Категорія: Освіта

Відбувся семінар «Впровадження інклюзивної форми навчання у ЗНЗ»

DSCN0929З метою покращення адаптації та соціалізації дітей з особливими освітніми потребами у навчальних закладах Кам’янець-Подільського району та розвитку інклюзивної компетентності працівників освіти різних ланок 15 лютого 2017 року на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум» відбувся семінар «Впровадження інклюзивної форми навчання у ЗНЗ».

Мета заходу – сприяти розвитку інклюзивної освіти у навчальних закладах району.

Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум», в якому з 2016 року впроваджується інклюзивна модель освіти для дітей з особливими освітніми потребами. Про впровадження інклюзивного навчання в межах інноваційної діяльності в навчальному закладі розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Гаврищук Людмила Василівна. (далі…)

Відбулося засідання Школи молодого вчителя хімії та біології

IMG_228908 лютого на базі районного методичного кабінету відповідно плану роботи РМК відбулося засідання Школи молодого вчителя хімії та біології за темою: «Нові підходи ІКТ у викладанні біології та хімії як умова зростання педагогічної майстерності вчителя та розвитку активної творчої особистості учня».

Досвідом роботи  поділилися: вчитель біології Грушківського НВК« ЗОШ І-ІІІ ст.», агротехнічний ліцей Галампета В.А. «Розвиток пізнавальних інтересів за допомогою мультимедійних та інтерактивних технологій на уроках  біології»; вчитель хімії Завалецької ЗОШ І-ІІІ ст. Лобуняк Н.М.  «Використання ІКТ та можливостей інтернету на уроках хімії».

Митко Назарій Володимирович (вчитель біології Пановецької ЗОШ І-ІІ ст.), Савчук Катерина Володимирівна (вчитель біології Кам’янська ЗОШ І-ІІ ст.). (далі…)

Свій 90 –річний ювілей відзначила жителька с. Мукша Китайгородська Ядвіга Мрачковська

DSC_0869Професія педагога з усіма, певно асоціюється з самими рідними словами, такими як мама і тато. Адже не раз саме вчитель був для нас тим теплим і приємним, з чим асоціюється найрідніше в житті. А коли навпроти тебе сидить велична жінка з усміхненими і майже повними від сліз очима, на душі стає якось тихо і просторо. Ця жінка виховала не одне покоління учнів, які по сьогоднішній день дякують їй за все. 50 років педагогічного стажу та 90 –річний ювілей сьогодні відзначає жителька с. Жовтневе Мрачковська Ядвіга Олександрівна, яка в свій час в молодості повністю змінила своє життя. Пропрацювавши в міській поліклініці майже 3,5 роки , вона вступила до Кам’янець-Подільського педагогічного інституту, здобувши професію вчителя фізики і математики. Привітати та вручити грамоти і подарунки цього дня до неї завітали помічник народного депутата Володимира Мельниченка Ірина Камінська, заступник голови районної ради Віктор Кривак, від районної державної адміністрації та відділу освіти Олена Сендзюк. (далі…)

Відбувся тренінг для вихователів ДНЗ

SAM_5154Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 2 лютого на базі РМК відбувся тренінг для вихователів ДНЗ.

Однією з актуальних проблем сучасної теорії і практики дошкільної освіти є використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності дошкільного закладу. На сучасному етапі вже ні в кого не викликає сумніву те, що впровадження в освітній процес ІКТ сприяє підвищенню його якості, що саме ІКТ-компетентність дає можливість особистості бути сучасною, активно діяти в інформаційному середовищі, використовувати найновітніші досягнення техніки в своїй професійній діяльності.  Чарльз Дарвін сказав: «Виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто краще за всіх відгукується на зміни». (далі…)

Cвіт тримається на милосерді й доброті

100_6003Кажуть, що світ тримається на милосерді й доброті. Бо саме вони приносять спокій у серце, радість – у життя.

