Категорія: Освіта

Відбулась церемонія вручення посвідчень учителям нової української школи

SAM_213315 червня на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» відбулась церемонія вручення посвідчень учителям нової української школи.

Зі словами привітання до слухачів тренінгу звернулась т.в.о. завідувача РМК Безродна Майя Олександрівна, яка акцентувала увагу на значущість та вагомий вклад кожного педагога у розбудову нашої держави завдяки якісній роботі, що виявляється у подальшому у якісному наданні освітніх послуг молодшим школярам. (далі…)

Підвищуємо кваліфікацію

SAM_2128З 11 по 22 червня на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» проходять курси підвищення кваліфікації для учителів початкових класів, вихователів ДНЗ, української мови та літератури та іноземної мови, які проводять викладачі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Курсове підвищення кваліфікації за різними формами і напрямами залучає педагогічних працівників до науково-дослідної, експериментальної роботи, сприяє формуванню практичних навичок наукової роботи, є стимулом самоосвіти, (далі…)

Працюємо по-новому

SAM_2104З 4 по 8 червня на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» відбулась ІІІ сесія тренінгу з учителями, які будуть працювати в умовах нової української школи. Педагоги ознайомились з новими вимогами щодо  викладання предметів в початкових класах, інтеграцією предметів курсі «Я досліджую світ», формувальним оцінюванням навчальних досягнень учнів 1-2 класів, практичним застосуванням гри «Лего», впровадженням діяльнісного підходу в освітній процес молодших школярів, формування критичного мислення, тощо.

По завершенні тренінгу учителі отримають сертифікати учителів НУШ.

«День української вишиванки»

IMG-6d522855b18d7053ad6d87c0a87f1c28-V17 травня 2018 року вся Україна святкує День вишиванки. Не оминули своєю увагою таке свято й учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів Кам’янець-Подільського району.

Педагогічні та учнівські колективизакладів загальної середньої освіти району долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «День української вишиванки», під час якої декламували вірші, брали участь у вікторинах, співали народні пісні, одягли вишиванки в знак єдності.

В багатьох школах було проведено флешмоби, у яких продемонстрували красиві, яскраві та неповторні вишиті сорочки. (далі…)

Відбувся обласний семінар

IMG_20180516_12592816 травня 2018 року на базі Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся обласний семінар керівників методичних об’єднань директорів закладів загальної середньої освіти Хмельницької області «Модернізація управління школою в контексті сучасних викликів».

Участь у семінарі взяли директори закладів загальної середньої освіти Хмельницької області.

З вітальним словом до учасників звернувся  перший проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук Очеретянко Віктор Іванович. (далі…)

Звіт про проведення тижня безпеки в Завалецькому ДНЗ «Сонечко»

  Відповідно до наказу відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА від 21.03.2018 №55-НО «Про проведення Тижня безпеки дитини в дошкільних навчальних закладах», наказу по Завалецькому ДНЗ «Сонечко» №20-НО  «Про проведення Тижня безпеки дитини в дошкільних навчальних закладах» з метою попередження надзвичайних ситуацій, загострення уваги на необхідності дотримання основ безпеки життєдіяльності з 16.04.2018 по 20.04.2018 у дошкільному закладі був проведений «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».        Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення пожежно-профілактичної роботи та якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС. (далі…)

Відбувся IV відкритий районний фольклорно-етнографічний фестиваль “Нетлінна спадщина глибин Дністра”

31901760_1012140122273214_7545303193043861504_o4 травня в м. Кам’янець-Подільському на площі Польський ринок відбувся IV відкритий районний фольклорно-етнографічний фестиваль “Нетлінна спадщина глибин Дністра”. Гуртківці та керівники районного Будинку школяра, а також учні районних шкіл мали унікальну можливість познайомити широку аудиторію з оригінальними видами образотворчого та декоративного мистецтва, які є яскравим вираженням українських традицій.

 Незабутня атмосфера панувала на майданчику біля міської Ратуші, де було представлено18 різних майстер-класів. (далі…)

«Козацький гарт -2018»

IMG-d1cf8fe3a94b77a81eebee8a11e0a9c8-VIMG-4081ba9ef5b380a0b7cd9b5a0b4058ad-V4 травня на базі Кам’янець-Подільської ЗОШ №17 відбулися зональні фінальні змагання фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів «Козацький гарт -2018».

Кам’янець-Подільський район представляє команда Завалецької ЗОШ І-ІІІ ст., керівником якої є вчитель фізичної культури Завалецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Єрмоченко О.В. (далі…)

«Здорова нація – сильна держава»

IMG-9f929a008f9467d2ca14957e5c1ec7ea-V 2 травня 2018 року на базі Калачковецького закладу дошкільної освіти «Черешенька» проведено засідання регіональної Школи фахового зросту вихователів на тему: «Здорова нація – сильна держава». Учасників заходу привітав голова Китайгородської ОТГ Юрій Безродний та староста села Оксана Говоровська.

Директор закладу Тетяна Побережна провела екскурсію-презентацію для учасників засідання, ознайомила із закладом та розповіла про основні досягнення у роботі свого колективу з питання «Формування патріотичних почуттів у дітей дошкільного вікуна заняттях з фізичного розвитку». (далі…)

Семінар вчителів біології та хімії

6_12 травня 2018 року на базі Врублівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів біології та хімії «Розвиток пізнавальної активності школярів шляхом впровадження інноваційних методів та прийомів роботи у різноманітних формах проведення  уроків та позаурочних заходів». В роботі семінару взяли участь вчителі біології та хімії Кам’янець-Подільського району. Перед учасниками семінару виступив методист районного методичного  кабінету Гончарик Леся Василівна, яка в цікавій формі висвітлила питання «Розвиток пізнавального інтересу учнів на уроках біології, як спосіб формування творчої особистості». (далі…)

Сторінка 1 із 2612345...1020...Остання »