Категорія: Інформування населення

Відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади

Відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади категорії «Б» завідувача сектору виплати відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення  Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації

додаток 1

додаток 2

Наказ конкурс

Протипожежні вимоги до житлових будинків та квартир

4bЩоб уникнути пожежі в житловому будинку, квартирі чи на подвір’ї, необхідно дотримуватись таких правил пожежної безпеки:

- утримувати в справному стані електромережі, електричні, газові та опалювальні прилади і дотримуватися заходів безпеки при їх експлуатації;

- дотримуватися заходів безпеки при користуванні предметами побутової хімії при проведенні ремонту у квартирах із застосуванням лаків, фарб; (далі…)

Чи можливе розірвання договору оренди землі в односторонньому порядку?

Статтею 651 Цивільного кодексу України передбачено, що зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом. Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.

Істотним є таке порушення стороною договору, коли внаслідок завданої цим шкоди друга сторона значною мірою позбавляється того, на що вона розраховувала при укладенні договору. (далі…)

До уваги підприємців

article844З 1 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців становить 704 грн. на місяць(3200грн. х 22відсотки). (далі…)

Пенсійне забезпечення дітей-сиріт

article844До категорії «дитина – сирота» відносяться діти, які втратили обох батьків або діти померлої одинокої матері. Пенсія у зв’язку з втратою годувальника, дітям – сиротам призначається незалежно від того, перебували вони на утриманні годувальника чи ні, з дня, що настає за днем смерті годувальника, якщо звернення про призначення такого виду пенсії надійшло протягом 12 місяців з дня смерті годувальника. Якщо цей термін пропущений, то пенсія призначається з дня звернення за її призначенням.
Відповідно до ст.36 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсії зазначеній категорії осіб призначаються до досягнення ними 23 років, незалежно від факту навчання чи роботи. Дітям – сиротам за період перебування на повному державному утриманні пенсія у зв’язку з втратою годувальника виплачується в повному розмірі та перераховується на їхні особисті рахунки в банку. (далі…)

До відому діловодних служб установ, підприємств, організацій та секретарів сільських рад району уніфіковані вимоги до виготовлення й засвідчення копій та витягів із організаційно – розпорядчих документів

До відома одержувачів пенсійних виплат!

ПФУКам’янець-Подільське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що з 1 травня  в зв’язку із зміною величини прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, відповідно до Закону України “Про державний бюджет України на 2017 рік» будуть проведені перерахунки пенсій.

З 1 травня 2017 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність становитеме 1312 грн.

Перерахунок пенсій буде проведений шляхом перерахунку мінімальних розмірів пенсій, надбавок, додаткових пенсій, підвищень, компенсаційних виплат та визначення права на щомісячну державну адресну допомогу з урахуванням індексації.

Звертаємо вашу увагу, що у разі,  коли розмір  пенсійних виплат не    досягає   в   інвалідів   (у   тому   числі дітей-інвалідів)  прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб,  які  втратили  працездатність,  (далі…)

До 73 –річниці визволення Кам’янеччини від німецько-фашистських загарбників

002Звільнення Кам’янеччини від фашистських загарбників розпочалось 24 березня 1944 року в ході останнього етапу Проскурівсько-Чернівецької наступальної операції військ 1-го Українського фронту на чолі з Маршалом Радянського Союзу Г.К.Жуковим.

24 березня розвідники лейтенанта В. Урусова з 49-ої механізованої бригади 4-ої танкової армії першими увірвалися до Оринина, а 61-а гвардійська танкова бригада підполковника М. Жукова увірвалась у село Зіньківці. Ворог безладно відступив.

У боях під Оринином командир танкового взводу лейтенант М.Железнов знищив 4 ворожих бойових машини, а П.Тезіков своїм танком ІС знищив 6 ворожих танків і понад 100 гітлерівців. (далі…)

Увага! Лісовий кліщ!

7З настанням теплих сонячних днів багато людей прагнуть активного відпочинку на природі. Одні виїжджають на прогулянку до лісу інші йдуть на прогулянку до парку, багато людей працюють на присадибних ділянках.

Саме в цих місцях людей підстерігає небезпека бути ураженими лісовими кліщами.

Лісовий кліщ – це маленький паразит, який переносить віруси кліщового енцефаліту – гострого і важкого запалення центральної нервової системи.

Тож, перш за все, радимо бути уважними й обережними під час відпочинку в зарослих паркових, лісопаркових та лісових смугах, а також на пляжах, поблизу густих кущів. Варто одягати в такі місця легкий, але закритий одяг – брюки, сорочки з довгими рукавами тощо. Обов’язковим буде головний убір. (далі…)

Місячник чистоти та благоустрою в Кам’янець-Подільському районі-2017

IMG_2912З метою поліпшення стану довкілля, благоустрою, озеленення, приведення в належний санітарний та естетичний стан, підготовки міста до Великодніх та травневих свят,та на виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України від 31березня 2010 року №777-р у березні – квітні 2017 року проводитиметься щорічна акції «За чисте довкілля» та день благоустрою територій населених пунктів.

Відповідно до розпорядження голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації від 21 березня 2017 року № 141/2017-р акція з благоустрою «За чисте довкілля» у районі триватиме з 21 березня по 08 травня 2017 року. День благоустрою територій населених пунктів відбудеться 08 квітня 2017 року.

Під час акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів відповідно до запланованих заходів будуть проводитися роботи по санітарному прибиранню території району, висадженню дерев, кущів, квітників на територіях парків, (далі…)

Сторінка 1 із 8112345...102030...Остання »