Категорія: Культура

День молоді

молодь 1Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. З нагоди відзначення Дня молоді в рамках урочистостей до Дня  22-ї річниці Конституції України та 100-річчя запровадження державної служби в Україні 23 червня в РЦКіМ «Розмай» начальник відділу культури, молоді та спорту Віктор Дорож нагородив молодь Кам’янець – Подільського району в дев’яти номінаціях.

  1. Номінація «Учнівське самоврядування»: Шлапак Анна – заступник голови районної ради лідерів учнівського самоврядування, учениця Довжоцького НВК «ЗОШ І – ІІІ ст., колегіум»; (далі…)

Увага обліку об’єктів нерухомої культурної спадщини

IMG-62b3145257c876cf4404e4e0bf5d6a27-V7-8 червня на базі  Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець» проводився круглий стіл на тему: «Впровадження уніфікованої державної системи обліку та збереження нерухомої культурної спадщини України». Організатором заходу виступило управління культурної спадщини Міністерства культури України, яке в повному складі на чолі з начальником управління Олександром Єпіфановим прибули до Кам’янця-Подільського, аби представити модель впровадження уніфікованої системи обліку та збереження нерухомої культурної спадщини. (далі…)

«Історико-культурна спадщина Кам’янеччини та збереження її в умовах адміністративно-територіальної реформи»

1 (20)24 травня 2018 року відділом культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації спільно з районним центром туризму та охорони культурної спадщини було проведено не/вчену раду на тему «Історико-культурна спадщина Кам’янеччини та збереження її в умовах адміністративно-територіальної реформи». Учасниками заходу були науковці, краєзнавці, представники об’єднаних територіальних громад та місцевого самоврядування району. Метою зібрання було привернути увагу до культурної та природної спадщини регіону, виробити спільну стратегію щодо збереження та використання об’єктів історико-культурного призначення. Підсумком ради стало прийняття рішення про об’єднання зусиль  у збереженні історичного минулого.

Відбувся цикл заходів «Герої не вмирають»

IMG_20180524_09213623 травня  в бібліотеках Кам׳янець –Подільської РЦБС (с.Шустівці, Завалля, Кам׳янка,Кульчиївці,  ЦРБ ) з нагоди Дня вшанування Героїв України відбувся цикл заходів «Герої не вмирають».  Бібліотекарі розповідали присутнім  про  Українських вояків – борців за волю України, козаків , та про наших героїв-земляків, які загинули в мирний час у зоні АТО.

 В ЦРБ  відбулась година повідомлення «Героїчні сторінки історії »  та  презентація фотостенду»Земляки: назавжди приклад військової доблесті». (далі…)

Відбувся концерт учнів 2-го класу

IMG-7c6d445b7eea7634d79e0cc56273c67a-V15 травня в Кам’янець-Подільській районній дитячій школі мистецтв відбувся концерт учнів 2-го класу Безпалько Аліни та Карімової Ельвіри. В концерті прозвучали творифортепіанної музики –Й.Баха, Л.Бетховена, В.Моцарта, П.Чайковського, М.Глінки, Л.Деліба, Ю.Щуровського. Ведуча концерту Марія Дубік ознайомила глядачів з цікавими фактами біографії композиторів-класиків. На заході були присутні батьки учениць, які й привітали юних музикантів з дебютним концертом, який вони готували разом зі своїм викладачем Гуменюк Марією Ігорівною.

МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК

МП 8Молодіжна робота – це будь-яка активність: з молоддю,  для молоді, силами самої молоді.

Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник».

Метою тренінгу є формування в учасників основних теоретичних знань та практичних навичок для реалізації регіональної молодіжної політики. (далі…)

Квіти для мами

DSCN0544DSCN0540У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

Щорічно у районній бібліотеці для дітей юні користувачі  також готують оригінальні привітання для своїх матусь. Цьогоріч діти виготовляли подарунки своїм найріднішим під час хобі майстер-класу «Квіти для матері». (далі…)

Відбулась зустріч із подільським краєзнавцем, полковником у відставці Павлом Гладченком

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAНапередодні Дня відзначення пам’яті і примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в центральній районній бібліотеці відбулась зустріч із подільським краєзнавцем, полковником у відставці Павлом Гладченком, який розповів присутнім про Героїв Другої світової війни, кам’янчан Бориса Сугерова, Івана Андрейцева, Йосипа Кадученка, Миколу Микольчука, Лаврентія Трачука. Виставку-панораму «Пам’ять у наших серцях» презентувала бібліограф ЦРБ Юлія Воронюк. (далі…)

Учасникт ІV Міжнародного мистецького фестивалю-конкурсу «Grand Fest Кам’янець-2018»

IMG-14bf11ea125d99ff7c5a29805b6cf767-VВ Кам’янець-Подільській районній дитячій школі мистецтв діти навчаються грі на різних музичних інструментах. Серед них – «королева» музики – скрипка. Початковий етап навчання на цьому інструменті дуже складний, але, опанувавши його, руки маленьких музикантів заставляють скрипку звучати. Викладач класу скрипки Вінцерська Лілія Дмитрівна та концертмейстер Дубік Марія Вікторівна постійно готують кращих учнів на різні фахові конкурси та концерти. Ось і цього року учень нашої школи був учасником ІV Міжнародного мистецького фестивалю-конкурсу «Grand Fest Кам’янець-2018», який відбувався 4-6 травня у Кам’янці-Подільському. Лауреатом ІІ ступеня цього конкурсу став учень 5-го класу  Віктор Шухтуєв. Педагогічний колектив школи вітає Віктора з перемогою та бажає не зупинятися на досягнутому а долати нові мистецькі вершини.

Шана за подвиг, вдячність за мир

DSCN0498Вже минуло 73 роки відтоді, як перемогою над нацизмом завершилася Друга світова війна. 8 Травня –День пам’яті і примирення,  це той день, коли ми віддаємо шану людям, на долю яких випали буремні роки боротьби за свободу нашої Батьківщини. І він символізує не лише героїзм, силу духу та самопожертву в ім’я Перемоги, а вічну скорботу за тими, хто заплатив життям за мирне майбутнє для прийдешніх поколінь.

Тому, кожного року ми йдемо до обелісків, щоб подякувати загиблим за мирне небо над головою. (далі…)

Сторінка 1 із 3512345...102030...Остання »