Категорія: Громадська рада

Про затвердження складу Громадської ради при Кам’янець-Подільській районній державній адміністрації

Обирали знову

DSC_063910 березня  2015 року завершився прийом документів від  інститутів громадського суспільства для участі в установчих зборах з формування  громадської ради при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації. Всього до ініціативної групи надійшло 7 заяв про участь в установчих зборах інститутів громадського суспільства. 20 березня 2015 року в приміщенні райдержадміністрації о 14.00 годині відбулися установчі збори і обрання нового складу Громадської ради при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації, участь в якому взяли 7 осіб. Проведення виборів до громадської ради здійснювалось шляхом голосування за підсумками якого було затверджено персональний склад Громадської ради у кількості 17 чоловік. Під час засідання було заслухано інформацію голови Громадської ради Сергія (далі…)

Оголошення

З 16 лютого 2015 року  районна державна адміністрація розпочала прийом документів щодо участі в Громадській раді.

Шановні члени районних громадських організацій!

Запрошуємо вас взяти участь в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Кам’янець-Подільській районній державній адміністрації, які відбудуться 20 березня 2015 року в приміщенні райдержадміністрації.

Початок зборів о 14.00 годині.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати документи згідно з наведеним нижче переліком.

Документи приймаються  до 10 березня 2015 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м.Кам’янець-Подільський, вул. Троїцька, 4, приміщення райдержадміністрації, 1-й поверх каб.№ 19, з 8.00 до 17.15 год.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,

що подаються до ініціативної групи з підготовки установчих зборів
ІГС по обранню громадської ради при  Камянець-Подільській районній державній адміністрації

Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту ГС протягом останніх 2-х років.

  У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за номером телефону (03849)91167

Натиском на номери вказані нижче ви можете загрузити зразки необхідних документів (копії документів подавати в електронному та письмовому вигляді)

1234

Відбулось засідання Громадської ради

4 жовтня в приміщені райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради під головуванням Сергія Абросімова. На порядку денному стояло два питання: формування складу комісії з питань раціонального використання та господарювання на землях державної власності та заслуховування інформації про діяльність комісії з питань духовності та культури.  Стосовно першого питання то до складу даної комісії було обрано Бурбана В.В., (голова), Банаса Т.В., та Бернацького В. Також члени  ради підтримали пропозиції Тараса Банаса, щодо активнішої роботи членів Громадської ради серед підростаючого покоління.

Т.Кондратюк

Відбулося засідання Громадської ради

12 квітня в приміщені райдержадміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради, участь в якому також взяли помічник народного депутата Володимира Мельниченка Ірина Камінська та представники  Громадської ради при виконавчому комітеті Кам`янець-Подільської міської ради . На порядку денному стояло два питання: затвердження річного плану роботи Громадської ради на 2013 рік та утворення  комісії з питань раціонального використання та господарювання на землях державної власності. (далі…)

Створювали комісії

6 березня під головуванням Сергія Абросімова відбулося засідання Громадської ради при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації. На порядку денному розглядалися питання про створення постійних груп та включення до складу громадської ради представника громадської організація «Захисник села» Віталія Бурбана. (далі…)

Обрано голову Громадської ради при райдержадміністрації

23 лютого 2013 року відбулося перше засідання новообраного складу Громадської ради при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації, участь в якому взяли 15 осіб.  Серед питань, які розглядались на порядку денному були: обрання голови Громадської ради, затвердження положення та регламенту Громадської ради та інші організаційні питання. Головою Громадської ради одноголосно було обрано Абросімова Сергія Анатолійовича. (далі…)

Відбулися установчі збори з формування Громадської ради

13 лютого  2013 року завершився прийом документів від  інститутів громадського суспільства для участі в установчих зборах з формування  громадської ради при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації. Всього до ініціативної групи надійшло 18 заяв про участь в установчих зборах інститутів громадського суспільства. Проведення виборів до громадської ради здійснювалось шляхом голосування за підсумками якого було затверджено персональний склад Громадської ради у кількості 20 чоловік. Під час засідання було заслухано інформацію голови Громадської ради Сергія Абросімова про діяльність протягом 2011-2013 років, затверджено регламент установчих зборів, обрання робочих органів установчих зборів та інші питання.

 

 

Громадська рада підводила підсумки

23 січня в приміщені райдержадміністрації відбулося підсумкове засідання громадської ради в її нинішньому складі, оскільки відповідно до типового положення «Про громадську раду при міністерстві,  іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній,  районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996, строк повноважень складу громадської ради становить два роки. Засіданя відбулося під головуваням голови громадської ради  Сергія Абросімова. (далі…)

Оголошення про проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з формування нового складу громадської ради при Кам’янець-Подільській районній державній адміністрації

Шановні члени районних громадських організацій!

Запрошуємо вас взяти участь в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Кам’янець-Подільській районній державній адміністрації, які відбудуться 23 лютого 2013 року в приміщенні райдержадміністрації.

Початок зборів о 10.00 годині. (далі…)

Сторінка 1 із 612345...Остання »