Категорія: Оголошення

I міжнародна спеціалізована виставка ParkingUkraine 2018

Запрошуються зацікавлені особи взяти участь у I міжнародній спеціалізованій виставці ParkingUkraine 2018, присвяченій обладнанню паркувань та організації надання паркувальних послуг в містах України.

Захід відбудеться 11-12 жовтня 2018 в м. Київ, у ВКЦ Торгово-промисловій палаті України. Організатор виставки – компанія «Бізнес-Форум». (далі…)

Готуємося до партнерства з Німеччиною 4 липня 2018 року

У рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна: Fit for Partnership with Germany – Готуємося до партнерства з Німеччиною 4 липня 2018 року заплановано проведення за участю експертів проекту GIZ бізнес-майстерні – “Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність”. Захід відбудеться за адресою: м. Хмельницький, вул. Подільська, 109/1. (далі…)

ПОРЯДОК використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва

Відбудеться проведення наступних виставкових заходів в м. Тегеран

Інформуємо про проведення наступних виставкових заходів в м. Тегеран, до участі в яких іранська сторона запрошує українські компанії:

- 25-26червня 2018 р. – Перша конференція та виставка з управління активами у нафтовій та газовій сферах (1-st Confйrence And Exhibition On Asset Integrity Management In Oil And Gas (AIN O&G), яка відбудеться під патронажем Міністерства нафти Ірану та за підтримки іранських компаній NIOC, ЮЕС та ІІСІС. Контакти секретаріату заходу: www.iranaim.com, secretariat@iranaim.com. тел.: +9821-22037383, факс: +9821-22044769. (далі…)

Щодо участі України у виставці China International Import Expo 2018

Шановні підприємці та директора підприємств, інформуємо, що у період з 5 по 10 листопада 2018 р. українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю «China International Import Expo 2018» у м. Шанхай.

До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу. (далі…)

Шановні підприємці району з метою сприяння регіональній економіці, стимулювання зовнішньоекономічної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу, інформуємо вас про нові міжнародні програми для підприємств

Шановні підприємці району з метою сприяння регіональній економіці, стимулювання зовнішньоекономічної діяльності, розвитку малого та середнього бізнесу, інформуємо вас про нові міжнародні програми для підприємств:
1. Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС», зі стажуванням у Відні. Програма включає в себе навчання в Києві з австрійськими експерт тами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння у пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту у Відень. Інформація додається.
2. Служба старших експертів (SES. Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З допомогою Служби старших експертів підприємства можуть запросити для вирішенням конкретних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від 2 тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі. Інформація додається. (далі…)

Про американську програму бізнес стажування «Холодна ланка поставок»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США,

інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок».

Термін стажування у США: з 14 квітня до 05 травня 2018 року.

 Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 23 лютого 2018 року. (далі…)

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ

20 липня 2017 року підписано Спільну заяву про подальше співробітництво щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфері підприємництва України між Урядом України та Урядом Федеративної Республіка Німеччина.

В рамках двостороннього співробітництва Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: FitforPartnershipwithGermany- Готуємося до партнерства з Німеччиною. (далі…)

Шановні підприємці району!

Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» у Хмельницькій області оголошено конкурс «Сумлінний платник податків».

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» у Хмельницькій області оголошує конкурс «Сумлінний платник податків».

Цьогорічна кампанія Рейтингу «Сумлінні платники податків» розпочинається 20 червня, а визначення переможців на обласному рівні відбудеться 18 липня поточного року. (далі…)

Шановні підприємці району!

Відповідно до ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» виробники харчової продукції зобов’язані розробити та впровадити систему управління безпечності харчової продукції на основі принципів НАССР.

HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) — система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок. Система НАССР є науково обґрунтованою, що дозволяє гарантувати виробництво безпечної продукції шляхом ідентифікації й контролю небезпечних чинників.

Основні принципи НАССР: (далі…)

Сторінка 1 із 41234