Категорія: Освіта

В м. Полтава відбувся XVІІ Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім»

???????????????????????????????Сучасна епоха увійде в історію цивілізації не лише як ера великих досягнень людства, бурхливого розвитку науки, техніки й технологій, а й, на жаль, як доба глобальної екологічної кризи. Вирішити проблеми довкілля нині можна тільки шляхом формування екологічної свідомості та культури кожної людини, яка зможе передбачити негативні екологічні ситуації та зуміє практично їх вирішити. Активними помічниками у цій невідкладній і потрібній справі стають учасники екологічних агітбригад. Їх діяльність, зокрема пошук і постановка місцевих екологічних проблем, розробка сценаріїв, виступи перед дітьми та дорослими є важливим чинником формування екологічної свідомості громадян України.

З метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній роботі проводяться щорічні конкурси колективів екологічної просвіти загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. (далі…)

В навчальних закладах Кам’янець- Подільського району відсвяткували День вишиванки

IMG_336818 травня 2017 року Україна відзначає День вишиванки, який уже став народним святом. Українська вишиванка символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. На рівні з українською писанкою є одним з яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, а й засвідчуєш свою приналежність до української культурної традиції.

Не залишилися байдужими до цього свята школярі та педагоги навчальних закладів Кам’янець- Подільського району, які провели флешмоби та урочистості з нагоди Дня вишиванки. (далі…)

У Староушицькій спеціалізованій школі I-III ступенів вітали переможців

P70515-102130Завжди приємно, коли виконана робота має хороші результати. Ось і сьогодні варто порадіти за учнів Староушицької спеціалізованої школи I-III ступенів екологічного напрямку(директор – Ковтуняк В.С.) як переможців Міжнародного конкурсу «Барви Дністра». Для нагородження до школи приїхали Бойко Роман Ігорович – інженер Кам’янець – Подільського міжрайонного управління водних ресурсів та представники Національного природнього парку «Подільські Товтри» – Дем’янова Олена Вікторівна та Одукалець Інна Олександрівна. (далі…)

Свято – відзначення наукової учнівської еліти Хмельниччини

DSC_177815 травня в приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького відбулось надзвичайне свято – відзначення наукової учнівської еліти Хмельниччини. З вітальним словом виступили Михайло Загородний, голова Хмельницької обласної ради, Олександр Корнійчук, голова Хмельницької ОДА, Фасоля Олег Іванович, начальник Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, Берека Віктор Євгенович, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Переможців ІІІ етапу Всеукраїнський олімпіад та переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017 році нагороджували дипломами та вручали премії. (далі…)

Фізкультурно-оздоровчі технології в практиці роботи ДНЗ

IMG_2648 12 травня відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Зіньковецького ДНЗ “Колобок” було проведено засідання районного методичного об’єднання завідувачів дошкільних навчальних закладів з питання   «Фізкультурно-оздоровчі технології в практиці  роботи ДНЗ».

Роботу методичного заходу розпочала методист РМК Кашуба Н.Л., яка наголосила присутнім на важливості дотримання нормативно-правової бази щодо забезпечення фізичного розвитку дітей дошкільного віку. Особливу увагу Наталя Леонідівна приділила організації фізкультурно- оздоровчої роботи в літній період  в умовах малокомплектного дошкільного навчального закладу. (далі…)

Відбувся семінар вчителів індивідуального навчання

20170427_120219Індивідуальне  навчання  в  системі  загальної середньої освіти є однією з форм організації навчально-виховного  процесу учнів з особливими освітніми потребами.

З метою забезпечення якісного рівня освіти таких  дітей  та підвищення професійного рівня вчителів, які навчають учнів з особливими освітніми потребами 27 квітня 2017 року  на базі Грушківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. арготехнічний ліцей» відбувся семінар-практикум вчителів індивідуального навчання. На семінарі розглядалося питання «Забезпечення корекційної складової  навчання дітей, які потребують корекції фізичного, та (або) розумового розвитку в умовах загальноосвітньої школи». (далі…)

Організація експериментально-дослідницької діяльності в ДНЗ

20170428_12032228 квітня на базі Рихтівського дошкільного навчального закладу «Пізнайко» відбулося засідання слухачів Школи фахового зросту вихователя на тему «Організація експериментально-дослідницької діяльності в ДНЗ».

Інструктивно-методичний супровід заходу здійснювала методист районного методичного кабінету Наталя Кашуба, яка висвітлила питання «Значення пошуково-дослідницької діяльності для пізнавального розвитку дітей». Завідувач Рихтівського ДНЗ Катерина Настік презентувала досвід роботи щодо створення умов для експериментально-дослідницької діяльності. (далі…)

«Чорнобиль…Трагедія…Пам’ять…»

IMG_3212У загальноосвітніх навчальних закладах району проведено низку заходів щодо 31- х роковин Чорнобильської катастрофи:

- проведені хвилини інформаційного простору «Чорна дата України», «Мужність та біль Чорнобиля», «На батьківщину повернулись журавлі», «Білий птах з чорною міткою»;

- класними керівниками були проведені уроки – реквієми «Дзвони Чорнобиля», пам’ятні заходи, пов’язані із Чорнобильською катастрофою, у тому числі благодійні концерти, виставки, експозиції, уроки пам’яті, зустрічі з ліквідаторами аварії на ЧАЄС та громадянами, які переселилися з радіоактивного забруднених територій; (далі…)

Психологічні аспекти профілактики правопорушень серед учнівської молоді

imageV26 квітня на базі Кам’янець-Подільського районного методичного кабінету відбувся круглий стіл з класними керівниками навчальних закладів району на тему: «Психологічні аспекти профілактики правопорушень серед учнівської молоді». Дане питання є досить актуальним, оскільки злочинність неповнолітніх – є передумовою дорослої злочинності. У підлітковому, юнацькому віці в момент особистісного становлення, формування ціннісних орієнтирів, відбувається накопичення досвіду, в тому числі негативного, який може ззовні не виявлятися або проявитися зі значним запізненням. Тому, профілактика даного негативного явища є досить необхідною. (далі…)

Психолого-педагогічне вивчення РПМПК

image-Сучасний етап розвитку суспільства ставить перед освітою нові завдання, спрямовані на істотне посилення уваги до навчання, виховання і розвитку особистості. Однією з умов їх вирішення є посилення корекційно-розвиваючої ролі навчання і виховання дітей з інтелектуальними порушеннями. За цієї умови навчання забезпечуватиме таким дітям можливість у майбутньому брати активну участь у трудовому та соціальному житті.

На виконання спільного наказу відділу освіти та ЦРЛ 26 квітня на базі ЦРЛ відбулось засідання районної ПМПК, на якому було вивчено інтелектуальні можливості чотирьох дітей. Відповідно до їх розвитку учням рекомендовано відповідні навчальні програми. (далі…)

Сторінка 1 із 1912345...10...Остання »