Категорія: Інформування населення

Увага, роботодавці!

звітПовідомляємо, що з 07.02.2017 року вступили в дію зміни (внесені Наказом Міністерства соціальної політики України № 1476 від 05.12.2016) до Наказу Міністерства соціальної політики України № 316 від 31.05.2013 про затвердження  форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядку її подання»

Звітувати про вакансії мають всі роботодавці, що використовують працю фізичних осіб, — як юридичні особи (підприємство, установа, організація), так і ФОП. Звіт № 3-ПН можна подавати до будь-якого базового центру зайнятості (міський, районний, міськрайонний) — незалежно від місцезнаходження роботодавця. (далі…)

Відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади

Відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади категорії «В» провідного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення  Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області

Умови

Інформація про роботу Спостережної комісії за 2016р. для висвітлення в засобах масової інформації.

Відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади

Відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади категорії «В» головного спеціаліста служби у справах дітей Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області

Умови

Відбулось засідання експертно-перевірної комісії архівного відділу Кам’янець-Подільської райдержадміністрації

il-kruglyiy-stol-reshenie-vseh-problem8 лютого відбулось засідання експертно-перевірної комісії архівного відділу Кам’янець-Подільської райдержадміністрації з порядком денним:

1.Удосконалення роботи експертів з документами, які подаються на розгляд експертно-перевірної комісії архівного відділу відповідно до нормативно – правових вимог законодавства України.

2. Розгляд документів, поданих на експертну комісію від установ, підприємств, організацій, а саме:

- описи справ постійного зберігання, з кадрових питань, довготривалого зберігання Підпилип’янської сільської радиза 2010-2015 роки; (далі…)

Паспорти програм управління соціального захисту населення

Нове в законодавстві щодо складання заповіту

notar1Заповітом є особисте розпорядження особи на випадок своєї смерті. Право на заповіт здійснюється особисто, а отже спадщина за заповітом через представника не може бути заповідана.

Заповідач сам може визначити кому він заповість своє майно, незалежно від наявності у нього з цими особами сімейних чи родинних відносин. Крім того, він може заповісти своє майно підприємству, установі, організації, територіальній громаді, іноземній державі або будь-яким іншим учасникам цивільних відносин. У своєму заповіті він може зазначити, що одна частина спадкового майна перейде, наприклад, до фізичної особи, а інша – до держави чи юридичної особи. (далі…)

Увага! Триває збір заявок на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна»

11Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», за підсумком якого кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. За чотири останні роки його проведення на адресу Оргкомітету надійшло понад 1500 заявок від благодійних і громадських організацій, установ та громадян. Чотири роки поспіль експерти «Зеленої книги української благодійності» називають конкурс найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні. (далі…)

Законодавчі зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування з 1 січня 2017 року

Набрав чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», яким установлено в 2017 році:

► прожитковий мінімум в розрахунку на місяць для працездатних осіб:

з 1 січня 2017 року – 1600 грн.,

з 1 травня – 1684 грн.,

з 1 грудня – 1762 грн.;

► мінімальну заробітну плату з 1 січня 2017 року – 3200 грн. (далі…)

Дорогі жителі Хмельницької області

Звертаюсь до Вас з проханням разом допомогти постраждалим жителям Авдіївки.

Пункт прийому допомоги ми організували в приміщенні облдержадміністрації у відділі звернень громадян (Майдан Незалежності, Будинок Рад, приймальня громадян).

Прошу не бути байдужими. Ті, хто в Авдіївці під обстрілами чекають нашої допомоги.

Дякую Вам!

Голова обласної державної адміністрації           Олександр Корнійчук

Сторінка 1 із 7912345...102030...Остання »