Категорія: Новини

Заклади вищої освіти готові створювати комісії з атестації енергоаудиторів для сертифікації енергетичної ефективності будівель

1Держенергоефективності закликає заклади вищої освіти створювати комісії для професійної атестації енергоаудиторів, які зможуть отримати право проводити сертифікацію енергоефективності будівель та обстеження інженерних систем.

Це передбачено Законом України «Про енергетичну ефективність будівель» (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2118-19), що розроблено Держенергоефективності та прийнято Парламентом у 2017 році. (далі…)

Шановні працівники будівельної галузі !

39053378_985846134909706_9102304682671341568_nВ день свята бажаю Вам міцного здоров’я, достатку і родинного тепла.
Нехай День Будівельника надихає на нові професійні звершення, успішну реалізацію проектів, досягнення нових висот!

 

 

З повагою голова райдержадміністрації                               Василь Сукач

Шановні працівники ветеринарної медицини!

38900163_985776348250018_316519221196488704_nПрийміть вітання з нагоди Вашого професійного свята.
Висловлюю вдячність за Вашу плідну працю.
Бажаю Вам та Вашим сім’ям успіху, здоров’я і добра!
Бережіть себе та своїх близьких

 

 

З повагою голова райдержадміністрації                                Василь Сукач

«Медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство…»

DSCN0683Щороку в Україні у другу неділю серпня відзначають своє професійне свято працівники ветеринарної медицини. Адже, ветеринарна медицина – одна з найважливіших галузей народного господарства держави. В усі часи вона мала вагому цінність у суспільстві. Саме підтримуючи стабільну епізоотичну ситуацію та високий рівень ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва, вона відвертаєте загрозу для  життя та  здоров’я жителів нашого краю.

10 серпня, напередодні професійного свята, фахівці районної ветлікарні, дільничних лікарень, ветеринарні спеціалісти господарств та інші ветпрацівники приймали вітання від керівництва району: керівника апарату райдержадміністрації Віктора Гнатюка, помічника народного депутата України Володимира Мельниченка Ірини Камінської, заступника голови районної ради Віктора Єрменчука, заступника міського голови Сергія Бабія, ректора Подільського державного аграрно-технічного університету Володимира Іванишина.  (далі…)

Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації

DSCN057610 серпня відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації щодо підготовки місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до комплексної перевірки Державною службою України з надзвичайних ситуацій діяльності райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування району та спеціалізованих служб цивільного захисту, щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної і пожежної безпеки, цивільного захисту, яка буде проходити на території Хмельницької області в період з 13 по 23 серпня 2018 року. (далі…)

Держенергоефективності та ДСНС розпочали співпрацю щодо впровадження енергосервісу

2_1Голова Держенергоефективності Сергій Савчук таГолова ДСНС МиколаЧечоткін підписали Меморандум про партнерство у залученні ЕСКО-інвесторів до реалізації енергоефективних проектів на численних об’єктах ДСНС (www.dsns.gov.ua).

ДСНС– один із перших органів влади, який проявив ініціативу щодо впровадження енергосервісуза рахунок приватних інвестицій.

«Спільними зусиллями ми вже зібрали та оприлюднили на сайті Держенергоефективності дані щодо 153 об’єктів ДСНС, з якими інвестори можутьзавчасно ознайомитися та прорахувати їхню економічну привабливість (http://saee.gov.ua/sites/default/files/documents/ESCO_objects_04_06_2018.xlsx)», – зауважив під час виступу С.Савчук. (далі…)

Перші в Україні 4 ЕСКО-договори для об’єктів державних установ укладено між Держводагентством та інвесторами

???????????????????????????????Результатом співпраціДержводагентства та Держенергоефективності за підтримки Мінприроди та Мінфіну стало підписання перших в Україні ЕСКО-договорів для впровадження енергоефективних заходів саме на об’єктах державних установ.

Так, 4 насосні станції у м. Берислав та смт. Новотроїцьке, які належать Держводагентству, будемодернізовано за кошти приватних ЕСКО-інвесторів. Суми договорів складають від 7,5 до 10 млн гривень. (далі…)

Кам’янеччина попрощались із героєм Богданом Блінчуком

38143556_974033796090940_1665177314788376576_nСьогодні в останню путь провели старшого солдата, учасника бойових дій Богдана Блінчука.
Вічна пам’ять воїну та усім полеглим бійцям!

Відбулося засідання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії районної ради VII скликання

DSCN052431 липня  відбулося засідання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії районної ради VII скликання, участь в якому взяли голова райдержадміністрації Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак, депутати районної ради, начальники служб та структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських рад, представники ОТГ району.

На порядку денному було розглянуто важливі для району питання, серед яких: «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік»; «Про затвердження Програми підтримки та розвитку комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018-2020 роки»; (далі…)

Виступ Президента з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України

27d11cdebb81a049e3e983d710ee1e9d_1532760789_extra_largeВаші високопреосвященства, високоповажні представники Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія!

Ваша Святосте!

Ваші блаженства, всечесні отці!

Шановні члени Ради церков!

Дорогі співвітчизники і українці всього світу!

Понад тисячу років тому святий рівноапостольний князь Володимир зробив доленосний вибір – прийняв християнство сам і охрестив країну.  Відтоді наш народ консолідується навколо духовних ідеалів справедливості, милосердя, любові до ближнього, добра та правди. (далі…)

Сторінка 1 із 34812345...102030...Остання »