Категорія: Новини

Отруйні рослини, про які варто знати

отруйні рослиниПрирода Кам’янеччини багата на різноманітні рослини. Серед них зустрічаються і небезпечні для здоров’я. Простий контакт з деякими лісовими та польовими рослинами може обернутися важким отруєнням, тому не все, що росте в природі можна чіпати, нюхати і тим більше їсти.

В ТОП – 10 рослин, які потрібно не просто вміти відрізняти від інших, але щоб уникнути неприємних наслідків, триматися від них подалі.

Амброзія полинолиста

Рослина, що зовні нагадує полин чи коноплю, виробляє отруйний пилок. Часто зустрічається на узбіччях залізниць, шосейних і ґрунтових доріг, (далі…)

Сергій Савчук: Разом з данськими партнерами будемо працювати над збільшенням виробництва тепла з відновлюваних джерел в Україні

03 DSC_0942 (1)Дослідити шляхи збільшення частки відновлюваних джерел енергії в системі теплопостачання України – мета нового проекту, який буде реалізовано в рамках двосторонньої співпраці України та Данії. План його реалізації обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом з Георгієм Гелетухою – головою Біоенергетичної асоціації України та Клаусом Фафнером – керівником проекту данської компанії «Rambøll Denmark», яка має понад 70-річний досвід роботи в енергетиці та реалізує низку проектів в 14 містах України.

Зокрема, компанія «Rambøll Denmark» опрацює механізми стимулювання сфери виробництва тепла з «чистих» джерел в Україні, а також можливості створення ринку біомаси. (далі…)

За два тижні липня ОСББ залучили на утеплення багатоповерхівок майже 20 млн гривень

ОСББ 17 07 2017З початку липня, лише за два тижні, ОСББ залучили на енергоефективні заходи майже 20 млн грн. за програмою «теплих кредитів». Для порівняння за весь червень на ці цілі ОСББ спрямували 18,5 млн гривень.

«Як бачимо, літо – найсприятливіший період для підготовки до зими. ОСББ проявляють все більше довіри до програми «теплих кредитів» і переконуються в її численних перевагах. Одна з них – це гарантована державна фінансова допомога на впровадження енергоефективних заходів, що дозволяє ОСББ заощадити половину і більше коштів», – повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. (далі…)

Сергій Савчук: Для ЕСКО-інвесторів зібрали понад 7 тис. потенційних об’єктів, що потребують термомодернізації

СЛАЙД 2У тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1. Наразі вона налічує понад 7 тис. бюджетних установ, що потребують термомодернізації і можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування.

«Ця база об’єктів – це результат роботи 20 облдержадміністрацій та 16 міст-обласних центрів, які у співпраці з Держенергоефективності (далі…)

25 млн грн. на енергоощадність – чергове відшкодування Уряду учасникам програми «теплих» кредитів

03011717 липня Держенергоефективності виплатило чергове відшкодування учасникам Урядової програми «теплих» кредитів. Цього разу майже 25 млн грн. перераховано тим, хто залучав кошти на енергоефективні заходи у ПриватБанку у травні.

Найбільшу суму коштів – 24,5 млн грн. – виплачено тим, хто займався утепленням індивідуального житла. Таких домогосподарств налічується понад 5500.

Ще 400 тис. грн. отримало 96 родин, які замінили газові котли на твердопаливні. (далі…)

Урочистості з нагоди Дня бухгалтера

DSCN871816 липня усі бухгалтери нашої країни відзначають своє професійне свято – свято людей, чітка і грамотна робота яких може бути запорукою успішної і налагодженої діяльності не тільки окремого підприємства, але і всієї економіки країни.

17 липня у сесійній залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня бухгалтера. Серед гостей було чимало бухгалтерів, зокрема працівників бюджетних закладів, установ і організацій Кам’янець-Подільського району.

Фінансистів району сьогодні привітали голова районної державної адміністрації Василь Сукач, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук, (далі…)

Літньому відпочинку дітей в оздоровчих таборах – увага всіх ланок цивільного захисту!

IMG_7590Літо, хоча й не дуже лагідне але в самому розпалі.

Батьки вже відправили своїх улюбленців на відпочинок хто до санаторіїв, хто до оздоровчих та пришкільних таборів, хто до бабусь і дідусів у село.

Попередити дітей про можливу небезпеку під час відпочинку повинні всі починаючи з батьків, які щоденно займаються вихованням своїх дітей, вихователі ДНЗ, вчителі шкіл, працівники інших структур та організацій що відповідають за безпеку дітей. (далі…)

Уряд виділив додатково 300 млн грн. на фінансування програми «теплих» кредитів у 2017 році

19884474_1588975191135869_6260764549985415386_n12 липня Уряд прийняв рішення перерозподілити частину коштів, передбачених в бюджеті на фінансування Фонду енергоефективності, та спрямувати їх на фінансування програми «теплих» кредитів. Сума виділених коштів склала 300 млн грн., з яких:

-       близько 260 млн грн. буде надано фізичним особам на утеплення індивідуального житла;

-       майже 10 млн грн. – на заміну котлів;

-       майже 30 млн грн. – на енергоефективні заходи для ОСББ/ЖБК. (далі…)

На Кам’янеччині стартувала жнивна кампанія

DSCN8617Цьогоріч  жнивна кампанія на Кам’янеччині розпочалася в першій декаді липня. В поле на збирання озимого ріпаку  вийшли ВК «Іскра 2007», ФГ «Ювенга», ПП «САФ Колос». На сьогодні збір ріпаку  здійснюють  агроформування: ПП «Гринчуцьке», ТОВ «Максфарм», СТОВ «Гарант» ПП «Леон -Агро -2011», Філія «Мрія» ТОВ СП «Нібулон», ФГ «Колос Агро», ТОВ «Промінь Галичина», ПП «Деметра -2010». Станом на звітну дату всього по районі зібрано 883 га озимого ріпаку або 18% від 4892 га, що підлягають до збирання, намолочено 2515 тонн, при середній урожайності 28,5 ц/га.

З ранніх зернових та зернобобових, в першу чергу, аграрії приступили до збирання озимого ячменю. На сьогодні зібрано 248 га або 33 % площ намолочено 1349 тонн, при середній урожайності 54,4 ц/га. (далі…)

Сергій Савчук: Видано найбільший в Україні «теплий» кредит для ОСББ на суму майже 10 млн гривень

11.07.2017- слайдНе лише червень побив всі рекорди за популярністю «теплих» кредитів серед ОСББ, але й початок липня засвідчив чималий попит на Урядову програму.

Так, лише за перший тиждень липня 30 ОСББ скористалися «теплими» кредитами на суму 16,1 млн. грн для впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхівках. Для порівняння за весь червень сума взятих «теплих» кредитів сягнула 18 млн гривень.

Крім цього, минулого тижня взято найбільший за всю історію програми «теплий» кредит у розмірі 9,7 млн гривень. (далі…)

Сторінка 1 із 30712345...102030...Остання »