Категорія: Освіта

Всеукраїнський конкурсу «Вчитель року – 2018»

IMG_20171204_0900434 грудня на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.., колегіум» відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2018» у номінаціях «Українська мова та література», «Фізична культура», «Німецька мова», «Фізика».У конкурсі прийняли участь 22 педагога.

З вітальним словом до конкурсантів виступила Пронозюк Олена Вікторівна, начальник відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА, яка  побажала успіхів конкурсантам у нелегкому випробовуванні педагогічної майстерності. (далі…)

«Лідер школи – лідер у всьому»

20171130_112929Серед безлічі дитячих занять у навчальному закладі важливе місце займає учнівське самоврядування. Учнівське самоврядування, яке, забезпечуючи участь усіх школярів в управлінні справами колективу свого класу та школи, стає моделлю елементів дорослого життя, формою усвідомлення подальшої активної життєвої позиції

Як здійснює свою роботу учнівське самоврядування в Кульчиєвецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів ми мали змогу побачити, завдяки районному семінару педагогів-організаторів та лідерів учнівського самоврядування на тему: «Лідер школи – лідер у всьому», який відбувся 30 листопада. Семінар  підготувала та майстерно провела педагог-організатор Мозолюк Майя Анатоліївна.   (далі…)

Інклюзивне навчання – якісна освіта для дітей з особливими освітніми потребами

DSC01496Інклюзивне навчання – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно-орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.

Основою концепції інклюзивної освіти є принцип, що всі діти, незважаючи на різне культурне й соціальне походження   рівні  та  повинні мати однакові можливості  отримати освіту. (далі…)

Проведено районне методичне об’єднання вчителів – логопедів

IMG-c9c3ae9d906ef61d362ec2406cd46b01-VПрофесійна компетентність – складне інтегративне утворення, що включає широкий діапазон компонентів, які являють собою сукупність систематизованих знань, умінь і навичок, особистісних якостей, поглядів і переконань, досвіду, що визначають функціонуючу та соціально- психологічну готовність педагога до творчого вирішення проблем освітнього процесу.

Збільшення числа дітей з особливими освітніми потребами – реалії теперішнього часу. Надання необхідної корекційної допомоги їм – найважливіше завдання різних закладів системи реабілітації. (далі…)

Шляхи оптимізації патріотичного виховання в різновіковій групі

IMG-ad6b79a66cd59e9435bb87629c815881-V16 листопада на базі Грушківського ДНЗ «Пролісок» відбувся семінар-диспут завідувачів дошкільних закладів Староушицького методичного об’єднання на тему «Шляхи оптимізації патріотичного виховання в різновіковій групі».

Розпочала семінар Наталя Кашуба, методист з дошкільної освіти, яка розкрила питання «Шляхи оптимізації патріотичного виховання в різновіковій групі». (далі…)

Хмельниччина відкрила ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

DSC057559 листопада, у День української писемності та мови, Хмельниччина відкрила ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

На урочистий захід, що проходив у Хмельницькому національному університеті, завітали представники місцевої влади, гості зі столиці, поціновувачі української мови, викладачі, методисти, учні та студенти.

Право відкрити один з найбільших національних проектів з української мови надали Слабошпицькому Михайлу Федотовичу, (далі…)

Відбулося засідання Школи фахового зросту вихователів

IMG-602121a8100c387f05183fccfcd25c04-V10 листопада відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Устянського дошкільного закладу «Промінчик» відбулося засідання Школи фахового зросту вихователів. Учасники заходу працювали над темою «Нетрадиційні технології роботи з казкою як засіб розвитку пізнавальної та мовленнєвої компетентності дошкільників».

Роботу методичного об’єднання розпочала Наталя Кашуба, методист відділу освіти, яка окреслила актуальність (далі…)

XVIІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

DSC_9281З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури 9 листопада в День української писемності та мови, Українським радіо було проведено XVIІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

Радіодиктант транслювався в ефірі Першого каналу Українського радіо, Першого національного телеканалу України. (далі…)

Нова українська школа починається з нового українського садочка!

20171107_12521807 та 08 листопада 2017 року на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії було проведено авторський семінар «Новий український садок: виклики часу, пріоритети, механізми реалізації нагальних освітніх завдань». Даний семінар для фахівців дошкільної освіти області проводила Гавриш Наталія Василівна, провідний науковий співробітник лабораторії дошкільної освіти та виховання Інституту проблем виховання НАПН України, доктор педагогічних наук, професор. (далі…)

Відбулася нарада з керівниками навчальних закладів освіти

IMG_20171103_10020203 листопада на базі Довжоцького НВК відбулася нарада з керівниками навчальних закладів освіти. У ній взяли участь начальник відділу освіти Олена Пронозюк, голова РО профспілки працівників освіти і науки, головні спеціалісти, методисти РМК, директори навчальних закладів району та завідувачі дошкільними навчальними закладами. У ході засідання розглянули 3 питання: «Патріотичне виховання дітей дошкільного та молодшого віку крізь призму толерантної поведінки, взаємоповаги, взаєморозуміння в полікультурному соціумі регіону в навчальних закладах району», «Про стан охоплення дітей позашкільною освітою у 2017-2018 навчальному році», (далі…)

Сторінка 1 із 2212345...1020...Остання »