Категорія: Районний центр зайнятості

«Легалізація зайнятості»

08 до статтіПитання легалізації трудових відносин на сьогодні є надзвичайно актуальним, адже існує чимало випадків, коли роботодавці уникають легального використання робочої сили та не укладають передбачені законодавством трудові договори. Тому служба зайнятості регулярно проводить такі зустрічі з роботодавцями району. 7 лютого 2018 року в приміщенні Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості проведено семінар з роботодавцями на тему: «Легалізація зайнятості для фізичних осіб, які мають наміри використання найманої праці». В заході прийняли участь 6 представників роботодавців району. (далі…)

Підписано угоду про співпрацю

IMG_3763З метою співробітництва по сприянню соціальній адаптації та працевлаштуванню осіб засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі 02 лютого 2018 року директором Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості Аліною Слободян та начальником Кам’янець-Подільського міськрайонного відділу з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Віктором Бобровським укладено та підписано угоду про співпрацю. (далі…)

НОВІТНЯ ТЕХНОЛОГІЯ НАДАННЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ІНТЕРНЕТ – ПЛАТФОРМИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ КАР’ЄРИ

створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі.

http://profi.dcz.gov.ua/about/

Надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію, якщо існує потреба у:

  • виборі (зміні) професії;
  • виборі майбутнього напряму професійного навчання; (далі…)

Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет роботи служби зайнятості

Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет роботи служби зайнятості

Державна служба зайнятості є посередником на ринку праці між роботодавцем та пошукачами роботи. Співпраця з роботодавцями допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості безробітних.

Протягом 2017 року послугами Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості скористалися 731 роботодавець.

З початку року, 340 роботодавців подали до Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості 1063 вакансій, що на 70 більше, ніж за відповідний період минулого року. (далі…)

Служба зайнятості-надійний партнер!

08 фото до статті (1)Однією із ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця, здатних якісно та своєчасно виконувати завдання, оперативно реагувати на зміни, постійно підтримувати високий професійний рівень – є співбесіда з роботодавцем. З метою підбору працівників на вакантні посади підприємства фахівці Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості провели презентацію роботодавця ТОВ “СТД ГРУП ПЛАС”. (далі…)

Служба зайнятості-надійний партнер!

08 фото до статтіОднією із ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця, здатних якісно та своєчасно виконувати завдання, оперативно реагувати на зміни, постійно підтримувати високий професійний рівень – є співбесіда з роботодавцем. З метою підбору працівників на вакантні посади підприємства фахівці Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості провели презентацію роботодавця ТОВ “СТД ГРУП ПЛАС”. Під час зустрічі шукачам роботи презентували професії, а саме: логіст, касир торговельного залу, менеджер (управитель) в роздрібній торгівлі продовольчими товарам, приймальник товарів, бухгалтер, пекар, охоронник. (далі…)

Акція «16 днів проти насильства »

Акція РЦЗ (1)Щорічно в Україні  з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська  акція «16 днів протии насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

 У Кам’янець –Подільському районному центрі зайнятості були заплановані заходи, які проводилися протягом акції за участю соціальних партнерів. (далі…)

Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет роботи служби зайнятості

Державна служба зайнятості є посередником на ринку праці між роботодавцем та пошукачами роботи. Співпраця з роботодавцями допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості безробітних.Протягом січня-листопада 2017 року послугами Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості скористалися 710 роботодавців. З початку року, 333 роботодавців подали до Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості 1020 вакансій, що на 61 більше, ніж у січні-листопаді 2016 року. (далі…)

Допомагаємо особам з обмеженими фізичними можливостями

08 фото до статтіВажливим напрямком співпраці служби зайнятості з роботодавцями є підвищення кваліфікації шляхом стажування безпосередньо на робочому місці. Хоч і є складнощі у працевлаштуванні осіб з обмеженими фізичними можливостями, проте є приклади вдалої співпраці центру зайнятості з роботодавцями. (далі…)

Сторінка 1 із 1912345...10...Остання »