Категорія: оприлюднення проектів регуляторних актів

Проект розпорядження “Про затвердження переліку адміністративних послуг та регламенту роботи центру надання адміністративних послуг “

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Управління АПР Кам’янець – Подільського району  відповідно до вимог Закону України «Про державну регуляторну політику у сфері господарської діяльності» підготувала проект рішення сесії  про внесення змін до Програми розвитку молочного скотарства в господарствах Кам’янець-Подільського району  на 2008 – 2010 роки та до 2015.

 Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу подається на розгляд та обговорення громадськості з метою одержання зауважень та пропозицій від громадян та суб’єктів підприємницької діяльності.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою:  м. Кам’янець – Подільський вул. Огієнка 74.

30  квітня 2014 року

Про проведення конкурсу по визначенню підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу районного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району

Проект розпорядження

Повідомлення про оприлюднення

Проект розпорядження

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту про бронювання робочих місць