Категорія: Бюджетна політика

Перегляд ставок місцевих податків і зборів

Продовжується підготовчий процес формування показників бюджету на 2019 рік. Після підписання базових  показників, сільським головам необхідно приступати до перегляду рішень  щодо встановлення ставок місцевих податків і зборів, зокрема: земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, єдиного податку для фізичних осіб-підприємців І та ІІ груп оподаткування, туристичного збору. Відповідно до  статті 12.3 Податкового кодексу України сільські ради приймають рішення або зміни до них та офіційно оприлюднюють іх до 15 липня, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування встановлених місцевих податків та зборів або змін. Копія рішення про встановлення місцевих податків  чи зборів  надсилається у десятиденний строк з дня оприлюднення до органу державної податкової служби.

Для встановлення ставок податків необхідно в обов’язковому порядку керуватися Постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 483 «Про затвердження форми типових рішень про встановлення типових форм рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки». (далі…)

Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік

Виконання показників за січень-березень 2018 року

До зведеного бюджету району без відокремлених об’єднаних територіальних громад за січень-березень 2018 року надійшло власних доходів  загального фонду в сумі 11 721,8 тис. грн., при затверджених на відповідний період 8 118,7 тис. грн.,  що більше на 3 603,1 тис. грн..

В порівнянні з відповідним періодом минулого року у рівних умовах (без ОТГ ) надходження  зросли на 2 432,4 тис. грн. або на 126,1 відсотки . (далі…)

Про планування та реформування громад

Міністерство фінансів України розпочало підготовку до формування показників державного та місцевих бюджетів на 2019 рік.

Відповідно до вимог міністерства та на виконання завдання Департаменту фінансів облдержадміністрації управлінням фінансів спільно з  об’єднаною податковою інспекцією, управлінням державної казначейської служби, новоствореними у 2017 році об’єднаними територіальними громадами (Жванецькою, Слобідсько-Кульчієвецькою, Староушицькою) проведено звірку  бази надходжень по податку і збору на доходи фізичних осіб. Основним завданням підписання базових показників був коректний розподіл фактичних надходжень податку за 2017 рік між районним бюджетом та бюджетами громад.  Сума фактичних надходжень за попередній рік в розрахунку на одного жителя безпосередньо впливає на обсяг базової дотації з державного бюджету для місцевого бюджету на наступний  2019 бюджетний рік. (далі…)

Про зарахування коштів

Відповідно до отриманого листа від Департаменту фінансів ОДА Міністерством фінансів України надано додаткові роз’яснення щодо визначення коду бюджетної класифікації доходів бюджету, за якими потрібно обліковувати платежі за відшкодування втрат за фактичне землекористування. (далі…)

Публічний звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік

Одним із важливих принципів функціонування бюджетної системи України є публічність інформації про бюджет, який передбачає інформування громадськості з питань складання, затвердження, виконання державного та місцевих бюджетів, а також контролю за виконанням державного бюджету та місцевих бюджетів.

 На виконання вимог  статті 28 Бюджетного кодексу України  у сесійній залі районної ради   05 березня 2018 року  о 10 годині відбулося  публічне представлення інформації про виконання районного бюджету за 2017 рік . (далі…)

Виконання показників за січень-лютий 2018 року

До зведеного  бюджету району без відокремлених об’єднаних територіальних громад за січень-лютий 2018 року надійшло власних доходів  загального фонду в сумі 7 764,7 тис. грн., при затверджених на відповідний період 5 448,7 тис. грн.,  що більше на 2 316,0 тис. грн..

В порівнянні з відповідним періодом минулого року у рівних умовах (без ОТГ ) надходження  зросли на 1 768,9 тис. грн. або на 129,5 відсотки . (далі…)

Розвиток електронного урядування в Україні

Спеціалісти управління фінансів РДА прийняли участь у семінарі, який 14-15 лютого 2018 року  проводило  Кам’янець-Подільське управління Державної казначейської служби України для головних бухгалтерів та спеціалістів бухгалтерських служб установ, організацій, підприємств, сільських рад, об’єднаних територіальних громад Кам’янець-Подільського району щодо вдосконалення автоматизованих процесів формування та виконання бюджетів різних рівнів.

В рамках реалізації Плану заходів щодо модернізації Плану заходів щодо модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі на 2016-2018 роки, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.11.2016р. №1038, Державною казначейською службою України (далі-Казначейство) створена Система подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів і державними цільовими фондами (далі – АС «Є-Звітність»),  яка відповідно до наказу Казначейства від 27.12.2017р. №421 введена в дослідно-промислову експлуатацію. (далі…)

Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік

Виконання показників за січень 2018 року

До зведеного  бюджету району без відокремлених об’єднаних територіальних громад за січень 2018 року надійшло власних доходів  загального фонду в сумі 4073,5 тис. грн., при затверджених на відповідний період 2 807,4 тис. грн.,  що більше на 1266,1 тис. грн..

В порівнянні з січнем минулого року у співставних умовах без ОТГ надходження зросли на 1191,3 тис. грн., за рахунок   підвищення розміру мінімальної заробітної плати та встановлення її в розмірі 3 273 гривень, зміни ставок місцевих податків і зборів, застосування  ставок індексації та ін.. (далі…)

Сторінка 1 із 1012345...10...Остання »