Категорія: Бюджетна політика

Субвенція на покращення соціальних житлових умов

Відповідно до  розпорядження обласної державної адміністрації від 09.08.2018 року № 619/2018-р «Про перерозподіл видатків обласного бюджету на 2018 рік» на підставі постанови Кабінету Міністрів України  від 15.11.2017 року № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-монтажні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» району виділено кошти субвенції з місцевого бюджету на проектні, будівельно-монтажні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету. (далі…)

Виконання показників бюджету за 7 місяців 2018 року

До зведеного бюджету району без відокремлених об’єднаних територіальних громад за січень-липень 2018 року надійшло власних доходів  загального фонду в сумі 28 949,4 тис. грн., при затверджених на відповідний період із врахуванням змін 23 042,1тис. грн.,  що більше на 5 907,3 тис. грн..

В порівнянні з відповідним періодом минулого року у рівних умовах (без ОТГ ) надходження  зросли на 5877,3 тис. грн. або на 125,5 відсотки . (далі…)

Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік

Збільшення районного бюджету

Показники районного та бюджетів сільських рад за  6 місяців 2018 року виконані. Це дозволило винести на чергову сесію районної ради питання щодо збільшення планових обсягів районного бюджету по доходній та видатковій частинах. Управлінням фінансів підготовлено ґрунтовний висновок з обрахуванням прогнозу надходжень на рік, відповідно якого запропоновано збільшити планові показники районного бюджету на  800,0 тис. грн. (далі…)

Виконання показників бюджету за І півріччя 2018 року

До зведеного бюджету району без відокремлених об’єднаних територіальних громад за січень-червень 2018 року надійшло власних доходів  загального фонду в сумі 23 797,4 тис. грн., при затверджених на відповідний період із врахуванням змін 18 945,6 тис. грн.,  що більше на 4 851,8 тис. грн..

В порівнянні з відповідним періодом минулого року у рівних умовах (без ОТГ ) надходження  зросли на 4 182,4 тис. грн. або на 121,3 відсотки . (далі…)

Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік

Пілотний проект із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства

Уряд України запроваджує пілотний проект із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства. Він включатиме підтримку державою новонароджених, відшкодування працюючим батькам за послуги няні для дитини, а громади, дружні до дітей та молоді, отримають додаткова фінансування з державного бюджету.

З метою забезпечення соціального захисту сімей з дітьми, підтримки розвитку відповідального батьківства, Постановою Кабінету Міністрів України № 427 від 30.05.2018 року впроваджується реалізація пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства, відповідно до якого запроваджується : (далі…)

Виконання показників за січень-травень 2018 року

До зведеного бюджету району без відокремлених об’єднаних територіальних громад за січень-травень 2018 року надійшло власних доходів  загального фонду в сумі 19 716,0 тис. грн., при затверджених на відповідний період із врахуванням змін 14 422,8 тис. грн.,  що більше на 5293,2 тис. грн..

В порівнянні з відповідним періодом минулого року у рівних умовах (без ОТГ ) надходження  зросли на 3 407,7 тис. грн. або на 120,9 відсотки. (далі…)

На колегії додатково про бюджетні питання

Відбулося чергове засідання колегій районної державної адміністрації, де крім запланованих питань розглянуто окремі бюджетні питання, на які наголошено головам сільських рад та  об’єднаних територіальних громад.

З інформацією по бюджетних питаннях, які потребують відповідного реагування та дії,  виступив начальник управління фінансів Федик О.Г.

Доповідач наголосив, що по результатах  проведеного аналізу затверджених бюджетних показників на 2018 рік, (далі…)

Уточнення показників районного бюджету

По підсумках виконання районного бюджету за  4 місяці 2018 року управлінням фінансів підготовлено позитивний висновок, відповідно якого запропоновано збільшити планові показники районного бюджету на  1 000,0 тис. грн.

На підставі листів головних розпорядників коштів суму перевиконання розподілено  та включено в проект рішення відповідно до нагальної потреби та пріоритетності напрямків використання. (далі…)

Сторінка 1 із 1212345...10...Остання »