Категорія: Новини

Відбулося засідання комісії з питань погашення податкового боргу

DSCN438821 лютого під головуванням голови районної державної адміністрації Василя Сукача відбулось засідання комісії з питань погашення податкового боргу із застосуванням практики заслуховування керівників підприємств – боржників, комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення,пенсій та інших соціальних виплат) та комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення району. У засіданні взяли участь т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько, заступник начальника Кам’янець-Подільської ОДПІ Олександр Коваль, директор районного центру зайнятості Аліна Слободян, начальник Кам’янець-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Зоя Кацап, (далі…)

Час плине, а пам’ять залишається…

DSCN430820 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості людей, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Сьогодні в РКЦіМ «Розмай» за участю голови райдержадміністрації Василя Сукача, голови районної ради Бориса Беца,  т.в.о. першого заступника голови, керівника апарату райдержадміністрації Маріанни Великохатько, заступника голови районної ради Віктора Кривака відбулися заходи,  присвячені річниці трагічних подій на майдані Незалежності «Реквієм по Небесній сотні». (далі…)

До Дня вшанування героїв Небесної Сотні

Їх назвали Небесною Сотнею

DucyZNINF_AЇх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути українцями і за свою Батьківщину. ГероїчнаСотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні1 7 лютого у Княжпільській ЗОШ в пам’ять про загиблих за майбутнє України була  представлена викладка літератури  – «Герої не вмирають», яку підготувала бібліотекар бібліотеки-філії с.Княжпіль – Ольга Афрамчук. (далі…)

Дозвілля у с. Грушка стало ближчим

DSCN4058Культура – одне із найцікавіших і найдревніших явищ, яке тісно пов’язане із діяльністю людини. Кожен час ставить перед культурою свої локальні завдання. Однак, на будь-якому етапі суспільного розвитку необхідно, по-перше, робити все для збереження існуючих традицій і надбань, по-друге, приносити щось нове, свіже, неповторне. І в цьому чи не найважливіша роль сільської культури.

Однією із складових системи дозвілля молоді та культурного відпочинку населення у с. Грушка є будинок культури, який побудований ще у 1965 році. Проте, не так давно він потребував капітального ремонту. Завдяки сприянню народного депутата України Володимира Мельниченка, районної державної адміністрації та районної ради вдалося вирішити проблему. (далі…)

Обласне керівництво допомагає вирішувати проблеми кам’янчан

DSCN400016 лютого з метою розгляду проблемних питань жителів Кам’янець-Подільського району т.в.о. заступника голови – керівника апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Юрій Бирка провів виїзний прийом громадян, щоб на місці ознайомитись з проблемами місцевих жителів та посприяти у їх якнайшвидшому вирішенні.

Також у засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Сукач, голова районної ради Борис Бец, т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько.

Під час прийому порушувалось питання щодо співфінансування з обласного бюджету кредиту по програмі «Власний дім» для будівництва житла. (далі…)

ОСББ, які впровадили енергоефективні заходи за програмою «теплих» кредитів, тепер в 2-3 рази менше сплачують за опалення

За три роки дії Урядової програми «теплих» кредитів нею скористалося 656 ОСББ. Вони впровадили заходи з енергоефективності і тепер менше сплачують за комунальні послуги. Про успішно термомодернізовані ОСББ Голова Держенергоефективності Сергій Савчук розповів у прямому ефірі програми «Інформаційний день» на 5 каналі. (далі…)

Аграрні розписки

аграрні розпискиОсновною метою запровадження Аграрних розписок в Україні є створення більш гнучкого і дієвого механізму фінансування та покращення доступу малих та середніх агровиробників до фінансових ресурсів.

Аграрна розписка (АР) дозволяє агровиробникам отримати додаткове фінансування або товарно-матеріальні цінності під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції.

В залежності від умов розрахунку аграрні розписки можуть бути двох видів:

  • Товарною -  предметом зобов’язання за товарною аграрною розпискою є безумовна поставка сільськогосподарської продукції згідно із вказаними в розписці кількістю та якістю, чи згідно з формулою перерахунку на випадок поставки продукції іншої якості (далі…)

Сергій Савчук: З початку лютого цього року ОСББ залучили вже більше 1 млн. грн на енергомодернізацію своїх багатоповерхівок

203Урядова програма “теплих” кредитів для ОСББ з року в рік набирає швидких обертів, навіть у такі періоди, як новорічні свята та початок нового бюджетного року. Так, у 2015 році програмою скористалося майже 200 ОСББ, у 2016 році – додатково ще 435. Із початку 2017 року, незважаючи на очікування прийняття рішення щодо продовження програми, ще 30 ОСББ поспішили за “теплими” кредитами та залучили 2,6 млн гривень. Для порівняння за аналогічний період 2016 року лише 12 ОСББ взяли участь у програмі і залучили більше 800 тис гривень.

“Всі ці ОСББ безумовно отримають належне їм більше 40% відшкодування з державного бюджету”, – наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та додав, що з початку лютого цього року ОСББ залучили більше 1 млн грн по програмі «теплих» кредитів на впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках. (далі…)

Летять у вічність роки, а в пам’яті – страшні події війни в Афганістані

DSCN393815 лютого 1989 року із Афганістану були повністю виведені радянські війська. Закінчилася страшна війна, що тривала 3340 днів, в якій загинуло близько 15 тис. радянських воїнів, більшості з яких не виповнилося й 20 років. 10 років тривала ця війна. Через її полум’я пройшло ціле покоління. Не усі воїни повернулися назад, до своїх родин. Більше 3 тисяч українських військовослужбовців не переступили поріг рідного дому.

15 лютого з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану для проведення мітингу-реквієму та урочистого покладання до підніжжя Пам’ятника воїнам-афганцям вінків прийшли керівництво Кам’янець-Подільського району та міста. Героїв, які віддали своє життя, присутні вшанували хвилиною мовчання. (далі…)

Сторінка 1 із 28712345...102030...Остання »