Категорія: Інформує Кам’янець-Подільська ОДПІ

Інформація про роботу зі зверненнями громадян за 2017 рік

Протягом 2017 року до районної державної адміністрації надійшло 916 письмових звернень громадян, на особистому прийомі побувало 93 громадянина. В зверненнях порушено 1009 питань.

До виконкомів сільських рад та об’єднаних територіальних громад надійшло 2415 письмових звернень, на особистих прийомах у сільських голів та голів територіальних громад розглянуто 22406 звернень громадян.

Всього по району розглянуто 26059 звернень, в яких порушено 26059 питань. (далі…)

Внесено зміни до критеріїв блокування реєстрації податкової накладної розрахунку коригування

Кам’янець-Подільська ОДПІ повідомляє, що 12.08.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.07.17 №654, яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – Наказ №567). (далі…)

Про нові форми книг ОРО на РРО та книг ОРО

Державна фіскальна служба України повідомляє про внесення змін до форм книги обліку розрахункових операцій (далі – книга ОРО) на реєстратор розрахункових операцій (далі – РРО), книги обліку розрахункових операцій на господарську одиницю. (далі…)

В органах ГУ ДФС у Хмельницькій області працюють на упередження проявів корупції

Одним із основних пріоритетів діяльності Державної фіскальної служби є активна протидія корупції в податковій та митній сфері.

Поширення цього негативного явища є значною перепоною, як на шляху розвитку бізнесу, так і для створення сприятливого інвестиційного клімату в області. В умовах активної реалізації євроінтеграційних процесів в області цей напрямок роботи набуває суттєвого значення. (далі…)

Відповідальні за нарахування та перераховання військового збору до бюджету

Кам’янець-Подільська ОДПІ звертає увагу щодо відповідальності за утримання (нарахування) та сплату (перерахування) військового  збору до  державного бюджету. 

Згідно з п. 1.5 п. 16і підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України, від­повідальними за утримання (нара­хування) та сплату (перерахування) збору до бюджету є особи, визначе­ні у ст. 171 цього Кодексу, зокрема особою, відповідальною за нараху­вання, утримання та сплату (пере­рахування) до бюджету збору з до­ходів у вигляді заробітної плати, є роботодавець, який виплачує такі доходи на користь платника подат­ку, а з інших доходів — податковий агент.

Крім того, відповідно до п. 1.6 п. 16і  підрозділу 10 розділу XX По­даткового кодексу платники збору, зокрема роботодавці та податкові агенти, зобов’язані забезпечувати виконання податкових зобов’язань у формі та спосіб, визначені ст. 176 Податкового кодексу. (далі…)

Відокремлені підрозділи подають повідомлення за формою №20 ОПП

Відомості про відокремлені підрозділи юридичної особи включаються до Єдиного державного реєстру  юридичних осіб та фізичних осіб (далі – ЄДР).

Після надходження до контролюючих органів відомостей з ЄДР про відокремлені підрозділи юридичної особи такі підрозділи підлягають взяттю на облік.

Статтею 63 Податкового кодексу України передбачено, що обов’язок платників податків повідомити про всі об’єкти оподаткування відповідні контролюючі органи за основним та неосновним  місцем обліку. (далі…)

Легальна зарплата – соціальні гарантії

Фахівці  Кам’янець-Подільської ОДПІ працюють  у напрямку зменшення такого негативного поняття, як «тіньова економіка». Проте, на жаль, є випадки недотримання податкового законодавства, як із сторони роботодавця, так і із сторони працівників.

Прикро, але у нелегальних відносинах програють обидві сторони: роботодавець, не сплачуючи податків – порушує податкове законодавство, а працівник  позбавляє себе  соціальних гарантій.

Шановні громадяни, звертаємося до  Вас  щодо працевлаштування на легальній основі! (далі…)

Особливості надання пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Кам’янець-Подільська ОДПІ,  нагадує громадянам  міста та району  щодо надання пільг зі сплати податку на нерухомість.

Пільги з податку (що сплачується на відповідній території) з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, громадських об’єднань, благодійних організацій, релігійних організацій України, встановлюють сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад (пункт 266.4. статті 266 Податкового кодексу України).

Отже, база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується: (далі…)

Збільшено мінімальну зарплату та прожитковий мінімум з 01.05.2016р.

Кам’янець – Подільська ОДПІ нагадує суб’єктам господарювання, що з 1 січня 2016 року Законом України від 25.12.15 № 928-VIII “Про Державний бюджет на 2016 рік” встановлено розмір  мінімальної зарплати  та прожиткового мінімуму у місячному розмірі  для працездатних осіб  з 1 травня - 1450 грн.

Виходячи з цього максимальний розмір зарплати, до якої застосовується податкова соціальна пільга, дорівнює 1930 грн., тобто відповідно до  пп. 169.4.1 п.169.4 ст.169  Податкового кодексу України, прожитковий мінімум для працездатних осіб на 01 січня 2016 року,  помножений на 1,4 та округлений до найближчих 10 грн. (далі…)

Визначаємо типи об’єктів нерухомості з метою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Кам’янець – Подільська ОДПІ  нагадує платникам податків, що об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка (п.п. 14.1.129 прим. 1 п.п. 14.1.129 п. 14.1 ст. 14 Податкового  кодексу України).

Отже  визначено, що будівлі, віднесені до житлового фонду, поділяються на такі типи:

-          житловий будинок – будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання. Житлові будинки поділяються на житлові будинки садибного типу та житлові будинки квартирного типу різної поверховості. Житловий будинок садибного типу – житловий будинок, розташований на окремій земельній ділянці, який складається із житлових та допоміжних (нежитлових) приміщень; (далі…)

Сторінка 1 із 8412345...102030...Остання »