Категорія: Освіта

«Організація пізнавально-дослідницької діяльності в сучасному закладі дошкільної освіти»

IMG-c296dc1cfee2022df6bf088959d544f5-V14 березня на базі Тарасівського закладу дошкільної освіти «Золотий ключик» відбулося засідання слухачів Школи педагогічної майстерності з питання  «Організація пізнавально-дослідницької діяльності в сучасному закладі дошкільної освіти».

Інструктивно-методичний супровід заходу здійснювала методист районного методичного кабінету Наталя Кашуба, яка висвітлила питання «Форми організації та методика проведення пошуково-дослідницької діяльності в закладі дошкільної освіти». Завідувач Тарасівським ЗДО Неля Мар’яніна презентувала досвід роботи щодо створення умов для експериментально-дослідницької діяльності. (далі…)

Заходи з нагоди Дня українського добровольця

IMG_20180314_13363114 березня 2018 року у закладах загальної середньої освіти відбулися заходи з нагоди Дня українського добровольця, а саме:

-  проведені загальношкільні лінійки в пам’ять про загиблих воїнів-добровольців України та організовано покладання учнями Гавриловецького НВК, Рудської ЗОШ І -ІІ ст., Жванецької ЗОШ І-ІІІ ст., Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.,Орининської ЗОШ І-ІІІ ст., Ходоровецької ЗОШ І-ІІІ ст. квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань загиблих Героїв України – А. Корнєєву, В. Васільцову, Д. Коліснику,Р. Наглюку, В. Завальнюку; (далі…)

Захід-реквієм

Безымянный13 березня 2018року, в переддень Дня народження капітана Збройних Сил України Романа Миколайовича Наглюка який геройськи загинув на Сході України 04.08.2014р., в стінах Ходоровецької ЗОШ І-ІІІст. відбувся захід-реквієм.

 Своїми спогадами та роздумами з присутніми поділились директор Ходоровецької ЗОШ Желізник Д.Д., перша вчителька Ломова Л.І., мама Наглюк Євгенія, сестра Юля та автор книги про загиблого директор Рихтівської ЗОШ І-ІІ ст. Данилюк В.В. Вони відзначили , що Роман Наглюк був веселим, творчим та товариським учнем, чудовим сином і братом, люблячим чоловіком та батьком, справжнім патріотом-офіцером який віддав власне життя захищаючи Батьківщину. Усе його життя це приклад для наслідування нинішніми юнаками. Протягом заходу звучали сповнені біллю та любов’ю до сина  мамині вірші у виконанні учнів та її самої. А на завершення присутні переглянули документальний фільм Володимира Данилюка: «Захисник Батьківщини Роман Наглюк».

Вічна пам’ять і слава  загиблим захисникам України!

 

Зустріч з Олександром Авраменком

IMG-50d8593511fa0716ec5c44deb431ede0-V3 березня в РЦКМ «Розмай» відбулася зустріч освітян району та міста Кам’янець-Подільськогоз Олександром Авраменком, доцентом Київського університету ім. Б.Грінченка, автором шкільних підручників з української мови та літератури, радіота телеведучиму програмі «Сніданок з 1+1» у рубриці «Вивчаємо українську».

Відомого, талановитого ведучого щиро привітала начальник відділу освіти Олена Пронозюк. (далі…)

Родина і заклад дошкільної освіти – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини

IMG-334956bcd4e89371ea32fcc178ff3d09-V27 лютого на базі Довжоцького закладу дошкільної освіти «Веселка» було проведено засідання родинно-сімейного клубу під назвою: « Ми із мамою і з татом знаємо всього багато».

Саме під такою назвою проходитиме апробацію одна із інноваційних форм роботи з батьками вихованців «клуб знавців», яка передбачає чотири засідання. Колектив даного закладу під керівництвом директора Желізник Людмили Францівни особливу увагу приділяє роботі із сім’ями вихованців. Адже саме родина і заклад дошкільної освіти – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини. (далі…)

Тренування педагогів четвертих класів для роботи в Новій українській школі

SAM_188226 лютого на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» розпочались тренування 50 педагогів четвертих класів для роботи в Новій українській школі. Учасників тренінгу привітали Пронозюк Олена Вікторівна, начальник відділу3 освіти, Безродна Майя Олександрівна, т.в.о. завідувача районним методичним кабінетом. Тренерами для слухачів тренінгу стали Романова оксана Володимирівна, старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної та початкової освіти ХОІППО та Столярчук Людмила Олександрівна, методист РМК з початкової освіти. (далі…)

Районний етап обласного фестивалю читців, присвячений Шевченківським дням «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!».

«Ну що б,  здавалося, слова…

IMG-a513e614f2b2a26128fd7b294d272a6a-VСлова та голос –  більш нічого.

А серце б’ється  – ожива,

Як їх почує!…»

Т.Г.Шевченко

Цими рядками розпочався 21 лютого на базі Довжоцького НВК районний етап обласного фестивалю читців, присвячений Шевченківським дням «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!». (далі…)

Міжнародний день рідної мови

27972338_367913560342014_7339109181749077203_n21 лютого 2018 року в усіх ЗЗСО району відзначається Міжнародний день рідної мови, який проводиться в Україні, починаючи з 2002 року.

Головною метою цього свята є зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, що проживають на території України, взаємозбагачення їхніх національних культур, консолідація спільних зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв. (далі…)

«Компетентнісний підхід вчителів з індивідуального та інклюзивного навчання до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами»

IMG-d0a9127e7196352c1246fb3804736cee-VНаше сьогодення – це зміна ціннісних орієнтирів в освіті, визнання розмаїття кожної дитини, обумовлене зміною освітньої парадигми та гуманізму: «освіта для всіх, школи для всіх».

З метою формування інклюзивної, індивідуальної компетентності та навчання педагогів району працювати з дітьми, що мають особливі освітні потреби і навчаються за різними формами навчання (індивідуальною та інклюзивною), 15 лютого 2018 року на базі ПМПК відбулось методичне об`єднання вчителів індивідуальної та інклюзивної форми навчання з теми: «Компетентнісний підхід вчителів з індивідуального та інклюзивного навчання до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами». (далі…)

Засідання методичного об’єднання вихователів різновікових груп

IMG-a789aa4c79f228b459e56ef78f008600-V14 лютого 2018 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Нефедівського закладу дошкільної освіти «Козачата» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів різновікових груп.

У даному заході прийняли участь Чорний Ігор Євгенович, заступник селищного голови Староушицької ОТГ з гуманітарно-педагогічних питань, Кашуба Наталія Леонідівна, методист районного відділу освіти, Яковинчик Світлана Михайлівна, керівник методичного об’єднання та вихователі різновікових груп. (далі…)

Сторінка 1 із 2312345...1020...Остання »