Категорія: Освіта

Районний семінар «Формування основ економічної грамотності – невід’ємна складова соціалізації сучасної дитини»

2017420115741Вирішальна роль у формуванні елементарних економічних знань дітей дошкільного віку належить вихователеві. Тому педагогові слід бути у постійному пошуку нових технологій, які б сприяли формуванню економічної свідомості у дошкільнят. З метою поглиблення знань педагогів щодо використання інноваційних методів економічного навчання та виховання дітей, формування економічної компетентності дитини 20 квітня 2017 року на базі Приворотського дошкільного навчального закладу «Берізка» проведено семінар-практикум на тему «Формування основ економічної грамотності – невід’ємна складова соціалізації сучасної дитини». У даному заході взяли участь методист районного методичного кабінету Наталя Кашуба, керівники методичних об’єднань Олена Букіль, Оксана Кукрицька, Анжела Когутовська та Галина Яковенко. Також на даний захід були запрошені слухачі районної Школи фахового зросту вихователя,  молоді вихователі Колибаївської та Китайгородської ОТГ. (далі…)

ІІІ Всеукраїнський форум «Освіта для збалансованого розвитку» в м. Києві

SDC1078112–13 квітня 2017 року в м. Києві за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України та Всеукраїнської екологічної ліги відбувся ІІІ Всеукраїнський форум «Освіта для збалансованого розвитку».

Розпочали роботу форуму привітанням учасників Тимочко Тетяна Валентинівна, голова Всеукраїнської екологічної ліги, голова Національної екологічної ради України, Вербицький Володимир Валентинович, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України, директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, Хобзей Павло Кузьмович, заступник міністра освіти і науки України, Недава Олег Анатолійович, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, (далі…)

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду!

krovinka.comЛегковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. (далі…)

У Києві відбувся фестиваль писанок

писанкаФестиваль писанкового шаленства, де збираються найкращі художники та просто аматори, для того, аби розмалювати великодні яйця розміром від 5 см до 2 м пройде 8-23 квітня в Києві.

Цього року в ньому візьмуть участь 585 авторів зі всієї України, кожен з яких розмалює власну мега-писанку.  Загалом буде 374 авторських писанки-мальованки, 111 дитячих писанок та 100 – традиційних.

Авторські писанки розмістять на Софійській площі, дитячі та традиційні – на Михайлівській. Долучилася до проекту і кам’янецька художниця, мисткиня, методист районного Будинку школяра відділу освіти РДА Юлія Степанюк. (далі…)

Патріотичне виховання дітей молодшого шкільного віку через призму толерантної поведінки в полікультурному соціумі

SAM_14017 квітня на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» відбулися педагогічні читання для вчителів початкових класів з питання «Патріотичне виховання дітей молодшого шкільного віку через призму толерантної поведінки  в полікультурному соціумі».

Перед учасниками виступила Столярчук Людмила Олександрівна, методист з початкової освіти РМК, яка акцентувала увагу педагогів на тому, що виховання в молодшого школяра почуття толерантності – необхідна вимога часу, адже ця проблема є досить актуальною. (далі…)

Відзначення 73-ї річниці визволення Кам’янець – Подільського району від німецько – фашистських загарбників у загальноосвітніх навчальних закладах

DSCN2202У загальноосвітніх навчальних закладах району проведено низку заходів щодо визволення Кам’янець – Подільського району від німецько – фашистських загарбників:

- учні загальноосвітніх навчальних закладів взяли участь у проведені мітингів – реквіємів біля пам’ятників та меморіалів воїнам – визволителям та покладанні квітів;

- протягом 28.03-04.04. 2017р. організовано участь учнівської молоді району у тематичних уроках, круглих столах, лекціях, диспутах, уроках пам’яті з метою висвітлення подій, пов’язаних з подіями Другої світової війни. До проведення заходів активно було залучено ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Переглянуто експозиції музеїв історичного напряму (бойової слави), що діють в навчальних закладах (Довжоцький НВК, Жванецька ЗОШ , (далі…)

Відбулись фінальні змагання Спартакіади школярів Кам’янець-Подільського району з волейболу серед дівчат

DSC_467724 березня 2017 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулись фінальні змагання Спартакіади школярів Кам’янець-Подільського району з волейболу серед дівчат.
Кращим гравцем визнано Пундик Софію (Староушицька СЗОШ); кращою нападаючою – Ковальчук Галину (Кульчиєвецька ЗОШ); розігруючою – Буйневич Ірину (Орининська ЗОШ).
І місце виборола Староушицька СЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце – Орининська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
IV місце – Баговицька ЗОШ І-ІІІ ступенів;
V місце – Ходоровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Кращі гравці та команди-переможці нагороджені грамотами відділу освітиКам’янець-Подільської РДА.

Забезпечення наступності у роботі ДНЗ та ЗОШ як умова якісної підготовки дитини до школи

DSC04940Кожен новий період в житті дитини породжує нові труднощі та хвилювання. Особливо гостро він відчувається у дітей 6-річного віку. Адже, з переходом в початкову школу діти починають відчувати певні труднощі. Їм важко перейти від основного виду діяльності – гри, до зосередженого навчання. Тому і виникає проблема наступності між дошкільною і початковою ланками освіти.

Для обговорення та вирішення цих важливих проблем, вироблення певних напрямків наступності у роботі дошкільного закладу та школи, 28 березня 2017 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Ластовецького НВК відбувся методичний семінар-практикум «Забезпечення наступності у роботі ДНЗ та ЗОШ як умова якісної підготовки дитини до школи». (далі…)

Засідання методичного об’єднання педагогів – організаторів

IMG_20170328_102603Згідно плану роботи районного методичного кабінету 28 березня на базі райметодкабінету було проведено засідання методичного об’єднання педагогів – організаторів з теми «Організаційні та правові проблеми виявлення, підтримки та захисту обдарованої особистості».

У ході роботи керівник районного методичного об’єднання Мозолюк Майя Анатоліївна розглянула питання щодо виявлення потенційних можливостей розвитку обдарованих дітей та вирішення проблем, що стосуються особливостей педагогічної роботи з ними. Методист Дідик Юлія Вячеславівна ознайомила присутніх з особливостями собистісно – орієнтованого підходу до вивчення обдарованості школярів. (далі…)

Семінар класних керівників «Роль класного керівника у вихованні в учнів здорового способу життя»

IMG_20170322_12003922 березня на базі Грушківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів і агротехнічний ліцей» відбувся районний семінар класних керівників 5-11 класів на тему: «Роль класного керівника у вихованні в учнів здорового способу життя».

Теоретична частина проведення семінару розпочалась з виступу директора школи Миколайчук Валентини Іванівни, яка розповіла про діяльність  педагогічного колективу, яка  спрямована на формування позитивної мотивації щодо здорового способу життя. Педагогічний колектив активно працює над впровадженням інноваційних здоров’язберігаючих технологій, що підвищують ефективність навчально-виховного процесу, створюють здоровий освітній простір, в якому учні, вчителі,  (далі…)

Сторінка 1 із 1712345...10...Остання »