Категорія: Новини

Президент про вступ України до НАТО: Ми маємо і політичну волю лідерів держави, і стратегію, і підтримку людей

b76587d57f33ec7cc5c33e5ffcf35b88_1531490109_extra_largeПрезидент Петро Порошенко наголошує, що Брюссельський Саміт НАТО підтвердив всі необхідні позиції, для того, щоб підтримати Україну у її прагненні до членства в Альянсі. «Все, що необхідно для того, щоб двері перед Україною були відкриті, цей Саміт підтвердив. Підтвердив резолюцію Бухарестського Саміту і чітко наголосив – двері відкриті. Реформуйтеся, робіть взаємосумісність, змінюйте внутрішню організацію сектору оборони і безпеки. І ми вас чекаємо», – сказав Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам. (далі…)

Шановні працівники бухгалтерської служби!

1430898112_buhЩиро вітаю Вас із професійним святом – Днем бухгалтера!

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги!

 

З повагою голова райдержадміністрації                                   Василь Сукач

Урочистості з нагоди Дня бухгалтера

DSCN012516 липня своє професійне свято відзначають бухгалтери – люди, від яких великою мірою залежить ефективний розвиток фінансово-господарської діяльності кожного підприємства та країни в цілому.

Так, 13 липня у сесійній залі районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня бухгалтера. На свято завітало чимало бухгалтерів, зокрема працівників бюджетних закладів, установ і організацій, сільських рад Кам’янець-Подільського району.

Бухгалтерів району сьогодні привітали перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Ірина Камінська. (далі…)

Повна інтеграція України в євроатлантичну систему – це найбільша загроза для російської агресії – Президент про Саміт НАТО в Брюсселі

47142f24f3829eb5e8ff85eaff46257f_1531146642_extra_large«Мій досвід показує, що ніщо так не лякає Росію, як наша єдність і рішучість. Повна інтеграція України в європейську та трансатлантичну системи – це найбільша загроза для російської агресії», – наголошує Президент на сторінках Financial Times про Саміт НАТО в Брюсселі та важливість НАТО та ЄС для України.

Петро Порошенко зазначає, що має на меті «перетворити європейські прагнення України в більш глибокі альянси з ЄС, починаючи з цифрового ринку, митної співпраці і енергетичної солідарності, (далі…)

Відбулась обласна нарада з питань розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій

20180706_1109056 липня у приміщенні Хмельницької обласної філармонії відбулась нарада з питань розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій, у якій взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак, в.о. начальника відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Наталія Лісевич, головний спеціаліст відділу АПР, ЕПР РДА Світлана Калинюк, представники об’єднаних територіальних громад та агроформувань району.

Відкрив форум голова обласної державної адміністрації Лозовий Вадим Миколайович. Основним питанням засідання стала стратегія розвитку аграрного сектору економіки України, з яким до присутніх звернувся заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Шеремета Віктор Васильович. (далі…)

Народні гуляння на Івана Купала

DSCN9954Свято Івана Купала своїм корінням сягає ще далеких прадавніх часів. Своєю суттю воно увіковічнює прагнення людини до очищення від злих сил, до любові та продовження роду людського.

Вже стало гарною традицією щороку проводити свято Івана Купала у мальовничому місці, яке має назву відпочинковий комплекс «Перевесло». На свято завітали голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородній, голова райдержадміністрації Василь Сукач, (далі…)

Відбулись урочистості до Дня поліції України

DSCN9768Сьогодні, 4 липня у міському будинку культури відбулись урочистості до Дня поліції України, у яких взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак, міський голова Михайло Сімашкевич, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Сергій Тимчук.

Почесною Грамотою районної державної адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативу та наполегливість, особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку на території Кам’янець-Подільського району Василь Олександрович нагородив: (далі…)

Шановні працівники Національної поліції!

Без названияПрийміть вітання із професійним святом!

Ви присв’ятили своє життя  надзвичайно відповідальній, ризикованій, важкій та важливій справі – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тим, хто її потребує.

Бажаю Вам успіхів у професійній діяльності, стабільності, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання нашої України!

З повагою

голова райдержадміністрації                      Василь Сукач

 

Виступ Президента України з нагоди 22-ї річниці Конституції України

d4f8a37e424f20ba7842fb375f3c5c14_1530173184_extra_largeШановні співвітчизники!

Шановні запрошені!

Вже стало доброю традицією, що ми вшановуємо українську Конституцію в День Конституції біля пам’ятника славетному українському гетьману, соратнику Мазепи Пилипу Орлику. Цей гетьман – автор першого в історії України, а може й першого в світі, конституційного акту. Акту, який закріпив демократію, закріпив владу народу.

І я мав високу честь під час візиту до Стокгольму, столиці Швеції, тримати в руках цей історичний документ. Він був схвалений в квітні 1710 року. Так звана Конституція Пилипа Орлика, яка ще на початку вісімнадцятого століття випередила свою епоху. А ще вона дала велику фору всім нашим сусідам, далеким і близьким. (далі…)

Шановні Кам’янчани!

Без названияВітаю Вас з Днем Конституції України! Саме в цей день був прийнятий Основний Закон нашої держави, який закріплює інтереси кожного громадянина і є фундаментом демократичного розвитку українського суспільства. Залишається тільки побажати, щоб Основний Закон нашої країни дотримувався неухильно, і кожен український громадянин був впевнений у своєму майбутньому.

Зі святом Вас, дорогі земляки!

З повагою

голова райдержадміністрації                                          Василь Сукач

Сторінка 1 із 34612345...102030...Остання »