Категорія: Районний центр зайнятості

Студентам про пошук роботи

08 семінар для студентів 12 05В рамках реалізації проекту «Розпочни кар’єру з професійного навчання!» нещодавно у Подільському  державному  аграрно-технічному університеті за сприяння Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості для студентів факультету ветеринарної медицини та технологій у тваринництві відбулися  семінари з техніки пошуку роботи на тему: «Сучасний підхід до пошуку роботи». У заходах взяло участь  50 студентів  третього та четвертого курсів навчального закладу.

Про те,  як підвищити власну мотивацію до професійного самовизначення і активного пошуку роботи, що таке успіх та як бути успішним, студентам розповіла фахівець районного  центру зайнятості Світлана Соболь. (далі…)

Історія успіху

IMG_1348Ця  історія успіху є прикладом для пошукачів роботи. Людина, котра має  мету обов’язково стане успішною. Іван Лісняк якраз відноситься до цілеспрямованих та рішучих людей.

Перебуваючи на обліку в Кам’янець-Подільському районному центрі зайнятості Іван  Віталійович відкрив для себе шлях до майбутньої зайнятості. З 2004 по 2016 роки працював машиністом екскаватора та механіком цеху на підприємствах ТОВ «Промтехнтранс», ДП «Нігинський кар’єр» та  ВАТ «Подільський цемент». Освоїв багато передових технологій і має колосальний досвід в роботі різної складності. Попри роботу в кар’єрі завжди мріяв навчитися обробляти деревину на високому професійному рівні і почав втілювати свою мрію в реальність.  (далі…)

Березневий міні-ярмарок

IMG_3135Окремий центр комплектування Державної прикордонної служби України продовжує набір військових за контрактом.

Березневий міні–ярмарок вакансій провели у Кам’янець-Подільському районному центрі зайнятості на замовлення Окремого центру комплектування Державної прикордонної служби України. Захід відвідали 15 безробітних осіб.
Метою проведення міні–ярмарку вакансій є надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць та сприяння прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає.

Учасники заходу були поінформовані про стан ринку праці району та його потреби, послуги які надає районний центр зайнятості тощо.

Представник Окремого центру комплектування Державної прикордонної служби України, старший офіцер з добору Андрій Наконечний розповів, (далі…)

Пункт консультування в Кам’янець-Подільському районному центрі зайнятості

IMG_3078 - копияУ лютому 2017 року директором районного центру зайнятості Аліною Слободян та директором місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Максимом Ільчишеним укладено меморандум про взаємодію та співпрацю. З метою реалізації прав громадян на безоплатну правову допомогу  прийнято рішення про створення на базі Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості пункту консультування та розроблено графік прийому працівниками  місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.

Відповідно до затвердженого графіка 21 березня 2017 року в приміщенні Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості начальник відділу правової інформації та консультацій місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Аліна Задорожна провела прийом громадян. (далі…)

У рамках проекту «Розпочни кар’єру з професійного навчання!» тренінгові заняття з молоддю

OLYMPUS DIGITAL CAMERAНещодавно в рамках реалізації проекту «Розпочни кар’єру з професійного навчання!» у Кам’янець-Подільському районному центрі зайнятості  для безробітної молоді відбувся тренінг «Побудова кар’єри та професійний розвиток».

Основна мета заходу – формування у молоді, випускників ВНЗ й ПТНЗ позитивного та свідомого ставлення до свого майбутнього, а також підвищення рівня внутрішньої мотивації до реалізації власних життєвих цілей.

Профконсультант Світлана Соболь навчала безробітну молодь стратегії активного пошуку роботи й налаштовувала присутніх на  активізацію зусиль до влаштування свого життя, особистої та професійної самореалізації.

У тренінгу взяли участь 15 осіб. Учасники зібрання активно обмінювались думками, дискутували, розробляли моделі поведінки пов’язані з пошуком роботи. (далі…)

Презентували послуги з професійного навчання

08 презентац1я навч закладу 15.03Ситуація на ринку праці свідчить, що вільних робочих місць значно менше, ніж бажаючих працювати. Це все призводить до конкуренції на ринку праці, спостерігається значний розрив між пропозицією робочої сили та потребою в кадрах. Сьогодні і наявність престижного диплому не означає гарантованого отримання робочого місця. Ми стоїмо на порозі гострої нестачі кваліфікованих робітничих кадрів. Це, зокрема, швачки, кухарі, електрогазозварники, трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва тощо.

Саме професійне навчання безробітних дає можливість в повній мірі узгодити потреби і інтереси шукача роботи та роботодавця, прискорити працевлаштування громадян та закріплення на робочому місці за набутою професією, а також сприяє набуттю знань і вмінь, які допоможуть у відкритті власної справи. (далі…)

У Кам’янець-Подільському районному центрі зайнятості розпочав роботу консультаційний центр «Онлайн-фарватер»

Logo1Всіх, хто хоче швидше знайти роботу або працівників, бажає набути нові корисні знання та навики щодо використання Інтернет ресурсів та онлайн технологій, запрошуємо відвідати консультаційний центр «Онлайн-фарватер», який розпочав роботу у районному центрі зайнятості з 01 березня 2017 року.

Тут вас навчать як розмістити вакансію, резюме (відео резюме) на сайтах з пошуку роботи, соцмережах, YouTube; допоможуть зареєструватися на інтернет-платформах з метою навчання на безкоштовних онлайн курсах тощо. (далі…)

У січні-лютому 2017 року послугами Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості скористалися 1369 безробітних громадян

reklamakazhdyy-den-cherez-sluzhbu-zanyatosti-rabotu-nahodit-bolee-3-tys-ukraincev_961Ситуація на ринку праці району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (продавець, кухар, офіціант, охоронник, молодша медсестра); робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин; кваліфікованих робітників з інструментом (тракторист-машиніст с/г виробництва, тракторист, водій, столяр, слюсар-ремонтник, швачка). Крім того, є потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

Незважаючи на це, основною проблемою сучасного ринку праці залишається нестача робочих місць, низька оплата праці на існуючих, дисбаланс між попитом та пропозицією робочої  сили в кількісному та професійному розрізі. (далі…)

Підвищували кваліфікацію трактористів

IMG_3084 (1)Одним із пріоритетних напрямків діяльності державної служби зайнятості є професійне навчання – здійснення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних відповідно до вимог ринку праці, адже сучасний стан економіки ставить високі вимоги до якості та конкурентоспроможності робочої сили. Головною метою при організації такого навчання є узгодження потреб роботодавця та інтересів шукача роботи, що сприяє якнайшвидшому працевлаштуванню безробітного. Слід відзначити, що така форма роботи є взаємовигідною для обох сторін: роботодавець отримує висококваліфікованого працівника, а шукач роботи повертається до продуктивної праці. (далі…)

Розважально-освітній серіал «ПОШУК РОБОТИ»

serial_poshuk_robotyДивіться в мережі Інтернет  розважально-освітній cеріал «Пошук роботи». Мультиплікаційні фільми допоможуть набути та удосконалити знання стосовно пошуку роботи та ефективної комунікації з роботодавцем.

Тим самим змінити своє життя, зробити конкретні кроки в працевлаштуванні та побудові кар’єри.

Серіал «Пошук роботи» – це конкретна покрокова інструкція пошуку роботи своєї мрії.

Переглянути 1 серію можна тут
https://www.youtube.com/watch?v=3W9-lon4DPc 

Як знайти своє  покликання Серія1, серіал Пошук роботи (далі…)

Сторінка 1 із 1512345...10...Остання »