Категорія: Культура

Віртуальна мандрівка “Подорож до Діснейленду”

DSCN0185Не одне покоління дітей усього світу, захоплювалося діснейлендівськими мультиками. Не виняток і наші сучасні діти. Кам’янець-Подільська районна бібліотека для дітей, провела для молодших читачів віртуальну мандрівку “Подорож до Діснейленду”. Діти із цікавістю розглядали казкове містечко, переглянули парад казкових героїв. Улюблені мультики, принесли масу задоволення для юних читачів. Кольорові олівці та фломастери з любов’ю розмалювали мультяшних героїв.

Книжкова виставка

20170818_103944День Незалежності України — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня, з нагоди свята в ЦРБ відбулась презентація розгорнутої книжкової виставки  «Ми всі – одна сім’я, ми всі одна родина, мільйони різних я, а разом Україна!», яка буде діяти протягом місяця.

Я – українець! І цим пишаюсь

DSCN6281Мораль і право, право і закон –

Рушійні сили для життя людини –

А їх зання дасть нам вірний тон,

І розвиток держави – України.

Кожна дитина є повноцінним членом суспільства і має свої права. Тому важливо сприяти обізнаності молодого громадянина щодо правового захисту. (далі…)

Родинне свято «Роде наш красний»

20664954_273650833119853_7421370628820575578_n9 серпня у Завалецькій бібліотеці-філіалі відбулось родинне свято «Роде наш красний». Бібліотекар підготувала викладку літератури, яку доповнює  родинне дерево. На святі прозвучали вірші та пісні про Україну, рідний край, тата і маму, дідусів та бабусів. Активними учасниками  свята  були Іванна Ільчишена, Катя Никуляк, Настя Гонтар, Даша Романюк, Аня та Іра Бурлак, Христина Поліщук, Ліза Стрільчук. Зі словами привітання та побажання  щастя, миру, сімейного затишку звернулись  бібліотекар Світлана Васильчук та  директор будинку культури Наталя Гоєк. На закінчення свята звучала пісня «Дай Бог Вам, друзі і родина».

Якщо зміцніє хоч одна родина – Міцною стане й наша Україна

Releve 100%4 серпня в приміщенні  Гавриловецького сільського клубу  зібралися однією чудовою, дружною родиною батьки і діти, щоб краще пізнати одне одного, цікаво відпочити.  Цього дня бібліотека  проводила родинне свято «Духовний храм людини : сім’я, родина, рід». Вірші  про родину  і сім’ю читали Маляр Альона, Букатко Юлія, Печенога Яна. Пісні «Родина», «Присвята батькам», «Чому так добре спиться в батьківському домі» , «Моє дитинство золоте» виконав  Бугера Максим.  Завершилось свято піснею  «Мої батьки» у виконанні бібліотекаря Світлани Корчинської та завідуючої клубом Янківської Марії.

Родинне свято «Духовний храм людини: сім’я, родина, рід»

IMG_20170802_164701Родина. Рід. Які слова святі

Вона потрібна кожному в житті.

Якщо зміцніє хоч одна родина,

Міцніша стане й наша Україна.

3 серпня  читачі Слобідо-Рихтівської бібліотеки зібрались на родинне свято «Духовний храм людини: сім’я, родина, рід». Нічого в світі нема найдорожчого для людини ніж її сім’я. (далі…)

Дністровські забави

DSC_022921 липня в рамках еко-фестивалю «Дністровські забави», який проходив у селі Сокіл організований фахівцями НПП «Подільські Товтри», працівники Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотеки відправились в екокраєзнавчу подорож   та провели спортивні змагання на швидкість та кмітливість з дітьми та молоддю.   Різнокольоровими барвами були розмальовані обличчя дітей в стилі «аквагриму», де всі учасники свята перевтілювалися в героїв з книг. (далі…)

Book-фест «Читай українське!»

DSCN0163Книга – була, є і буде найкращим другом, порадником, подарунком.

Популяризація української книги – основне завдання сучасних бібліотек. Саме тому, в рамках програми літніх читань, районна бібліотека для дітей провела Book-фест «Читай українське!».  На бібліотечному майданчику були викладені книги в чотирьох номінаціях: «Українська казка», «Прислів’я, загадки, байки», «Українська історична проза», «Твори сучасних українських письменників». Запрошені читачі бібліотеки обирали найкращу книгу в кожній номінації, (далі…)

День фотографа

OLYMPUS DIGITAL CAMERAДень фотографа за традицією відзначається 12 липня — це день святої Вероніки, яка вважається покровителькою фотографії.

Згідно з легендою, коли Ісус по дорозі на Голгофу упав під вагою свого хреста, Вероніка дала йому хустку, щоб витерти обличчя. По поверненню додому Вероніка виявила лик Спасителя, що зберігся на тканини. З тих пір цей хустку, відомий як Нерукотворний образ, що зберігається в Римі. У зв’язку з цією історією багато професіонали і любителі фотосправи відзначають своє професійне свято в день цієї Святої. (далі…)

Живописець з Оринина

IMG_20170614_131004Творчий шлях  кожного митця має свою історію, що пов’язана з його життям і невід’ємна від загально мистецьких процесів.  Щасливо склалася доля художники-живописця, члена Національної Спілки художників України Анатолія Миколайовича Калитка, який є уродженцем с. Оринин нашого району.  Земляки художника зібрались в бібліотеці с. Оринин на мистецьку мозаїку, присвячену  75-річчю від дня народження талановитого  художника. (далі…)

Сторінка 1 із 2512345...1020...Остання »