Категорія: Інформування населення

Шановні жителі міста та району!

Сьогодні, коли у всіх на устах пенсійна реформа, все більше осіб почали цікавитись  питаннями страхового стажу та заробітку.Отримати відповіді на більшість своїх запитань, кожен громадянин може не виходячи із дому. Для цього необхідно зареєструватись на веб -порталі  Пенсійного фонду України, вибравши один із способів.

Перший спосіб – один раз звернутись з заявою, паспортом та ідентифікаційним номером до управління Пенсійного фонду  і отримати реєстраційний код доступу до веб-порталу.

Другий спосіб – за допомогою свого електронного цифрового підпису отримувати електронні послуги на веб-порталі . (далі…)

Шлях до самостійності та незалежності України крізь дзеркало Кам’янець-Подільської періодики доби Української революції 1917-1921 років

22 січня 2016 року, з метою вшанування тисячолітньої історії державотворення нашого народу та утвердженням української державності, їх значення для відновлення Україною незалежності у 1991 році, Президент України видав Указ “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років”. Відповідно до цього Указу, 2017 рік проголошено “Роком Української революції 1917-1921 років”.

(далі…)

ВІН ВИКОНАВ СВІЙ ОБОВ’ЯЗОК

15 серпня відзначається 110 років від дня народження Героя Радянського Союзу Лаврентія Васильовича Тручака.

Лаврентій Васильвич Тручак народився 15 серпня 1907 року в селі Нагоряни на Кам’янеччині, в сім’ї селянина. Закінчив 7 класів, радпартшколу. У 1929-1931 роках служив у Червоній Армії. Працював секретарем Нагорянської сільської ради, головою колгоспу у селах Теремці, Студениця, Крушанівка, інструктором, заступником завідуючого відділу кадрів Староушицького РК КПУ.

У 1941 році навчався в Орловському бронетанковому училищі. На фронті з липня 1941 року. (далі…)

Відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади

Відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади категорії «В» провідного спеціаліста відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення  Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області

додаток 2

Наказ на конкурс

додаток 1

Як визначити право на пенсію за вислугу років працівникам освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення

Пунктом “е” статті 55 Закону України “Про пенсійне забезпечення” передбачено, що право на пенсію за вислугу років мають працівники освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення після досягнення відповідного віку та за наявності спеціального стажу роботи за переліком, що затверджується в порядку, який визначається Кабінетом Мінінстрів України.

Право на пенсію за вислугу років незалежно від віку мають працівники  освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення, які станом на 01.04.2015 року мали спеціальний стаж роботи на відповідних посадах не менш як 25 років або станом на 01.01.2016 року — не менш як 25 років 6 місяців. (далі…)

Небезпека відпочинку на водних об’єктах!

1466080730_0-11727129Щодня в Україні фіксуються випадки надзвичайних подій на водоймах в тому числі з загибеллю людей.

У неймовірну спеку люди тягнуться до водойм, а їх у нашому районі чимало. Більша частина з них не пристосована для купання. Крім того після виявлення у Дністровському водосховищі антигену вірусу гепатиту «А», купатись в ньому певний час заборонено.

Але навіть попри все, люди продовжують нехтувати застереженнями, вирушаючи до місцевих водойм для відпочинку та риболовлі. (далі…)

Профілактика ботулізму!

Ботулізм – гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridiumbotulinum і її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей. Вегетативні форми і спори виявляються в кишечнику різних домашніх і особливо диких тварин, водоплавних птахів, риб. Потрапляючи у зовнішнє середовище (ґрунт, мул озер і річок), спори довгостроково зберігаються і накопичуються. Практично всі харчові продукти, забруднені ґрунтом або вмістом кишечника тварин, птахів, риб можуть містити спори або вегетативні форми збудників ботулізму. (далі…)

Відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади

Відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади категорії «В» головного  спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення  Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.

наказ на конкурс

додаток №1

додаток 2

Підтвердження стажу роботи до 2004 року

Під час визначення розміру пенсії страховий стаж після 1 січня 2004 року враховують за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку.

Для підтвердження частини стажу роботи, яка припадає на період до 2004 року, трудова книжка відіграє велику роль.

За її відсутності або якщо в ній немає записів про окремі періоди роботи, трудовий стаж особи встановлюють на підставі інших документів, виданих за місцем роботи, служби або в архівних установах. (далі…)

Щодо обчислення розміру непрацюючим пенсіонерам Як обчислюється доплата до пенсії за понаднормовий стаж непрацюючим пенсіонерам: з розміру прожиткового мінімуму чи з розміру пенсії за віком?

КартинкаВідповідно до частини 1 статті 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” за кожний повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам, пенсія за віком збільшується на 1 відсоток розміру пенсії, обчисленої відповіднодо статті 27 цього Закону, але не більш як на 1 відсоток мінімального розміру пенсії за віком, визначеного на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Враховуючи зазначене, доплата доплата до пенсії за понаднормовий стаж обчислюється із розрахунку 1 відсоток розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 Закону, (далі…)

Сторінка 1 із 8412345...102030...Остання »