Категорія: Учасникам АТО

Рада схвалила компенсацію з бюджету 50% вартості житла для учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб, – Зубко

big-2_53Верховна Рада України прийняла законопроект №4550 «Про внесення змін до статті 4 Закону «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм).

«Дія закону в першу чергу направлена на учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб, зокрема збільшення компенсації з держбюджету при купівлі житла учасниками АТО та внутрішньо-переміщеними особами до 50% його вартості. Цей закон вкрай важливий як з точки зору підтримки наших громадян, так і для розвитку будівельної галузі, а також для держави, яка виконує свої соціальні зобов’язання», – зазначив Геннадій Зубко. (далі…)

Послуги державної служби зайнятості учасникам АТО

1437367041_1682_ato_voennyie_pres_tsentr_ato_729x547_147342125024Державна служба зайнятості готова допомогти кожній людині. Сьогодні акцент у роботі Державної служби зайнятості спрямовано на профорієнтацію та  допомогу в працевлаштуванні військовослужбовців, які брали участь в АТО.

Сьогодні ми допомагаємо воїнам, які захищають Україну. Для Вас ми презентуємо послуги державної служби зайнятості та допомагаємо знайти роботу:

Соціальні послуги безробітним

Відповідно до Законів України «Про зайнятість населення» та «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» державна служба зайнятості надає соціальні послуги громадянам, які до неї звертаються з питань працевлаштування, в тому числі демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції. (далі…)

Інформація для учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО

Основним державним підходом в реалізації політики зайнятості на сьогоднішній день є забезпечення зайнятості учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції. Верховною Радою України 7 липня 2016 року прийнято Закон України «Про внесення зміни до статті 14 Закону «Про зайнятість населення» № 1436-VIII щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення». Закон набирає чинності 30 серпня 2016 року. (далі…)

«Центр допомоги учасникам АТО»

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об’єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, юридичної, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги створено «Центр допомоги учасникам АТО».
Керівник центру – Олександр Білик.
Контактні дані: м. Хмельницький, вул. Свободи 70 кім. 108
тел. 0673805065, (0382) 65-90-70, e-mail: centrdop_ato@ukr.net.

 

Посібник “На допомогу захисникам Батьківщини” http://www.adm-km.gov.ua/doc/ATO/helper-ATO.pdf (права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація)

Інформація стосовно забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками на території Кам’янець-Подільського району Хмельницької області

Створено “Центр допомоги учасникам АТО”

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об’єднань у справі широкого, більш ефективного використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, юридичної, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги створено «Центр допомоги учасникам АТО».
Керівник центру – Олександр Білик.
Контактні дані: м. Хмельницький, вул. Свободи 70 кім. 108
тел. 0673805065, (0382) 65-90-70, e-mail: centrdop_ato@ukr.net.

Зустріли військовослужбовців, які повернулися із зони проведення АТО на ротацію

Фото013717 грудня народний театр пісні «Пісенне мереживо» районного центру культури і мистецтв «Розмай» зустріли військовослужбовців, які повернулися із зони проведення АТО на ротацію. Урочисто зустріли захисників командири та представники влади.  Наш колектив подарував усім присутнім пісню «Рідний край, Україно моя». Зустріч відбулася з особливими емоціями та сльозами на очах як рідних так і самих військових.

Питання надання земельних ділянок учасникам АТО обговорили на зборах громадської організації «Учасники АТО»

IMG_955615 грудня в Кам’янець-Подільській міській раді відбулися збори громадської організації «Учасники АТО», присвячені обговоренню проблем, що виникають при виділенні земельних ділянок для учасників антитерористичної операції.

Захід пройшов за участю керівника апарату районної державної адміністрації Маріанни Великохатько, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Петра Середи, начальника відділу Держгеокадастру у м.Кам’янець-Подільському Хмельницької області Віктора Кравчука, завідувача юридичного сектору відділу Держгеокадастру у Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області Ганни Вишневської.

(далі…)

«Соціальне партнерство в організації соціальної та психологічної адаптації демобілізованих громадян, учасників антитерористичної операції»

IMG_9120Турбота про учасників антитерористичної операції є одним з найбільш пріоритетних питань для органів державної влади, якому приділяється значна увага. На сьогодні в районі демобілізувалося близько 160 бійців антитерористичної операції.

25 листопада в приміщенні райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Соціальне партнерство в організації соціальної та психологічної адаптації демобілізованих громадян, учасників антитерористичної операції». В заході взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Сукач, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько, директор районного центру зайнятості Аліна Слободян, заступник начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Дмитро Довганюк (далі…)