Категорія: Оголошення

Захід “На крилах любові”

святий валентин

Конкурс грантів “Адвокація заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур”

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

у рамках проекту “Діалог зі сприяння торгівлі”,
що фінансується Європейським Союзом,

ОГОЛОШУЄ ПРО ТРЕТЮ ХВИЛЮ КОНКУРСУ ГРАНТІВ
“Адвокація заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур”

Зважаючи на актуальність питань, пов’язаних зі спрощенням процедур торгівлі, визнаючи важливість участі громадськості в розробці й реалізації заходів зі сприяння торгівлі та керуючись намірами максимально сприяти залученню громадянського суспільства до діалогу з владою, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій оголошує третю хвилю конкурсу грантів з Адвокації заходів зі сприяння торгівлі. (далі…)

Конкурси: На краще освідчення в коханні „Все для тебе” та кращий „Валентинчик”

 20140211_1628238092На виконання Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту та реалізації молодіжної політики у Кам’янець – Подільському районі на 2017 – 2021 роки  та з метою пошуку та підтримки талантів, відділ культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець – Подільської районної державної адміністрації для молоді району, до дня Святого Валентина проводить конкурси: На краще освідчення в коханні „Все для тебе” та кращий „Валентинчик” (малюнок, виріб з природного матеріалу і т.д.).
(далі…)

Щодо створення Національного контактного пункту з питань сприяння просуванню Керівних принципів Організації економічного співробітництва та розвитку

Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація повідомляє, що 15 березня 2017 року Україна приєдналась до Декларації Організації економічного співробітництва та розвитку про міжнародне інвестування та багатонаціональні підприємства, відповідну Угоду у формі обміну листами було підписано Першим віце-прим’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим, повноваження на підпис якому надано розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 року № 130-р. (далі…)

До уваги представників бізнесу та громадських об’єднань

Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація повідомляє, що 10 листопада 2017 року у м. Києві відбудеться XV позачерговий З’їзд Всеукраїнської громадської  організації «Український союз промисловців та підприємців».

Розгляду запропоновано питання щодо шляхів і заходів відновлення промислового потенціалу країни, залучення інвестиційного капіталу, захисту прав і інтересів підприємців, зниження податкового навантаження на бізнес, тощо». (далі…)

КОНКУРС ДЛЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ!

imagesЗа підтримки Міністерства молоді та спорту України, Благодійного фонду ІСЕРР проводиться конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for High School Enterpreneurs.

Конкурс направлений на підтримку підприємницьких проектів серед української молоді віком від 15 до 18 років. В рамках конкурсу учасники можуть презентувати свій бізнес проект та мають шанс виграти 11 000 доларів США. (далі…)

Відділ культури та туризму Кам’янець-Подільської райдержадміністрації оголошує конкурс

shukaemo_kadriВідділ культури та туризму Кам’янець-Подільської райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення посади директора Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотеки.

1. Термін приймання документів на участь у конкурсі: документи на участь у конкурсі приймаються з 27 жовтня по 25 листопада 2017 року включно.

2. Дата початку формування конкурсної комісії: з 27 жовтня 2017 року. (далі…)

Повідомлення!

Доїльний апаратОбласною конкурсною комісією по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання оголошено про умови проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки за напрямом «Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)», відповідно до порядку використання коштів обласного бюджету, затвердженого рішенням обласної ради від 23 березня 2017 року № 19-11/2017. (далі…)

До уваги підприємців

У жовтні 2017 рокув рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна: Fit for Partnership with Germany – Готуємося до партнерства з Німеччиною планується проведення за участю експертів проекту GIZінформаційно-консультаційного семінару та конкурсного відбору претендентів із числа представників управлінського персоналу підприємств області на стажування у Німеччині у 2018 році. (далі…)

Розпочався щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у щорічному міжнародному фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки», мета якого — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Десять світлин, що отримають найвищі оцінки журі, братимуть участь у міжнародному етапі конкурсу.

«Вікі любить пам’ятки» є найбільшим у світі фотоконкурсом, який традиційнотриває із 1 по 30 вересня. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу. (далі…)

Сторінка 1 із 2512345...1020...Остання »