Категорія: Новини

Зробимо Україну чистою разом!

DSCN5788«Зробимо Україну чистою разом!» – наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.

Громадська організація «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко за підтримки ряду громадських організацій проводить щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій - «ЗробимоУкраїну чистою разом!». (далі…)

Звітній концерт Кам’янець-Подільської районної дитячої школи мистецтв

DSCN5855Щороку Кам’янець-Подільська районна школа мистецтв звітує перед жителями району про свої досягнення участю у фестивалях та конкурсах, концертом юних митців. Тож 28 квітня в РКЦіМ «Розмай» відбувся звітній концерт Кам’янець-Подільської районної дитячої школи мистецтв, на якому юні вихованці продемонстрували свої вокальні та хореографічні виступи, гру на різних музичних інструментах – скрипці, баяні, фортепіано, гітарі.

Організаторів та учасників концерту привітали народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько. (далі…)

«Жінки, мир, безпека» (резолюція №1325 Ради Безпеки ООН)

DSCN579428 квітня в приміщені районної державної адміністрації відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Жінки, мир, безпека» (резолюція №1325 Ради Безпеки ООН), співорганізатором якого стала Хмельницька обласна громадська організація Подільський центр «Гендерна рада». У засідання взяли участь працівники соціальної сфери райдержадміністрації.

Під час проведення заходу учасники розглянули питання посилення активності структур, що сприяють національній безпеці, протидіють насильству та надають допомогу уразливим групам населення. Також обговорили тему залучення жіночих громадських організацій до виконання Резолюції 1325 (далі…)

27 квітня – День народження казначейства

DSCN3530З нагоди 22-ї річниці створення Казначейської служби України казначеями у всіх областях, містах та районах України одночасно висаджено біля будівель управлінь кущі калини, символ нашої держави, що підкреслило патріотичність та миролюбні прагнення казначеїв в єдності країни.

До цієї всеукраїнської акції долучився і колектив Кам’янець-Подільського Управління Державної казначейської служби України Хмельницької області. Працівники разом зі своїми дітьми та на чолі з начальником управління Н.М. Поповою висадили кущ калини біля будівлі свого управління. Адже казначейство не лише головний фінансовий інститут держави, а й величезна дружня сім’я.

“Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці” – основний девіз робочої зустрічі

DSCN5746 З нагоди офіційного відзначення в Україні Дня охорони праці, 27 квітня в приміщенні районної державної адміністрації відбулося засідання «круглого столу», в якому взяли участь т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько, голова ради по координації діяльності первинних профспілкових організацій в районі, голова районної профспілкової організації працівників АПК Ганна Височанська, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники та фахівці з охорони праці організацій району.

Метою робочої зустрічі стало питання удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці. (далі…)

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах в 2017 році

zapret-ribalkiПовідомляємо, що відповідно до наказу управління охорони, використання водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області від 23.03.2017 №11 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в 2017 році» забороняється вилов водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області у 2017 році, зокрема:

  • Любительський та спортивний вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області у такі строки: (далі…)

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

DSCN569927 квітня під керівництвом т.в.о. першого заступника голови, керівника апарату адміністрації Маріанни Великохатько відбулося засідання колегії райдержадміністрації. В роботі колегії взяли участь голова районної ради Борис Бец, заступник голови районної державної адміністрації Микола Чумак, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій, голови селищної та сільських рад.

Сьогодні на порядку денному розглядали питання «Про оптимізацію мережі закладів охорони здоров’я району», «Про оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів району», «Про організацію харчування в загальноосвітніх навчальних закладах району». (далі…)

Чорнобиль…Пам’ятаємо

DSCN564426 квітня 1986 року, тихої весняної ночі, на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції прогримів вибух, який сколихнув увесь світ. Рівень радіації відразу після аварії на території станції більш, ніж у тисячу разів перевищував гранично – допустимі рівні. В Україні внаслідок Чорнобильського вибуху було радіаційно забруднено 2294 населених пунктів, зокрема частина території Кам’янець-Подільського району була віднесена до четвертої зони забруднення.

26 квітня біля пам’ятного знака Героям Чорнобиля відбувся мітинг-реквієм, присвячений 31-й річниці з Дня Чорнобильської трагедії. У заході взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко, т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько, (далі…)

“Переплата” за рахунок власних платежів залишається на рахунку субсидіанта

17884359_1483920958307960_7485326056238753463_nСім’ї, яким з причин несвоєчасного подання місцевими органами влади інформації про склад зареєстрованих осіб та надавачами послуг – про перелік житлово-комунальних послуг і встановлених тарифів, субсидія нарахована «заднім числом», зможуть використати «переплату» в повному обсязі.

Субсидія призначається з моменту подання заяви та, відповідно, здійснюється перерахунок коштів. Але бувають випадки, їх меншість, коли документи оформлені, до прикладу,  з січня, а субсидія надійшла у квітні. (далі…)

24-30 квітня 2017 року – Український тиждень імунізації

81004924-30 квітня 2017 року проходить Український тиждень імунізації в рамках XI Європейського тижня імунізації. Всесвітня організація охорони здоров’я вже 10 років проводить Європейський тиждень імунізації. Це комплекс заходів, спрямованих на поширення інформації про важливість вакцинації населення.

В ході цієї кампанії кожен може дізнатися про те, які вакцини здатні захистити людину, які існують новітні розробки в даній сфері. Тиждень імунізації допомагає батькам зробити вибір на користь проведення вакцинації і у доступній формі отримати інформацію про інфекційні захворювання, які здатні негативно позначитися на здоров’ї дитини. (далі…)

Сторінка 1 із 29812345...102030...Остання »