Категорія: Районний центр зайнятості

Інформація про стан надання соціальних послуг незайнятому населенню Кам’янець – Подільським районним центром зайнятості за січень – травень 2018 року

У січні – травні 2018 року до районного центру зайнятості з метою  пошуку роботи звернулося 1358 незайнятих трудовою діяльністю осіб, у тому числі 523 особи з числа соціально-незахищених верств населення. З метою соціального захисту безробітних громадян району, які втратили роботу, проводилось часткове відшкодування втраченої ними заробітної плати, з початку року виплачено 8541,5 тис. гривень допомоги по безробіттю.

Станом на 1 червня 2018 року залишаються перебувати на обліку в центрі зайнятості 698 осіб із статусом безробітного, з них 50% становлять жінки, 35% – молодь у віці до 35 років. (далі…)

Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет роботи служби зайнятості

Державна служба зайнятості є посередником на ринку праці між роботодавцем та пошукачами роботи. Співпраця з роботодавцями допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості безробітних.

Протягом січня-травня 2018 року послугами Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості скористалися 276 роботодавців.

З початку року до Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості подано 920 вакансій. (далі…)

Відбулась презентація роботодавця ТВО «Магнум» для безробітних громадян

МагнумВ рамках профорієнтаційного проекту “Від мрії  до дії” 17 травня            2018 року відбулась презентація роботодавця ТВО «Магнум»  для безробітних громадян, які відповідають професійним вимогам професій: машиніст дробильних машин, водій автотранспортних засобів, охоронник, обліковець, слюсар-ремонтник, механік автомобільної колони (гаража), технік-механік з ремонту технологічного устаткування.

В результаті зустрічі безробітні отримали змістовні відповіді на запитання, які їх цікавили, 3 безробітних з числа присутніх залишили резюме з метою подальшого працевлаштування. Представник роботодавця висловив подяку за організацію та проведення заходу.

Профорієнтаційна зустріч зі школярами

IMG_3991«Подорожуймо разом у світі професій» – під таким гаслом 16 травня 2018 року фахівці Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості провели зустріч з випускниками Ходоровецької ЗОШ.

З метою формування відповідального ставлення молоді до власного професійного вибору, виявлення професійного інтересу учнів,  профконсультант районного центру зайнятості Світлана Соболь провела групову профконсультацію із застосуванням психологічного тестування  для учнів 9-го класу. (далі…)

Інформація про стан надання соціальних послуг незайнятому населенню Кам’янець – Подільським районним центром зайнятості за січень – квітень 2018 року

У січні – квітні 2018 року до районного центру зайнятості з метою  пошуку роботи звернулося 1254 незайнятих трудовою діяльністю осіб, у тому числі 487 осіб з числа соціально-незахищених верств населення. З метою соціального захисту безробітних громадян району, які втратили роботу, проводилось часткове відшкодування втраченої ними заробітної плати, з початку року виплачено 7299,4 тис. гривень допомоги по безробіттю.

Станом на 1 травня 2018 року залишаються перебувати на обліку в центрі зайнятості 753 особи із статусом безробітного, з них 45% становлять жінки, 35% – молодь у віці до 35 років. (далі…)

Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет роботи служби зайнятості

Державна служба зайнятості є посередником на ринку праці між роботодавцем та пошукачами роботи. Співпраця з роботодавцями допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості безробітних.

Протягом січня-квітня 2018 року послугами Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості скористалися 221 роботодавець.

З початку року до Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості подано 731 вакансію. (далі…)

ВП ТОВ «КВС-Україна» запрошує до співпраці!

КВС625 квітня 2018 року за ініціативи Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей на ВП ТОВ «КВС-УКРАЇНА». У заході прийняли участь слухачі групи, які проходять підготовку, перепідготовку на базі Хмельницького ОНКК за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, директор ОНКК, представники центру зайнятості.

Захід було організовано з метою надання інформації про наявність вільних робочих місць на даному підприємстві та можливості вирішення проблеми працевлаштування. (далі…)

Стінна газета допоможе обрати «свою» професію.

газетаВ рамках профорієнтаційного проекту для молоді «Від мрії до дії» у обласному центрі  відбувся заочний конкурс шкільних стінних газет «Як обрати «свою» професію?» серед учнів 8-10 класів загальноосвітніх шкіл Хмельниччини.

За результатами першого туру, який проводився в навчальних закладах, 200 робіт було подано  до участі  в другому етапі – півфіналі. На фінал конкурсу,  до обласного центру зайнятості,  було представлено  28 найкращих робіт учасників півфіналу, у тому числі роботи учнів нашого району.

Перше  місце  у фіналі конкурсу посіли декілька робіт, серед них шкільна стінна газета Кучерук Вікторії, Гаращук Вікторії, учениць  Врублівецької ЗОШ 1- 3 ст., Кам’янець-Подільського району. (далі…)

Професійне навчання для потреб роботодавців

08 ЦПТО навчанняВідповідно по потреб ринку праці та замовлень роботодавців служба зайнятості здійснює професійне навчання безробітних, що має на меті підвищення конкурентоспроможності та мобільності громадян на ринку праці.

Головною метою при організації професійного навчання безробітних є узгодження й потреб роботодавця, й інтересів шукача роботи, що сприяє якнайшвидшому працевлаштуванню безробітного та закріпленню на робочому місці.

Така форма роботи є взаємовигідною як для роботодавця, який отримує висококваліфікованого працівника, так і для шукача роботи, який повертається до продуктивної праці. (далі…)

Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет роботи служби зайнятості

Державна служба зайнятості є посередником на ринку праці між роботодавцем та пошукачами роботи. Співпраця з роботодавцями допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості безробітних.

Протягом січня-березня 2018 року послугами Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості скористалися 199 роботодавців.

З початку року 167 роботодавців подали до Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості 461 вакансію. (далі…)

Сторінка 1 із 2112345...1020...Остання »