Категорія: Освіта

Засідання методичного об’єднання педагогів – організаторів

IMG_20170328_102603Згідно плану роботи районного методичного кабінету 28 березня на базі райметодкабінету було проведено засідання методичного об’єднання педагогів – організаторів з теми «Організаційні та правові проблеми виявлення, підтримки та захисту обдарованої особистості».

У ході роботи керівник районного методичного об’єднання Мозолюк Майя Анатоліївна розглянула питання щодо виявлення потенційних можливостей розвитку обдарованих дітей та вирішення проблем, що стосуються особливостей педагогічної роботи з ними. Методист Дідик Юлія Вячеславівна ознайомила присутніх з особливостями собистісно – орієнтованого підходу до вивчення обдарованості школярів. (далі…)

Семінар класних керівників «Роль класного керівника у вихованні в учнів здорового способу життя»

IMG_20170322_12003922 березня на базі Грушківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів і агротехнічний ліцей» відбувся районний семінар класних керівників 5-11 класів на тему: «Роль класного керівника у вихованні в учнів здорового способу життя».

Теоретична частина проведення семінару розпочалась з виступу директора школи Миколайчук Валентини Іванівни, яка розповіла про діяльність  педагогічного колективу, яка  спрямована на формування позитивної мотивації щодо здорового способу життя. Педагогічний колектив активно працює над впровадженням інноваційних здоров’язберігаючих технологій, що підвищують ефективність навчально-виховного процесу, створюють здоровий освітній простір, в якому учні, вчителі,  (далі…)

Використання інтерактивних методів навчання на уроках німецької мови

image (2)Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету  14 березня 2017 року в Великослобідській ЗОШ І-ІІ ступенів  відбувся районнийий семінар для вчителів німецької мови «Використання інтерактивних методів навчання на уроках німецької мови».

Цікавим звітом-презентацією про  свій досвід роботи розпочала семінар вчитель німецької мови, керівник районного методичного об’єднання вчителів німецької мови Ільницька  Валентина Леонтіївна.

Вчителі іноземної мови району стали активними учасниками відкритого  уроку  в 4 класі «Das sind meine Freunde», який провела досвідчений  педагог.   (далі…)

Нетрадиційні логопедичні технології у роботі з дітьми, які мають порушення у вимові

IMG_5464«У пісочній терапії світ дитинства знову відкриває перед людиною свої двері, і ці ж двері ведуть в несвідомі і приховані в ньому таємниці».

Дональд Сандер

Добре розвинене мовлення дитини є важливою умовою успішного навчання в школі. Мовленнєві вади негативно впливають на всі психічні функції розвитку та діяльності дитини, а важкі порушення мовлення впливають на розумовий розвиток, формування вищих рівнів пізнавальної діяльності.

Для швидкого подолання мовленнєвої патології серед дітей дошкільного та шкільного віку логопедам необхідно використовувати інноваційні технології, нестандартні методи, прийоми та нові підходи у корекційній роботі. (далі…)

Семінар-нарада керівників дошкільних навчальних закладів та директорів НВК

20170314_103255Відповідно до плану роботи відділу освіти 14 березня відбулася семінар-нарада керівників дошкільних навчальних закладів та директорів НВК, на якій було розглянуто питання дотримання вимог чинного законодавства при організації харчування дітей дошкільного віку.

Головний спеціаліст відділу освіти Алла Швець виступила перед присутніми з питання «Нормативно-правове забезпечення організації харчування в дошкільних навчальних закладах».

Фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Кам’янець-Подільського району Ірина Коритник надала консультацію щодо ведення Журналів по організації харчування відповідними працівниками призначеними наказом по начальному закладі. (далі…)

Відбулося засідання практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів району

IMG_20170303_1111443 березня на базі районного методичного кабінету  відбулося засідання практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів району, на якому розглядалося питання «Негативний вплив інтернет-ресурсів на особистісний розвиток учнів. Превенція суїцидальної поведінки». На даному заході обговорювалися  психологічні аспекти негативного впливу Всесвітньої мережіІнтернету на особистість школярів, методи визначення дітей, які потрапили у пастку «груп смерті» та методи спрямовані на профілактику суїцидальної поведінки в учнівських колективах. Під час дискусії члени засідання  виділили основні психологічні та фізіологічні симптоми Інтернетзалежності та розробили рекомендації щодо їх подолання.

Формування особистісно-оцінної компетенції дошкільників через розвиток духовного потенціалу особистості на засадах патріотизму

20170228_10251628 лютого відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Сокільського ДНЗ «Соколятко» відбулось засідання Жванецького методичного об’єднання вихователів з питання «Формування особистісно-оцінної компетенції дошкільників через розвиток духовного потенціалу особистості на засадах патріотизму».

У зв’язку із соціально-політичними змінами в житті суспільства та необхідністю готувати до них дітей посилюється інтерес до соціальних аспектів виховання. Інтегруючи моральний, духовний і соціальний компоненти, процес виховання спрямовується на цілісний розвиток особистості, який реалізується в гармонії із зовнішнім світом та із самим собою. (далі…)

На базі Грушківського НВК«ЗОШ І–ІІІ ст. , агротехнічний ліцей» проходив районний семінар філологів

IMG_20170224_111252Грушківський НВК«ЗОШ І–ІІІ ст., агротехнічний ліцей» гостинно й тепло зустрічав вчителів зарубіжної літератури. На базі цього навчального закладу проходив районний семінар філологів з питання «Формування читацьких навичок сучасного школяра шляхом використання інтерактивних технологій». Здавалося, це питання учителями-словесниками давно досконало вивчене, активно впроваджуються в роботі інноваційні технології, що іще нового можна відкрити? Та вчителі Грушківського НВК досить ретельно, творчо підготували програму заходу. Багато корисного, цікавого було почуто, побачено. (далі…)

Формування фізичних здібностей учнів шляхом впровадження інноваційних технологій

DSC_317924 лютого 2017 року на базі Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів фізичної культури “Формування фізичних здібностей учнів шляхом впровадження інноваційних технологій”.

Семінар розпочався зі вступного слова методиста РМК Дмитра Декалова з питання «Інноваційні технології на уроках фізичної культури». Під час практичної частини семінару вчитель фізичної культури Боднар І.І. поділився досвідом роботи на уроці фізичної культури з модуля “Футбол” на тему “Використання ігрового методу для розвитку рухових якостей учнів”. (далі…)

Районний семінар з проблеми «Розвиток мовлення дошкільників засобами театралізованої діяльності»

DSC_907323 лютого 2017 року на базі Кадиєвецького дошкільного навчального закладу «Дюймовочка» відбувся районний  семінар завідувачів ДНЗ та директорів НВК з проблеми «Розвиток мовлення дошкільників  засобами театралізованої діяльності».

Відкриття семінару розпочалося зі вступного слова  методиста РМК Наталії Кашуби, яка виступила перед присутніми з доповіддю «Формування мовленнєвої культури дитини за допомогою театралізованої діяльності».  Керівник ШФЗВ, вихователь Жванецького ДНЗ «Малятко», Людмила Солтинська, презентувала досвід роботи  з питання «Використання нетрадиційних видів театру в розвитку мовних і творчих здібностей дітей». (далі…)

Сторінка 1 із 1612345...10...Остання »