Категорія: Діяльність ОДПІ

Внесено зміни до критеріїв блокування реєстрації податкової накладної розрахунку коригування

Кам’янець-Подільська ОДПІ повідомляє, що 12.08.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.07.17 №654, яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – Наказ №567). (далі…)

В органах ГУ ДФС у Хмельницькій області працюють на упередження проявів корупції

Одним із основних пріоритетів діяльності Державної фіскальної служби є активна протидія корупції в податковій та митній сфері.

Поширення цього негативного явища є значною перепоною, як на шляху розвитку бізнесу, так і для створення сприятливого інвестиційного клімату в області. В умовах активної реалізації євроінтеграційних процесів в області цей напрямок роботи набуває суттєвого значення. (далі…)

Позитивні моменти спілкування податківців та волонтерів з громадськістю

DSC06682Закінчується  цьогорічна кампанія декларування доходів громадян.

З кожним роком розширюються та удосконалюються заходи, направлені на успішне проведення кампанії. Надходження податку на доходи фізичних осіб від сплати задекларованих громадянами доходів є одним із резервів наповнення державного та місцевих бюджетів.

Кам’янець – Подільською ОДПІ вживається комплекс заходів з удосконалення  організації  роботи з прийому податкової декларації про майновий стан та доходи за 2015 рік. Кожний громадянин, що декларує доходи, отримує необхідні консультації та роз’яснення з актуальних  питань щодо заповнення  декларації, сплати податку або отримання податкової знижки. (далі…)

До відома, платників податків!

З метою організації якісного виконання органами Державної фіскальної служби України покладених завдань з обслуговування платників податків, запобігання виникненню можливих ризиків несвоєчасного та неякісного прийняття податкової звітності та надання адміністративних послуг, Кам’янець –Подільська ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області повідомляє про режим роботи Центра обслуговування платників (далі- ЦОП) у святкові та вихідні дні, доведений ДФС України:

30 квітня 2016 року – робочий день до 15 год. 00 хв.;

2, 3 травня 2016 року – робочі дні у режимі чергування (за необхідності із залученням спеціалістів відповідних структурних підрозділів) до 16 год. 00 хв.;

4, 5, 6, 7 травня 2016 року – робочі дні відповідно до затверджених графіків роботи ЦОП;

1, 8, 9 травня 2016 року – вихідні дні.

 

Сектор організації роботи Кам’янець-Подільської ОДПІ

Доступ до публічної інформації – право кожного

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», прийнятого, кожний громадянин України має можливість отримати інформацію в межах, зазначених у цьому Законі.

Отже, Закон України «Про доступ до публічної інформації» визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим  Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес. Метою цього Закону є забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на  доступ до публічної інформації. (далі…)

Дотримуйтесь чинного законодавства

Встановлення партнерських відносин в атмосфері довіри та поваги між податковою службою і платниками податків – найголовніше завдання сьогодення. Як же допомогти тим громадянам, які через своє скрутне становище змушені отримувати зарплату в «конвертах». Що їм потрібно робити, щоб змусити свого роботодавця платити гідну офіційну заробітну плату?

Ви повинні будете звернутися з письмовою заявою до працедавця з вимогами оформити з Вами трудовий договір і внести дані про прийняття на роботу в трудову книжку.

Саме цей документ гарантує трудовий стаж та соціальні гарантії працівнику, захищає кожну із сторін договору, поєднує права з обов’язками. (далі…)

УВАГА! СЕМІНАР! КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ОДПІ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ НА БАЗІ ДП „Оздоровчий комплекс „Поділля” (смт. Сатанів) з 13 по 15 квітня 2016 року

Лекції на тему: „Зменшення навантаження на фонд оплати праці та його вплив на легалізацію трудової зайнятості”; „Військовий збір, ПДФО, ЄСВ у  питаннях та відповідях”  – доповідач начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб   Головного управління Державної фіскальної служби у  Хмельницькій області

Дзюблюк Валерій Петрович.

Лекції на тему: ПДВ: правильність складання податкової накладної, виправлення помилок та надання уточнюючого розрахунку до декларації з ПДВ”; „Штрафні санкції за недотримання вимог трудового законодавства. Як запобігти?” – доповідач директор аудиторської фірми „Аудит-Поділля” кандидат економічних наук

Гуменюк Антоніна Федорівна. (далі…)

Дотримуйтесь трудового законодавства

Використання праці незареєстрованих найманих осіб, виплата зарплати в «конвертах» або в розмірі нижче законодавчо встановленого мінімуму існують в нашому суспільстві. З метою забезпечення позитивних результатів податківцями постійно проводиться роз’яснювальна робота про необхідність і переваги укладання трудових договорів і легалізації трудових відносин, а також про можливі наслідки приховування зарплати від оподаткування.

Кожен повинен усвідомити, що зарплата в «конверті», робота без офіційного працевлаштування позбавляє громадян майбутнього. Сплачені податки, збільшення надходжень до бюджету  – це розвиток інфраструктури, утримання соціально-культурної сфери та медичних закладів. (далі…)

Оперна співачка Олену Лютаревич взяла участь у декларуванні доходів отриманих у 2015 році

Їй аплодують повні глядацькі  зали, вона живе сценою та культурою, за них в неї болить душа, тому вважає, що  зобов’язана внести свою фінансову частку для розвитку культури. Все це про  лауреата  багатьох   міжнародних конкурсів та фестивалів оперного мистецтва, ідейного директора  фестивалю оперного мистецтва та класичної музики «Опера  в мініатюрі»,  співзасновника  громадської організації «СЕКВЕНЦІЯ» та клубу поціновувачів  оперного мистецтва та класичної музики у місті Кам’янець-Подільському «Секвенція»,  співачку сопрано   – Олену Іванівну Лютаревич.

Приємно відзначити, що Олену Іванівну  з радістю прийняла запрошення взяти участь у публічному декларуванні доходів отриманих у 2015 році.  Вона зазначила, що із задоволенням виконала свій конституційний обов’язок. «Декларуючи доходи і сплачуючи  податки кожен громадянин України приносить користь перш за все рідному місту.  Цей процес сприяє вихованню здорового молодого покоління – майбутнього нашої держави та підвищенню потенціалу культури». Побажала усім кам’янчанам  добробуту та порядності у сплаті податків.

Сектор організації роботи Кам’янець-Подільської ОДПІ

 

Подання податкової звітності з офісу

Державна фіскальна служба України, постійно працює над тим, аби спростити та покращити процес подання звітності в електронному вигляді. З метою створення сприятливих умов для переходу на електронну звітність, а також заощадження часу платників податків, який витрачається на укладання договорів,

Подання звітності в електронному вигляді вигідно як платникам так і органам податкової служби. Платники податків зацікавлені в процесі подання звітності в електронному вигляді через те що її можна передати безпосередньо з офісу. З другого боку податкова отримує документи практично без затрат часу на  їх  занесення до електронних баз даних. Крім того податкова звітність перевіряється на наявність помилок, що дає можливість платнику виявляти і виправляти їх самостійно до подання звітних документів контролюючому  органу.

Більшість платників податків з розумінням ставляться до подання звітності в електронному вигляді.

Сектор організації роботи Кам’янець-Подільської ОДПІ

Сторінка 1 із 1812345...10...Остання »