Категорія: Економіка та підприємництво

Рішення

Повідомлення

Зміни до плану

Звіт

Аналіз

Щодо міжнародного курсу по інженерним технологіям в сільському господарстві

Інформуємо про те, що у період з 14 жовтня по 2 листопада 2018 р. заплановано проведення міжнародного навчального курсу: «Інженерні технології в сільському господарстві» .

Основні предмети:

•        Індустріалізація, оптимізація та автоматизація сільського господарства.

•        Контроль якості та управління виробництвом. (далі…)

До уваги керівників підприємств та установ!

За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні, у період з 8 по 11 жовтня 2018 р., у Виставковому центрі Pins Maritimes в м. Алжир (Алжир) відбудеться 3-я Міжнародна виставка з переробки та утилізації відходів “REVADE” на тему “Кругове підприємництво, важіль для розвитку управління відходами” організатором якої є Торгово-промислова палата Алжиру спільно з Національним агентством по відходам Алжиру. (далі…)

I міжнародна спеціалізована виставка ParkingUkraine 2018

Запрошуються зацікавлені особи взяти участь у I міжнародній спеціалізованій виставці ParkingUkraine 2018, присвяченій обладнанню паркувань та організації надання паркувальних послуг в містах України.

Захід відбудеться 11-12 жовтня 2018 в м. Київ, у ВКЦ Торгово-промисловій палаті України. Організатор виставки – компанія «Бізнес-Форум». (далі…)

Готуємося до партнерства з Німеччиною 4 липня 2018 року

У рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна: Fit for Partnership with Germany – Готуємося до партнерства з Німеччиною 4 липня 2018 року заплановано проведення за участю експертів проекту GIZ бізнес-майстерні – “Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність”. Захід відбудеться за адресою: м. Хмельницький, вул. Подільська, 109/1. (далі…)

ПОРЯДОК використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва

Сторінка 1 із 2812345...1020...Остання »