Категорія: Новини

Шановні співвітчизники!

0001-c3729e70-558f7737-7eb4-42704d6cВітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

Конституція увійшла у суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Нехай демократичні засади, що були скріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави!

З повагою

голова райдержадміністрації

Василь Сукач

Відбувся обласний семінар по створенню та виробничій діяльності обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів

DSCI0978Актуальною темою на сьогоднішній день є створення обслуговуючих кооперативів, адже це шлях до виробництва більш якісної продукції сільськими товаровиробниками.

На обласний семінар по створенню та виробничій діяльності обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів, що проходив у м.Городок 22 червня, завітала делегація у складі заступників голів районних адміністрацій Хмельниччини, котрі відповідають за агропромисловий розвиток районів, начальників управлінь агропромислового розвитку адміністрацій області на чолі з директором департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації Олегом Омелянюком, (далі…)

Проект нової Конституції України- перші віхи українського державотворення

Konstitutsiya-Ukrainyi24 серпня 1992 року Верховною радою України проголошено незалежність і самостійність української держави. Акт проголошення логічно і закономірно завершив тисячолітні прагнення українців до створення своєї суверенної держави, дістав переконливе підтвердження і схвалення на українському референдумі 01 грудня 1991 року.

Шлях до цього був дуже не простим, до відродження і розбудови української державності йшов наш народ дуже довго. Вірність обраного шляху підтверджується визнанням незалежності України понад 140 країнами світу. (далі…)

Шановні рибалки та працівники рибної галузі!

370182Вітаю Вас з професійним святом  - Днем рибалки.

День рибалки вважають своїм не тільки професійні трудові колективи рибалок, а й тисячі любителів рибної ловлі.На території нашого краю велика кількість річок, озер та інших водойм. Отож для кам’янчан риболовля – один з найпопулярніших видів відпочинку, що є ланкою гармонії і єднання з навколишнім середовищем.

Від щирого серця бажаю рибалкам, їх сім’ям, ветеранам галузі, руками яких створювалось рибне господарство Кам’янеччини, усім, хто пов’язаний із професією, міцного здоров’я, сімейного затишку, щастя і благополуччя. Хай Ваші досвід та професіоналізм сприяють розвитку рибної галузі, шторми та життєві негаразди обійдуть Вас стороною. Нехай кожна риболовля буде для Вас справжнім святом: з веселощами, з хорошим настроєм, а головне – з гарним уловом!

З повагою

голова райдержадміністрації

Василь Сукач

Україна і Європейський Союз

55369Європейський вибір України, який був визначений у початковий період формування основ її зовнішньої політики, став природним наслідком здобуття країною державної незалежності. Він відображає життєво важливі інтереси України, викристалізувався з усієї попередньої історії українського народу, його ментальності та глибоких демократичних традицій, грунтується на законному прагненні громадян України бачити свою державу невід’ємною частиною єдиної Європи.

З усіх можливих альтернатив лише євроінтеграційний курс здатний забезпечити нашій державі гідне місце в сім’ї європейських народів. (далі…)

Урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня державної служби

DSCN822723 червня – день, який об’єднав у собі відзначення у Кам’янець-Подільському районі ряду визначних свят. Насамперед це День Конституції України. Прийняття двадцять один рік тому Конституції закріпило правові основи незалежної української держави, її суверенітет і територіальну цілісність. Ця подія стала важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, який сприяв підвищенню міжнародного авторитету країни на світовій арені.

23 червня до РКЦіМ «Розмай» завітало багато поважних гостей, серед яких голова районної державної адміністрації Василь Сукач, перший заступник голови адміністрації Маріанна Великохатько, заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, заступник голови районної ради Віктор Кривак, (далі…)

Археологічна культура Кукутень-Трипілля

20170622_094443Культурна спадщина Хмельницької області представлена унікальними пам’ятками археологічної культури  Кукутень -Трипілля,фортифікаційними спорудами ХV-ХVIII ст, культовими комплексами  ХVI-XX ст.,рідкісними палацовими і садибними будівлями. До найцінніших належить археологічні пам’ятки та середньовічні фортеці. На Хмельниччині розташовані значущі об’єкти археологічної культури Кукутень-Трипілля,  зокрема в Кам’янець-Подільському районі у  с.Жванець розташоване урочище Лиса Гора.

Територія поширення спільності Кукутень-Трипілля охоплює частину території сучасних Румунії, Молдови та України, тобто від Трансільванії та Прикарпаття на заході до долини Дніпра на сході, (далі…)

Шановні державні службовці!

1435062787_vtannyaЩиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Професія державного службовця – це досить особлива професія, представники якої володіють широкими повноваженнями, але разом з тим, несуть відповідальність за стан справ у суспільстві. Демонструючи високий професіоналізм, компетентність, ініціативність, відданість справі, держслужбовці сприяють розв’язанню завдань соціально-економічного розвитку, поліпшенню життя громадян району.

Отож бажаю Вам міцного здоров’я, творчого натхнення у Вашій нелегкій та відповідальній роботі, плідних та реальних здобутків, високої професійної майстерності. Нехай з Вами завжди буде мудрість, витримка і сила духу, які допоможуть зробити все можливе для створення економічно сильного, соціально заможного та духовно багатого краю.

З повагою

голова райдержадміністрації

Василь Сукач

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні в архівному відділі діє виставка «Ніколи знову»

22_194122 червня 1941 року страшне слово «війна» увірвалося в життя людей.

Внесок українського народу у перемогу над фашистськими загарбниками неоціненний. Мільйони синів і дочок України взялися за зброю, разом з дорослими йшли на фронт у військові частини й діти. За покликом юних сердець ставали підпільниками, партизанами, щоб помститися за смерть батьків та братів, за наругу над матерями і сестрами, за спалені домівки, за всі нелюдські злочини гітлерівців.

Для Подолян, як і для всієї держави, ця війна стала великим  лихоліттям ХХ століття. (далі…)

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

DSCN815822 червня 1941-й рік. Кожен раз в цей День ми згадуєм про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми.

22 червня з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько разом з начальниками  структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками районної організації ветеранів України та жителями села Довжок взяли участь у церемонії покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам у с. Довжок. (далі…)

Сторінка 1 із 30512345...102030...Остання »