Учні Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів постійно беруть участь у благодійних акціях, спрямованих на збір коштів і допомоги постраждалим під час антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. На даний момент в школі проходить благодійна акція по підтримці жителів міста Авдіївки Донецької області. Аби допомогти постраждалому мирному населенню, вчителями та учнями школи зібрано теплі речі, продукти харчування, ліки. (далі…)

Відбулася колегія відділу освіти райдержадміністрації

20170131_10402531 січня на базі Довжоцького НВК відбулося засідання колегії відділу освіти Кам’янець-Подільської райдержадміністрації. У ньому взяли участь голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Василь Сукач, голова районної ради Борис Бец, т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату адміністрації Маріанна Великохатько, начальник відділу освіти Олена Пронозюк, директори навчальних закладів району. У ході засідання розглянули 4 питання: «Про підсумки фінансово-господарської діяльності відділу освіти у 2016 році», «Про виконання навчальними закладами району Закону України «Про охорону дитинства» в частині створення безпечних умов навчання та виховання, соціального захисту дітей», «Про затвердження плану роботи відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА на 2017 рік», «Про виконання плану заходів із відзначення Року англійської мови в навчальних закладах району». (далі…)

Візит у Подільську школу

IMG_450612 січня 2017 року народний депутат Володимир Володимирович Мельниченко, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Пронозюк відвідали Подільську ЗОШ І-ІІІ ступенів та поспілкувались із педагогічним колективом щодо матеріально-технічного забезпечення, умов здійснення навчально-виховного процесу.  У 2016 році з районного бюджету було виділено 136 тис. гривень, за рахунок яких було проведено ремонт опалювальної системи навчального закладу, встановлено 30 енергозберігаючих вікон. (далі…)

Спартакіади школярів Кам’янець-Подільського району

DSC_239027 січня на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулись фінальні змагання Спартакіади школярів Кам’янець-Подільського району із настільного тенісу серед ЗНЗ І-ІІІ ступенів. Юнаки розділили місця наступним чином: ІІІ місце–Гораш Віктор (Мукшо-Китайгородська ЗОШ); ІІ місце – Протасюк Дмитро (Слобідсько-Рихтівська ЗОШ); І місце – Шупарський Максим (Мукшо-Китайгородська ЗОШ). Серед дівчат ІІІ місце здобула Мартинюк Наталія (Чорнокозинецький НВК); ІІ місце –Коваль Аліна (Чорнокозинецький НВК); І місце –Команецька Вікторія (Рогізнянська ЗОШ).
У загальнокомандному заліку:
ІІІ місце – команда Мукшо-Китайгородської ЗОШ;
ІІ місце – команда Рогізнянської ЗОШ;
І місце – команда Чорнокозинецького НВК.
Учасники та команди нагородженні грамотами відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА

Засідання науково-методичної ради РМК

IMG_20170125_171241Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 25 січня на базі РМК під головуванням начальника відділу освіти Пронозюк Олени Вікторівни відбулося засідання науково-методичної ради РМК. На засіданні були розглянуті наступні питання:

  1. Аналіз роботи районного методичного кабінету за 2016 рік.
  2. Схвалення плану роботи районного методичного кабінету на 2017 рік.

Доповідала з даних питань завідувач РМК Желізник Н.А., яка провела детальний аналіз роботи районного методичного кабінету за 2016 рік та окреслила основні завдання на 2017 рік. Члени науково-методичної ради, заслухавши та обговоривши проект, прийняли рішення взяти проект плану за основу.

Формування основ соціально-економічної освіти у дітей дошкільного віку

IMG_20170119_100626Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету 18 січня відбулось засідання творчої групи вихователів за темою «Формування основ соціально-економічної освіти у дітей дошкільного віку».

Одним із завдань нового Державного стандарту дошкільної освіти є  становлення громадянина – людини, щиро зацікавленої в розвитку та економічному розквіті своєї держави. Тому дуже важливою є продумана та послідовна робота з економічної освіти самих маленьких громадян нашого суспільства. Крім того, дошкільний віковий період найсприятливіший для формування різних якостей особистості, насамперед бережливості та економності, як структурних компонентів процесу соціалізації. (далі…)

Сторінка 1 із 1512345...10...Остання »