Категорія: Освіта

Відпочинок дітей в пришкільних таборах

image-0-02-04-e15e52f6dc7cccd025f56a1a23b5b94468460106808aca70405f835acf1bd1c3-VВ 2017 році на території району працювало 10 пришкільних таборівв яких відпочивало 560 дітей.

Робота пришкільних таборів з денним перебуванням на базі навчальних закладів згіднонаказу відділу освіти розпочалася з 29.05.2017 та тривала по 16.06.2017 року. На їх діяльність з районного бюджету затрачено кошти в розмірі-85.8 тис, грн. Вартість харчування на 1 учня становила 11 грн, в день.  За кошти районного бюджету закуплено 32 путівки на суму 199,0 тис.грн. для відпочинку дітей в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Кабельник» Татарбунарського району Одеської області. На сьогодні у цьому оздоровчому закладі відпочило 20 дітей (І зміна), 12 дітей (ІІ зміна). За кошти обласного бюджету виділено путівки на відпочинок та оздоровлення для 11 учнів району: 4 – в ТОВ «Еко Ленд» (Лісова пісня) (заїзд з 18.07 по 07.08.2017 р), 7 – в позаміському дитячому закладі «Дністровська Чайка» (заїзд з 18.07-07.08.2017 р. та заїзд з 10.08.-30.08.2017 р.) с. Врублівці.

(далі…)

Як визначити право на пенсію за вислугу років працівникам освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення

Пунктом “е” статті 55 Закону України “Про пенсійне забезпечення” передбачено, що право на пенсію за вислугу років мають працівники освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення після досягнення відповідного віку та за наявності спеціального стажу роботи за переліком, що затверджується в порядку, який визначається Кабінетом Мінінстрів України.

Право на пенсію за вислугу років незалежно від віку мають працівники  освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення, які станом на 01.04.2015 року мали спеціальний стаж роботи на відповідних посадах не менш як 25 років або станом на 01.01.2016 року — не менш як 25 років 6 місяців. (далі…)

Олег Фасоля: Сьогодні першочерговим завданням є забезпечення надання якісних освітніх послуг

IMG_6712Для забезпечення якісної освіти в області сформовано розгалужену мережу навчальних закладів, серед яких 783 дошкільних, 756 загальноосвітніх, 28 професійно-технічних, 31 вищий. Про це на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації повідомив директор Департаменту освіти і науки Олег Фасоля.

Посадовець зазначив, що на утримання всіх установ та закладів освіти у 2017 році передбачено 3953,9 млн.грн., у тому числі 1858,6 млн.грносвітньої субвенції на оплату праці педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів, а також професійно-технічних у частині надання повної загальної середньої освіти. (далі…)

Формування професійної компетентності педагога

SAM_151730 травня на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» відбувся семінар-тренінг з учителями початкових класів з питання «Формування професійної компетентності педагога».

В семінарі прийняли участь учителі-класоводи 3-х класів, які в 2018 році будуть викладати предмети в початковій школі  за новим Державним стандартом початкової ланки освіти та Концепцією нової української школи. З учасниками працювала  завідувачнауково-методичним центром дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО Галас Антоніна Вікторівна. (далі…)

Підвищуємо кваліфікацію

IMG_20170529_115229Все більше спеціалістів усвідомлюють необхідність отримання додаткових знань та навичок для розширення своїх фахових можливостей, підвищення рівня майстерності та кар’єрного зростання.

З 29 травня по 9 червня на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» проходять курси підвищення кваліфікації для педагогів, що викладають предмети в початковій школі, з української мови та літератури, зарубіжної літератури, фізичної культури, англійської мови, математики, вихователів ДНЗ. Заняття для учителів проводять викладачі ХОІППО. (далі…)

У навчальних закладах району відбулись урочисті заходи, приурочені закінченню навчального року

Foto-do-Dnya-znan26 травня за традицією у навчальних закладах району відбулись урочисті заходи, приурочені закінченню навчального року. Останній дзвоник сповістив більшості учням про початок канікул, а для випускників відкрив дорогу в доросле самостійне життя.

Сьогодні керівництво райдержадміністрації привітало школярів із завершенням навчального року, вручаючи грамоти та дипломи за високі досягнення в навчанні учням, які протягом року приймали участь у багатьох конкурсах, змаганнях, олімпіадах. Велику подяку висловили учням Кам’янець-Подільського району, які стали переможцями у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін та в Міжнародному конкурсі знавців української мови та літератури імені Петра Яцика, а саме: Кохану Анатолію, учню 4 класу Довжоцького НВК, Мигас Катерині, учениці 9 класу Староушицької СЗОШ І-ІІІ ст., екологічного напрямку, (далі…)

В м. Полтава відбувся XVІІ Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім»

???????????????????????????????Сучасна епоха увійде в історію цивілізації не лише як ера великих досягнень людства, бурхливого розвитку науки, техніки й технологій, а й, на жаль, як доба глобальної екологічної кризи. Вирішити проблеми довкілля нині можна тільки шляхом формування екологічної свідомості та культури кожної людини, яка зможе передбачити негативні екологічні ситуації та зуміє практично їх вирішити. Активними помічниками у цій невідкладній і потрібній справі стають учасники екологічних агітбригад. Їх діяльність, зокрема пошук і постановка місцевих екологічних проблем, розробка сценаріїв, виступи перед дітьми та дорослими є важливим чинником формування екологічної свідомості громадян України.

З метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній роботі проводяться щорічні конкурси колективів екологічної просвіти загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. (далі…)

В навчальних закладах Кам’янець- Подільського району відсвяткували День вишиванки

IMG_336818 травня 2017 року Україна відзначає День вишиванки, який уже став народним святом. Українська вишиванка символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. На рівні з українською писанкою є одним з яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, а й засвідчуєш свою приналежність до української культурної традиції.

Не залишилися байдужими до цього свята школярі та педагоги навчальних закладів Кам’янець- Подільського району, які провели флешмоби та урочистості з нагоди Дня вишиванки. (далі…)

У Староушицькій спеціалізованій школі I-III ступенів вітали переможців

P70515-102130Завжди приємно, коли виконана робота має хороші результати. Ось і сьогодні варто порадіти за учнів Староушицької спеціалізованої школи I-III ступенів екологічного напрямку(директор – Ковтуняк В.С.) як переможців Міжнародного конкурсу «Барви Дністра». Для нагородження до школи приїхали Бойко Роман Ігорович – інженер Кам’янець – Подільського міжрайонного управління водних ресурсів та представники Національного природнього парку «Подільські Товтри» – Дем’янова Олена Вікторівна та Одукалець Інна Олександрівна. (далі…)

Свято – відзначення наукової учнівської еліти Хмельниччини

DSC_177815 травня в приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького відбулось надзвичайне свято – відзначення наукової учнівської еліти Хмельниччини. З вітальним словом виступили Михайло Загородний, голова Хмельницької обласної ради, Олександр Корнійчук, голова Хмельницької ОДА, Фасоля Олег Іванович, начальник Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, Берека Віктор Євгенович, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Переможців ІІІ етапу Всеукраїнський олімпіад та переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017 році нагороджували дипломами та вручали премії. (далі…)

Сторінка 1 із 1912345...10...Остання »