Категорія: Районний центр зайнятості

Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет роботи служби зайнятості

Інформація про стан надання соціальних послуг незайнятому населенню Кам’янець – Подільським районним центром зайнятості за січень – вересень 2017 року

robota_0У січні – вересні 2017 року до районного центру зайнятості з метою  пошуку роботи звернулося 1906 незайнятих трудовою діяльністю осіб, у тому числі 772 особи з числа соціально-незахищених верств населення. З метою соціального захисту безробітних громадян району, які втратили роботу, проводилось часткове відшкодування втраченої ними заробітної плати, з початку року виплачено 12925,6,5 тис. гривень допомоги по безробіттю. (далі…)

Державна служба зайнятості

Державна служба зайнятості є посередником на ринку праці між роботодавцем та пошукачами роботи. Співпраця з роботодавцями допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості безробітних.
Протягом січня-серпня 2017 року послугами Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості скористалися 787 роботодавців.
З початку року, 282 роботодавці подали до Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості 814 вакансій, що на 63 більше, ніж у січні-серпні 2016 року.  (далі…)

Підвищують кваліфікацію оператори котельні

08 оператори2Як і у минулі роки, служба зайнятості активно співпрацює з комунальними службами району, допомагаючи заповнити вакансії кваліфікованими робітниками з числа безробітних громадян. Одним із завдань є організація своєчасного та якісного навчання безробітних, які залучатимуться до роботи в опалювальний сезон.

Відповідно до замовлень роботодавців зі сфери освіти, медицини, культури, сільського господарства та промисловості до початку опалювального сезону організовано підготовку та підвищення кваліфікації 85 операторів котелень на газовому та твердому паливі. (далі…)

Профорієнтація молоді – проблема спільна

08 КС на РДА (1)З метою обговорення основних напрямів профорієнтаційної роботи з молоддю 20 вересня 2017 року за ініціативи Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості відбулося засідання “круглого столу” на тему: «Об’єднання зусиль соціального партнерства як складова ефективної профорієнтаційної роботи з молоддю».

До обговорення питання організації профорієнтаційної роботи в районі були запрошені перший заступник голови РДА Маріанна Великохатько, начальник управління соціального захисту населення Петро Середа, начальник відділу освіти Олена Пронозюк, (далі…)

Спеціалісти Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій

08 до статті ПП ВекторЯк показує досвід, ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця залишається міні-ярмарок вакансій.

Спеціалісти Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій, у якому прийняв участь керівник ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВЕКТОР К» Ковальський Олександр Ігорович.

Шукачам роботи надано розширену інформацію про характер та режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт. (далі…)

Ефективна форма співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місц

08 Гіпсовик2Однією із ефективним форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця, здатних якісно та своєчасно виконувати завдання, оперативно реагувати на зміни, постійно підтримувати високий професійний рівень – є презентація роботодавця. З метою підбору працівників на вакантні посади підприємства спеціалісти Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості провели презентацію роботодавця на території підприємства Кам’янець-Подільський ПАТ “Гіпсовик”. (далі…)

Інформація по наданню послуг клієнтам районного центру зайнятості за 8 місяців 2017р.

Служба зайнятості-надійний партнер!

08 семінарОднією з найбільш ефективних форм співпраці Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості з роботодавцями в напрямку реалізації державної політики зайнятості населення є ділові зустрічі. Така зустріч відбулася 9 серпня 2017 року у приміщенні районного центру зайнятості. Основна сутність проведення даного заходу полягала в обговоренні «Легалізації зайнятості для фізичних осіб, які мають намір використання найманої праці (в тому числі осіб з інвалідністю)». На семінарі були присутні 6 представників роботодавців району. (далі…)

До уваги громадян

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі: (далі…)

Сторінка 1 із 1712345...10...Остання »