Категорія: Центр надання адміністративних послуг

Припинення діяльності фізичної особи підприємця ФОП

Реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП уповноважені здійснювати:

виконавчі органи місцевих рад, а також міські, районні державні адміністрації (у разі прийняття відповідною радою рішення про наділення такими повноваженнями);

нотаріуси;

акредитовані суб’єкти. (далі…)

Перелік документів, які повинні бути у власника земельного паю сільськогосподарського призначення для передачі земельної ділянки в оренду

Документи, які посвідчують право власності на земельні ділянки, можна розділити на 2 групи.

Перша. Видані власникам до 1 січня 2013 року: державний акт на право приватної власності на землю; державний акт на право власності на землю, або ж державний акт на право власності на земельну ділянку.

Друга. Ділянки, які оформлювалися після 1 січня 2013 року: свідоцтво про право власності на нерухоме майно чи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності. (далі…)

Як зареєструвати право власності на дачний будинок у сільській місцевості, який побудований у 1990 році

Особливості державної реєстрації прав на об’єкти нерухомого майна, що були закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 року визначаються Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон) та Порядком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 (далі – Порядок).

Так, пункт 42 Порядку закріплює, що для державної реєстрації права власності на індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, що закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 р., подаються: (далі…)

Актуальні питання діяльності Центу надання адміністративних послуг при Кам’янець-Подільській районні державній адміністрації

Однією із безумовних переваг проведеної реформи щодо децентралізації повноважень у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу є зарахування адміністративного збору за державну реєстрацію до місцевих бюджетів.

Станом на 01 травня 2018 року управлінням надання адміністративних послуг райдержадміністрації надало послуг в загальній кількості – 19601, а саме: (далі…)

Процедура ліквідації Фізичної особи підприємця (ФОП)

Реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП уповноважені здійснювати:

Виконавчі органи місцевих рад, а також міські, районні державні адміністрації (у разі прийняття відповідною радою рішення про наділення такими повноваженнями);

нотаріуси;

акредитованісуб’єкти. (далі…)

Припинення дії договору оренди землі у разі смерті орендодавця

Інформовано, що підстави припинення договору оренди землі визначені у статті 31 Закону України “Про оренду землі”, серед яких є:

 - закінчення строку, на який його було укладено;

 -викупу земельної ділянки для суспільних потреб та примусового відчуження земельно їділянки з мотивів суспільної необхідності в порядку, встановленому законом;

- поєднання в одній особі власника земельної ділянки та орендаря; (далі…)

Уряд удосконалив механізм захисту речових прав на земельні ділянки

 6 грудня 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову за №925 “Деякі питання удосконалення механізмів захисту речових прав на земельні ділянки”, якою внесено зміни до низки нормативно-правових актів прийнятих Урядом. Зокрема, передбачається, що державна реєстрація права власності на земельну ділянку, реєстрацію якого проведено до 1 січня 2013 року, відповідно до законодавства, що діяло на момент його набуття, проводиться за умови наявності відповідних відомостей про зареєстровані права в Державному земельному кадастрі. (далі…)

Мін’юст роз’яснює: підстав для державної реєстрації територіальних громад як юридичних осіб немає

ЕМФІТЕВЗИС – ЯК АЛЬТЕРНАТИВА ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Останнім часом, значного поширення серед аграріїв набуває такий вид землекористування як емфітевзис, що підтверджується значним зростанням кількості укладання відповідних договорів. Враховуючи те, що переважна більшістьвласниківземельнихділяноксільськогосподарськогопризначеннявіддаютьїх в оренду, вважаючи, що це єдиний спосіб передачі іншій особі права користування земельною ділянкою, виникає необхідність більш детального висвітлення питання про те, що собою являє емфітевзис. (далі…)

Як отримати інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно?

Відповідно до статті 2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» Державний реєстр речових прав на нерухоме майно – єдина державна інформаційна система, що забезпечує обробку, збереження та надання відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження, про об’єкти та суб’єктів таких прав.

Інформація про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження, що міститься у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, є відкритою та загальнодоступною. (далі…)

Сторінка 1 із 712345...Остання »