Категорія: Бюджетна політика

Пілотний проект із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства

Уряд України запроваджує пілотний проект із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства. Він включатиме підтримку державою новонароджених, відшкодування працюючим батькам за послуги няні для дитини, а громади, дружні до дітей та молоді, отримають додаткова фінансування з державного бюджету.

З метою забезпечення соціального захисту сімей з дітьми, підтримки розвитку відповідального батьківства, Постановою Кабінету Міністрів України № 427 від 30.05.2018 року впроваджується реалізація пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства, відповідно до якого запроваджується : (далі…)

Виконання показників за січень-травень 2018 року

До зведеного бюджету району без відокремлених об’єднаних територіальних громад за січень-травень 2018 року надійшло власних доходів  загального фонду в сумі 19 716,0 тис. грн., при затверджених на відповідний період із врахуванням змін 14 422,8 тис. грн.,  що більше на 5293,2 тис. грн..

В порівнянні з відповідним періодом минулого року у рівних умовах (без ОТГ ) надходження  зросли на 3 407,7 тис. грн. або на 120,9 відсотки. (далі…)

На колегії додатково про бюджетні питання

Відбулося чергове засідання колегій районної державної адміністрації, де крім запланованих питань розглянуто окремі бюджетні питання, на які наголошено головам сільських рад та  об’єднаних територіальних громад.

З інформацією по бюджетних питаннях, які потребують відповідного реагування та дії,  виступив начальник управління фінансів Федик О.Г.

Доповідач наголосив, що по результатах  проведеного аналізу затверджених бюджетних показників на 2018 рік, (далі…)

Уточнення показників районного бюджету

По підсумках виконання районного бюджету за  4 місяці 2018 року управлінням фінансів підготовлено позитивний висновок, відповідно якого запропоновано збільшити планові показники районного бюджету на  1 000,0 тис. грн.

На підставі листів головних розпорядників коштів суму перевиконання розподілено  та включено в проект рішення відповідно до нагальної потреби та пріоритетності напрямків використання. (далі…)

Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік

Виконання показників за січень-квітень 2018 року

До зведеного бюджету району без відокремлених об’єднаних територіальних громад за січень-квітень 2018 року надійшло власних доходів  загального фонду в сумі 15 688,1 тис. грн., при затверджених на відповідний період 11 604,5 тис. грн.,  що більше на 4 083,6 тис. грн..

В порівнянні з відповідним періодом минулого року у рівних умовах (без ОТГ ) надходження  зросли на 2 427,9 тис. грн. або на 118,3 відсотки . (далі…)

Перегляд ставок місцевих податків і зборів

Продовжується підготовчий процес формування показників бюджету на 2019 рік. Після підписання базових  показників, сільським головам необхідно приступати до перегляду рішень  щодо встановлення ставок місцевих податків і зборів, зокрема: земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, єдиного податку для фізичних осіб-підприємців І та ІІ груп оподаткування, туристичного збору. Відповідно до  статті 12.3 Податкового кодексу України сільські ради приймають рішення або зміни до них та офіційно оприлюднюють іх до 15 липня, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування встановлених місцевих податків та зборів або змін. Копія рішення про встановлення місцевих податків  чи зборів  надсилається у десятиденний строк з дня оприлюднення до органу державної податкової служби.

Для встановлення ставок податків необхідно в обов’язковому порядку керуватися Постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 483 «Про затвердження форми типових рішень про встановлення типових форм рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки». (далі…)

Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік

Виконання показників за січень-березень 2018 року

До зведеного бюджету району без відокремлених об’єднаних територіальних громад за січень-березень 2018 року надійшло власних доходів  загального фонду в сумі 11 721,8 тис. грн., при затверджених на відповідний період 8 118,7 тис. грн.,  що більше на 3 603,1 тис. грн..

В порівнянні з відповідним періодом минулого року у рівних умовах (без ОТГ ) надходження  зросли на 2 432,4 тис. грн. або на 126,1 відсотки . (далі…)

Про планування та реформування громад

Міністерство фінансів України розпочало підготовку до формування показників державного та місцевих бюджетів на 2019 рік.

Відповідно до вимог міністерства та на виконання завдання Департаменту фінансів облдержадміністрації управлінням фінансів спільно з  об’єднаною податковою інспекцією, управлінням державної казначейської служби, новоствореними у 2017 році об’єднаними територіальними громадами (Жванецькою, Слобідсько-Кульчієвецькою, Староушицькою) проведено звірку  бази надходжень по податку і збору на доходи фізичних осіб. Основним завданням підписання базових показників був коректний розподіл фактичних надходжень податку за 2017 рік між районним бюджетом та бюджетами громад.  Сума фактичних надходжень за попередній рік в розрахунку на одного жителя безпосередньо впливає на обсяг базової дотації з державного бюджету для місцевого бюджету на наступний  2019 бюджетний рік. (далі…)

Сторінка 1 із 1112345...10...Остання »