Категорія: Районний центр зайнятості

Служба за контрактом – можливість працевлаштування

%d1%81%d0%b5%d0%bc1%d0%bd%d0%b0%d1%80-%d1%81%d0%bb%d1%83%d0%b6%d0%b1%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%ba%d1%82%d0%be%d0%bcКам’янець-Подільський районний центр зайнятості продовжує активну співпрацю з Кам’янець-Подільським об’єднаним міським військоматом з питань орієнтування безробітних на військову службу за контрактом.

15 грудня 2016 року в  Кам’янець-Подільському районному центрі зайнятості провели профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю старшого офіцера відділення обліку і бронювання об’єднаного міського військового комісаріату Сергія Дудуна.

Основна мета семінару – це підвищення рівня інформування та мотивації клієнтів служби зайнятості до проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України. (далі…)

Легальна зайнятість – запорука стабільності

img_3014Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. Але ще чимало громадян живуть днем нинішнім, надаючи перевагу тимчасовим сумнівним вигодам, тому останнім часом усе частіше доводиться зустрічати таке негативне явище, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин – «тіньову» зайнятість. «Тіньова» зайнятість і «тіньова» заробітна плата (так звана «зарплата в конвертах») – явища, що, на жаль, міцно увійшли в наше життя та набули значних масштабів. Це не лише серйозна соціальна, але й економічна проблема України. (далі…)

СПІВПРАЦЯ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ З МІСЦЕВИМ ЦЕНТРОМ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

08-%d1%81%d0%b5%d0%bc1%d0%bd%d0%b0%d1%80-%d1%82%d0%b8%d0%b6%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%8c-%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b0В рамках проведення Всеукраїнського тижня права у Кам’янець-Подільському районному центрі зайнятості 6 грудня для 15 безробітних громадян проведено семінар з правових питань, участь у якому прийняв начальник відділу місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Вадим Пархоменко.

Зустріч організували з метою формування у безробітних необхідних правових знань, що  надасть  їм можливість  використовувати їх у повсякденному  житті. (далі…)

Служба зайнятості – особам з особливими потребами

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%beНа сьогодні завданням держави є забезпечення соціального захисту і повної інтеграції інвалідів в економічне і суспільне життя, створення для них можливостей досягти однакового з іншими громадянами країни рівня життєдіяльності, в тому числі у сфері освіти та зайнятості.

Питання надання соціальних послуг інвалідам, а саме: надання профорієнтаційних послуг, сприяння їх працевлаштуванню, професійному навчанню завжди знаходяться в центрі уваги служби зайнятості. (далі…)

Громадські та інші роботи тимчасового характеру як ефективний вид зайнятості

dscn260330 листопада відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Громадські та інші роботи тимчасового характеру як ефективний вид зайнятості». У ньому взяли участь т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько, заступник голови районної ради Віктор Кривак, керівники структурних підрозділів РДА, представники органів місцевого самоврядування.

Директор районного центру зайнятості Аліна Слободян розповіла про нові підходи та форми роботи Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості. (далі…)

До уваги керівників навчальних закладів!

Відповідно до п. 4 Порядку відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України 16.05.2013 року №269, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2013 року за №843/23375, Хмельницький обласний центр зайнятості оголошує відбір навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання в 2017 році. (далі…)

У Хмельницькому обласному центрі зайнятості підведені підсумки обласного конкурсу малюнків “Моя майбутня професія”

20161114_161705Завершився обласний заочний огляд-конкурс малюнків «Моя майбутня професія» серед учнів 7-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області. Конкурс проводився Хмельницьким обласним центром зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації. Перший тур конкурсу проходив у загальноосвітніх навчальних закладах 20-ти районів Хмельницької області. До обласного центру зайнятості, на фінал конкурсу, було представлено 29 найкращих робіт учасників півфіналу. (далі…)

Майбутню професію малюють школярі

img_2955З метою формування відповідального ставлення до професійного вибору, популяризації актуальних на ринку праці професій  26 жовтня 2016 року у Кам’янець-Подільському районному центрі зайнятості відбувся II тур (півфінал) обласного  конкурсу малюнків «Моя майбутня професія» серед учнів 7-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів Кам’янець-Подільського району.

На конкурс було представлено 30 творчих робіт, які оцінювались за такими критеріями: відповідність роботи конкурсній тематиці, підтримка позитивного іміджу професій, рівень володіння технікою та матеріалами, оригінальність, творчий, нестандартний підхід у виконанні роботи, належний естетичний вигляд та дотримання вимог щодо оформлення роботи.   (далі…)

Подорож у світ професій разом з службою зайнятості

IMG_9572 (1)«Подорожуймо разом у світі професій» – під таким гаслом нещодавно відбувся інформаційно-просвітницький захід для учнівської та студентської молоді, який проходив у новому форматі: презентація навчальних закладів шляхом проведення майстер-класів та  інтерактивної гри «Подорож у світ професій».

Організаторами заходу виступили міський та районний центри зайнятості, відділ освіти РДА,  національний університет імені Івана Огієнка та Подільський державний аграрно-технічний університет. (далі…)

Коледж харчової промисловості відкриває двері для випускників Кам’янеччини

08-%d1%85%d0%b0%d1%80%d1%87%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%b9-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b5%d0%b4%d0%b6Є люди, для  яких приготування харчових продуктів стало професією. Саме вони роблять наше життя смачним у прямому розумінні цього слова, даючи людині одну з найбільших утіх – задоволення від їжі. І ніхто не сперечатиметься, що в цій роботі дуже важливо знати все досконально і дотримуватись  відповідних пропозицій. Цій справі, як і будь-якій іншій, треба навчитись…

З нагоди святкування Дня працівника харчової промисловості у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості 21 жовтня відбувся День відкритих дверей, на який завітали учні 9-11 класів шкіл міста та району. (далі…)

Сторінка 1 із 1412345...10...Остання »