Категорія: Інформування населення

20.03.2018 завершується КОНКУРС ГРАНТІВ

20.03.2018 завершується КОНКУРС ГРАНТІВ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ «ПІДТРИМКА РЕГІОНАЛЬНОГО ДІАЛОГУ В ПЕНСІЙНІЙ РЕФОРМІ» (HTTPS://GOO.GL/WSDWY9 [1]), який проводить Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua [2] ) у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони»  (http://www.ier.com.ua/ua/regions_for_reforms [3] ), який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом«Відродження».

МЕТА КОНКУРСУ: посилення залучення організацій громадянського суспільства до процесів публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації пенсійної реформи.
МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ГРАНТУ: 250 000 грн. (далі…)

Роз’яснення щодо лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм

avangard-f2Відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) здійснюється оплата лікування осіб, застрахованих за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (далі – застраховані особи) в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

З 01.01.2018 Порядком № 39 запроваджено принципово новий механізм забезпечення застрахованих осіб соціальними послугами з лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм. А саме, застрахована особа направляється до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за її вибором відповідно до медичних показань визначеного профілю медичної реабілітації за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарської-консультативної комісії (далі – ЛКК) закладу охорони здоров’я, де перебуває зазначена особа на лікуванні. (далі…)

В Україні стартує Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

З 01 квітня по ЗО квітня під гаслом «100 років милосердя» проходить традиційний Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України.

Його мета – привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД або туберкульоз, – а також сформувати громадську думку на ко¬ристь милосердя. (далі…)

«Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення»

УВАГА! КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ГРАНТОВИХ ЗАЯВОК ПРОДОВЖЕНО ДО 20.03.2018 Р.

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua [1] ) у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони»  (http://www.ier.com.ua/ua/regions_for_reforms [2] ), який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» проводить спеціальний конкурс грантів для ОГС.

КОНКУРС ГРАНТІВ «ПІДТРИМКА РЕГІОНАЛЬНОГО ДІАЛОГУ В ПЕНСІЙНІЙ РЕФОРМІ» (Всі деталі за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/announce?pid=5868 [3] )

Кінцевий термін подання грантових заявок ПРОДОВЖЕНО ДО 20.03.2018 Р.

«Подільський енергетичний форум «Green Energy»

22-23 березня у Хмельницькому відбудеться «Подільський енергетичний форум «Green Energy»

Подільський енергетичний форум «Green Energy» має на меті згуртувати підприємців, що працюють в секторі альтернативної енергетики та суміжних з ним секторів економіки (наприклад – аграрний сектор), щоб ознайомити їх зі світовими тенденціями і новими інструментами у сфері альтернативної енергетики та енергоефективних технологій. (далі…)

Весняно-польова небезпека

Для агропромислового виробництва незабаром настане напружена пора весняно-польових робіт. Адже у березні-квітні сільськогосподарськими підприємствами виконується приблизно третина річного обсягу польових тракторних і транспортних робіт. Зростає також кількість зайнятих на ручних роботах працівників, перш за все, на технологічному обслуговуванні та забезпеченні роботи посівних та інших машинно-тракторних агрегатів.

Усе це об’єктивно збільшує вірогідність травматизму, особливо при недотриманні правил техніки безпеки, охорони праці та внаслідок неналежної організації робіт. (далі…)

ПОРЯДОК призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

Управління соціального захисту населення Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації повідомляє, що Постановою КМУ від 27.12.2017 р. №1098 затверджено порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Тимчасова державна соціальна допомога призначається непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу, за наявності у неї не менше ніж 15 років страхового стажу. (далі…)

ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я БЕРЕЖІТЬ ВІД ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ

Незабаром весна, але погода не тішить громадян теплою приємною погодою.

Навпаки, погодні умови, які склалися на території України змушують нас дотримуватися правил щодо правил поведінки в холодну пору року.

За прогнозами синоптиків морозна погода триватиме щонайменш тиждень, тому, Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області нагадує декілька простих правил, виконання яких дозволить уникнути переохолодження та обмороження: (далі…)

УВАГА!

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що         1 березня 2018 року проводитиметься комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал ВО» з подачею всіх команд та практичним включенням сирен.

В зв’язку з цим, звертаємося до жителів району з проханням зберігати спокій.

Пам’ятка населенню щодо сигналу цивільного захисту “УВАГА ВСІМ!”

Завивання сирени, переривчасті гудки на підприємстві, сигнали транспортних засобів означають попереджувальний сигнал “УВАГА ВСІМ !”.

          За цим сигналом потрібно увімкнути радіо, радіотрансляційні телевізійні приймачі для прослуховування термінових повідомлень. Інформація передається протягом 5 хвилин після подачі звукових сигналів.

          Вислухавши це повідомлення кожен повинен діяти без паніки і метушні, у відповідності з отриманими вказівками. (далі…)

Сторінка 1 із 9012345...102030...Остання »