Категорія: Культура

«Історико-культурна спадщина Кам’янеччини та збереження її в умовах адміністративно-територіальної реформи»

1 (20)24 травня 2018 року відділом культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації спільно з районним центром туризму та охорони культурної спадщини було проведено не/вчену раду на тему «Історико-культурна спадщина Кам’янеччини та збереження її в умовах адміністративно-територіальної реформи». Учасниками заходу були науковці, краєзнавці, представники об’єднаних територіальних громад та місцевого самоврядування району. Метою зібрання було привернути увагу до культурної та природної спадщини регіону, виробити спільну стратегію щодо збереження та використання об’єктів історико-культурного призначення. Підсумком ради стало прийняття рішення про об’єднання зусиль  у збереженні історичного минулого.

Відбувся цикл заходів «Герої не вмирають»

IMG_20180524_09213623 травня  в бібліотеках Кам׳янець –Подільської РЦБС (с.Шустівці, Завалля, Кам׳янка,Кульчиївці,  ЦРБ ) з нагоди Дня вшанування Героїв України відбувся цикл заходів «Герої не вмирають».  Бібліотекарі розповідали присутнім  про  Українських вояків – борців за волю України, козаків , та про наших героїв-земляків, які загинули в мирний час у зоні АТО.

 В ЦРБ  відбулась година повідомлення «Героїчні сторінки історії »  та  презентація фотостенду»Земляки: назавжди приклад військової доблесті». (далі…)

Відбувся концерт учнів 2-го класу

IMG-7c6d445b7eea7634d79e0cc56273c67a-V15 травня в Кам’янець-Подільській районній дитячій школі мистецтв відбувся концерт учнів 2-го класу Безпалько Аліни та Карімової Ельвіри. В концерті прозвучали творифортепіанної музики –Й.Баха, Л.Бетховена, В.Моцарта, П.Чайковського, М.Глінки, Л.Деліба, Ю.Щуровського. Ведуча концерту Марія Дубік ознайомила глядачів з цікавими фактами біографії композиторів-класиків. На заході були присутні батьки учениць, які й привітали юних музикантів з дебютним концертом, який вони готували разом зі своїм викладачем Гуменюк Марією Ігорівною.

МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК

МП 8Молодіжна робота – це будь-яка активність: з молоддю,  для молоді, силами самої молоді.

Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник».

Метою тренінгу є формування в учасників основних теоретичних знань та практичних навичок для реалізації регіональної молодіжної політики. (далі…)

Квіти для мами

DSCN0544DSCN0540У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

Щорічно у районній бібліотеці для дітей юні користувачі  також готують оригінальні привітання для своїх матусь. Цьогоріч діти виготовляли подарунки своїм найріднішим під час хобі майстер-класу «Квіти для матері». (далі…)

Відбулась зустріч із подільським краєзнавцем, полковником у відставці Павлом Гладченком

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAНапередодні Дня відзначення пам’яті і примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в центральній районній бібліотеці відбулась зустріч із подільським краєзнавцем, полковником у відставці Павлом Гладченком, який розповів присутнім про Героїв Другої світової війни, кам’янчан Бориса Сугерова, Івана Андрейцева, Йосипа Кадученка, Миколу Микольчука, Лаврентія Трачука. Виставку-панораму «Пам’ять у наших серцях» презентувала бібліограф ЦРБ Юлія Воронюк. (далі…)

Учасникт ІV Міжнародного мистецького фестивалю-конкурсу «Grand Fest Кам’янець-2018»

IMG-14bf11ea125d99ff7c5a29805b6cf767-VВ Кам’янець-Подільській районній дитячій школі мистецтв діти навчаються грі на різних музичних інструментах. Серед них – «королева» музики – скрипка. Початковий етап навчання на цьому інструменті дуже складний, але, опанувавши його, руки маленьких музикантів заставляють скрипку звучати. Викладач класу скрипки Вінцерська Лілія Дмитрівна та концертмейстер Дубік Марія Вікторівна постійно готують кращих учнів на різні фахові конкурси та концерти. Ось і цього року учень нашої школи був учасником ІV Міжнародного мистецького фестивалю-конкурсу «Grand Fest Кам’янець-2018», який відбувався 4-6 травня у Кам’янці-Подільському. Лауреатом ІІ ступеня цього конкурсу став учень 5-го класу  Віктор Шухтуєв. Педагогічний колектив школи вітає Віктора з перемогою та бажає не зупинятися на досягнутому а долати нові мистецькі вершини.

Шана за подвиг, вдячність за мир

DSCN0498Вже минуло 73 роки відтоді, як перемогою над нацизмом завершилася Друга світова війна. 8 Травня –День пам’яті і примирення,  це той день, коли ми віддаємо шану людям, на долю яких випали буремні роки боротьби за свободу нашої Батьківщини. І він символізує не лише героїзм, силу духу та самопожертву в ім’я Перемоги, а вічну скорботу за тими, хто заплатив життям за мирне майбутнє для прийдешніх поколінь.

Тому, кожного року ми йдемо до обелісків, щоб подякувати загиблим за мирне небо над головою. (далі…)

Відбувся III відкритий регіональний конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах «Поділля Брас – Фест 2018»

31726115_214818585777513_8783692858918961152_nЗ метою виявлення музично обдарованої молоді та сприяння розкриттю її творчої індивідуальності, розвитку української національної школи гри на духових та ударних інструментах, обміну науково-методичним досвідом з питань розвитку початкової освіти на духових та ударних інструментах, пропаганди творів українських композиторів 4 травня 2018 року  в приміщенніРЦКіМ «Розмай» відбувся  III відкритий регіональний конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах «Поділля  Брас – Фест 2018». Завдання конкурсу:підвищення рівня розвитку початкової музичної освіти, виховання естетичних смаків у підростаючого покоління, привернення уваги громадськості до проблем розвитку української національної школи гри на духових та ударних інструментах. До участі у конкурсі запрошувались  учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) області, району, м.Кам’янця-Подільського та України. (далі…)

ВІДГОМІН НЕЗАБУТНІХ ДНІВ

31909099_1876239132426606_5947869190529482752_nЗ цвітінням садів, буянням квітів і дерев, золотом і сріблом бойових нагород до нас приходить Перемога. День Перемоги назавжди залишиться днем нашого тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над нацизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

З нагоди  відзначення  Дня  пам’яті та примирення 73-ї  річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війнів Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці  відбувся історичний круїз «Відгомін незабутніх літ». (далі…)

Сторінка 1 із 3512345...102030...Остання »