Категорія: Оголошення

До уваги підприємців

У жовтні 2017 рокув рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна: Fit for Partnership with Germany – Готуємося до партнерства з Німеччиною планується проведення за участю експертів проекту GIZінформаційно-консультаційного семінару та конкурсного відбору претендентів із числа представників управлінського персоналу підприємств області на стажування у Німеччині у 2018 році. (далі…)

Розпочався щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у щорічному міжнародному фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки», мета якого — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Десять світлин, що отримають найвищі оцінки журі, братимуть участь у міжнародному етапі конкурсу.

«Вікі любить пам’ятки» є найбільшим у світі фотоконкурсом, який традиційнотриває із 1 по 30 вересня. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу. (далі…)

До відома жителів Кам’янець-Подільського району

8 вересня 2017 року  громадська організація «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО і бойових дій,ветеранів та військовослужбовців інженерних військ України «Фортеця» та Всеукраїнська громадська організація «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури» проведуть відкриття меморіальної дошки пам’яті Героя України І.Є Брановицького на приміщенні будинку офіцерів Кам’янець-Подільського гарнізону.

Районна державна адміністрація запрошує всіх жителів району прийняти участь в проведенні зазначеного заходу.

Бджільництво як компонент сталого розвитку

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція “Бджільництво як компонент сталого розвитку”.

Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники заготівельних та виробничих компаній, фермери, агрономи та власники агропідприємств. За два дні учасники конференції отримають відповіді на п’ять основних запитань: (далі…)

УВАГА!

sirena31 серпня 2017 року проводитиметься комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал ВО» з подачею всіх команд та практичним включенням сирен.

В зв’язку з цим, управління містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації звертається до жителів району з проханням зберігати спокій.

Пам’ятка населенню щодо сигналу цивільного захисту “УВАГА ВСІМ!”

Завивання сирени, переривчасті гудки на підприємстві, сигнали транспортних засобів означають попереджувальний сигнал “УВАГА ВСІМ !”. (далі…)

Оголошення!

156182Відділ агропромислового розвитку Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації повідомляє, що згідно Рішення 5-ї сесії VIІ скликання Кам’янець-Подільської Районної ради від 18.02.2016 № 16 «Про галузеву Програму розвитку молочного скотарства в господарствах Кам’янець-Подільського району на 2016-2020 роки та до 2025 року» та рішення 19-ї сесії VII скликання від 03.08.2017 №2 «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» проводиться прийом документів за Програмою розвитку молочного скотарства в господарствах Кам’янець-Подільського району на 2016-2020 роки та до 2025 року за напрямом: - відшкодування придбання доїльних апаратів (установок) фізичним особам, які утримують 2 і більше корів молочного напрямку ( у розмірі    5тис. грн. за установку); (далі…)

Розпочався відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за кошти державного бюджету, отримані від ЄС

Мінрегіон інформує про проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.

Конкурсний відбір проектів здійснюватиметься відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, (далі…)

До відома розпорядників бюджетних коштів, голів та членів тендерних комітетів

У ІІІ декаді серпня 2017 року (орієнтовно 28.08.2017) ТОВ «Юкрейн Проперті Груп» (електронний майданчик «OPEN TENDER», акредитований ДП Прозорро по всім 4-м рівням акредитації) заплановано проведення семінару для розпорядників бюджетних коштів Хмельницької області щодо роботи у системі ProZorro. Крім того, на семінарі буде ознайомлення з пілотним проектом електронних торгів «ProZorro державні продажі».

Бажаючих прийняти участь просимо звертатись в відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури .

Додатково: просимо надати перелік нагальних питань, які виникають по роботі у системі ProZorro.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ ПО ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСИІ У СФЕРІ ЗЕМЕЛЬ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Назва об’єкта оцінки:

- земельна ділянка площею 3,0374 га в с. Ісаківці по вул.. Мазепи,10 Кам’янець – Подільського району Хмельницької області для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

Для участі в конкурсі необхідно подати:

- заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;

- нотаріально посвідчену копію статуту; (далі…)

В районі стартує ІІІ відкритий фестиваль-конкурс аматорських театральних колективів «Комора»

лого фестЗ 15 серпня 2017 року в районі стартує ІІІ відкритий  фестиваль-конкурс  аматорських театральних колективів «Комора», який проводиться з метою підтримки  та розвитку театрального мистецтва та аматорських колективів, формування спільних гуманістичних поглядів на театральне мистецтво, об’єднання творчих людей різного віку та обміну досвідом театрального мистецтва. Фестиваль-конкурс проводиться відповідно до наказу начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації від 22.05.2017 року № 24/од «Про затвердження Положення про III відкритий фестиваль-конкурс аматорських театральних колективів «Комора», зареєстрованого Головним територіальним управлінням у Хмельницькій області 24.05.2017 року за № 72/3105. (далі…)

Сторінка 1 із 2412345...1020...Остання »