Категорія: Районний центр зайнятості

Стінна газета допоможе обрати «свою» професію.

газетаВ рамках профорієнтаційного проекту для молоді «Від мрії до дії» у обласному центрі  відбувся заочний конкурс шкільних стінних газет «Як обрати «свою» професію?» серед учнів 8-10 класів загальноосвітніх шкіл Хмельниччини.

За результатами першого туру, який проводився в навчальних закладах, 200 робіт було подано  до участі  в другому етапі – півфіналі. На фінал конкурсу,  до обласного центру зайнятості,  було представлено  28 найкращих робіт учасників півфіналу, у тому числі роботи учнів нашого району.

Перше  місце  у фіналі конкурсу посіли декілька робіт, серед них шкільна стінна газета Кучерук Вікторії, Гаращук Вікторії, учениць  Врублівецької ЗОШ 1- 3 ст., Кам’янець-Подільського району. (далі…)

Професійне навчання для потреб роботодавців

08 ЦПТО навчанняВідповідно по потреб ринку праці та замовлень роботодавців служба зайнятості здійснює професійне навчання безробітних, що має на меті підвищення конкурентоспроможності та мобільності громадян на ринку праці.

Головною метою при організації професійного навчання безробітних є узгодження й потреб роботодавця, й інтересів шукача роботи, що сприяє якнайшвидшому працевлаштуванню безробітного та закріпленню на робочому місці.

Така форма роботи є взаємовигідною як для роботодавця, який отримує висококваліфікованого працівника, так і для шукача роботи, який повертається до продуктивної праці. (далі…)

Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет роботи служби зайнятості

Державна служба зайнятості є посередником на ринку праці між роботодавцем та пошукачами роботи. Співпраця з роботодавцями допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості безробітних.

Протягом січня-березня 2018 року послугами Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості скористалися 199 роботодавців.

З початку року 167 роботодавців подали до Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості 461 вакансію. (далі…)

Школярам про новітні технології служби зайнятості

РЦЗ Школярі ГуменціВ рамках реалізації профорієнтаційного проекту “Від мрії  до дії” 5 березня 2018 року фахівці Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості провели зустріч з випускниками Гуменецької ЗОШ.

Для учнів презентувалися послуги, що надає служба зайнятості школярам в тому числі нововедення у профорієнтаційній роботі, а саме: «Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри», яка створена з метою надання послуг з профорієнтації  у дистанційному режимі – зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси. (далі…)

Інформація про стан надання соціальних послуг незайнятому населенню Кам’янець – Подільським районним центром зайнятості за січень – березень 2018 року

У січні – березні 2018 року до районного центру зайнятості з метою  пошуку роботи звернулося 1159 незайнятих трудовою діяльністю осіб, у тому числі 448 осіб з числа соціально-незахищених верств населення. З метою соціального захисту безробітних громадян району, які втратили роботу, проводилось часткове відшкодування втраченої ними заробітної плати, з початку року виплачено 5341,4 тис. гривень допомоги по безробіттю.

Станом на 1 квітня 2018 року залишаються перебувати на обліку в центрі зайнятості 891 особа із статусом безробітного, з них 46% становлять жінки, 36% – молодь у віці до 35 років. (далі…)

Професійна орієнтація старшокласників

IMG_2155Кам’янець-Подільський районний центр зайнятості має чималий досвід організації та проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю  і постійно працює над її вдосконаленням.

Так, за І квартал цього року проведено 11 профорієнтаційних заходів для осіб, які навчаються в закладах різних типів за участі 230 школярів та студентів.

У цьому році спільно з Департаментом освіти і науки ОДА з лютого місяця стартував профорієнтаційний проект «Від мрії до дії». (далі…)

НА ДОПОМОГУ ГРОМАДІ

За сприянням обласної організації Подільський центр «Гендерна рада» в рамках реалізації проекту Представництва міжнародної організації з міграції в Хмельницькій області «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» розпочався відбір учасників для участі в програмі самозайнятості членів місцевих громад та програмі з мікропідприємництва. (далі…)

Тренінг для молоді у Кам’янець-Подільському РЦЗ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA“Побудова кар’єри та професійний розвиток”- тема тренінгу для молоді-випускників ПТНЗ та  ВНЗ, які зареєстровані у Кам’янець-Подільському районному центрі зайнятості. Захід відбувся 28 березня 2018 року в рамках профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії».

Фахівець відділу надання соціальних послуг Світлана Соболь навчала безробітну молодь стратегії активного пошуку роботи, правилам написання резюме, створення відео резюме та з сучасними інформаційними ресурсами ДСЗ.  Вона налаштовувала присутніх на  активізацію зусиль до влаштування свого життя, особистої та професійної самореалізації. (далі…)

Презентовано послуги професійного навчання

Семінар ЦПТОДля ознайомлення пошукачів роботи із ситуацією на ринку праці та забезпечення роботодавців кваліфікованими працівниками спеціалісти Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості систематично проводять профорієнтаційні семінари «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ). У черговому такому семінарі, який відбувся 23 березня, взяли участь 15 безробітних. Захід проводився у рамках профорієнтаційного проекту “Від мрії  до дії”. (далі…)

Якщо робітнича професія до душі

IMG_3877Немає вищого звання, ніж робітник. Без нього не здійсниться ідея вченого, проект інженера-конструктора, не буде працювати найновіша техніка. З учнями Кам’янець-Подільського району  проводиться профорієнтаційна робота щодо знайомства з майстрами, наставниками, викладачами робітничих професій. Так, 20 березня 2018 року в рамках профорієнтаційного проекту Хмельницького обласного центру зайнятості “Від мрії  до дії”  учні-старшокласники  Кульчиєвецької ЗОШ відвідали підприємство ПАТ Кам’янець-Подільськ автоагрегат. Професіографічну екскурсію провели старожили заводу, знавці своєї справи керівник служби охорони праці Анатолій Мишляков, головний інженер Ігор Кирилюк, які  ознайомили відвідувачів з обсягами виробництва й продукцією заводу. (далі…)

Сторінка 1 із 2112345...1020...Остання »