Категорія: Районний центр зайнятості

ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ

фотоПопуляризація робітничих професій-один із засобів подолання безробіття та відсутності кваліфікованих працівників на ринку праці. Проведення професіографічних екскурсій дають змогу безробітним ознайомитись з умовами праці на підприємстві, дізнатись про його специфіку, технічне оснащення, можливість працевлаштування.

З цією метою 17 серпня 2018 року для безробітних громадян, які перебувають на обліку у Кам’янець-Подільській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості організована професіографічна екскурсія на ТОВ «АГРО-ЕКО ХХІ ПЛЮС», в заході прийняли участь 19 осіб. (далі…)

Жінка на ринку праці

кАМ-пОД рцзУ Кам’янець-Подільській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості  стало доброю традицією проведення семінарів за участю соціальних партнерів. Так 10 серпня 2018 року для безробітних жінок проведено семінар «Жінка на ринку праці» за участю інтеграторки Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ганни Петрик.

Метою заходу є підвищення рівня обізнаності жінок щодо їх прав, поінформованості про шляхи попередження та інструменти протидії «торгівлі людьми». (далі…)

Відпочинок з користю

Захід для дітей у Дністровській ЧайціЛіто – пора літніх канікул та оздоровлення дітей. У Кам’янець-Подільському районі є всі умови для повноцінного відпочинку молоді, тому більшість школярів полюбляють проводити літні канікули саме в оздоровчих закладах нашого району. Саме час літнього відпочинку учнів фахівці служби зайнятості використовують для проведення профорієнтаційної роботи, яка робить дозвілля школярів емоційно привабливим, задовольняє потребу дітлахів у новизні вражень та творчій реалізації їх задумів і мрій.

24 липня 2018 року відбувся виїзний профорієнтаційний захід в позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Дністровська чайка», що розташувався на мальовничих берегах річки Дністер, поблизу села Врубівці Кам’янець-Подільського району. (далі…)

Молодь навчалася боротися з лінню

Тренінг РЦЗ6 липня 2018 року у Кам’янець-Подільському  РЦЗ відбулося засідання молодіжного клубу «територія УСПІХУ». Для безробітної молоді проведено тренінг «Переборюємо лінь. Як організувати свій час».

Тема ця надзвичайно актуальна в наш час, коли в умовах динамічно розвиваючого суспільства і дефіциту часу, посилилася тенденція добровільного, ірраціонального відкладання запланованих дій. (далі…)

Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет роботи служби зайнятості

Державна служба зайнятості є посередником на ринку праці між роботодавцем та пошукачами роботи. Співпраця з роботодавцями допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості безробітних.

Протягом січня-червня 2018 року послугами Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості скористалися 315 роботодавців. (далі…)

Співпраця з Китайгородською об’єднаною територіальною громадою

IMG_338026 червня 2018 року Кам’янець-Подільським районним центром зайнятості проведено виїзний день інформування Китайгородської об’єднаної територіальної громади. Під час зустрічі з сільським головою начальник відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Наталія Бевзюк детально розповіла про весь спектр послуг, які надає служба зайнятості для роботодавців, в тому числі про проведення ярмарків вакансій та днів відкритих дверей на виробництві, розміщення інформації про вакансії у ЗМІ, на веб-порталах та у соціальних мережах, компенсацію ЄСВ на оплату праці, (далі…)

Професійне навчання для потреб роботодавців

IMG_3622Відповідно до потреб ринку праці та замовлень роботодавців, Кам’янець-Подільський районний центр зайнятості здійснює професійне навчання безробітних, що має на меті підвищення конкурентоспроможності та мобільності громадян на ринку праці. Головною метою при організації професійного навчання безробітних є узгодження й потреб роботодавця, й інтересів шукача роботи, що сприяє якнайшвидшому працевлаштуванню безробітного та закріпленню на робочому місці. (далі…)

Військова служба за контрактом-альтернатива працевлаштуванню

ЗСУ2 19.06.1819 червня 2018 року у Кам’янець-Подільському районному центрі зайнятості для 15 безробітних осіб був проведений семінар з орієнтації на військову службу у Збройних Силах України з презентацією служби за контрактом. В заході взяв участь командир взводу реактивно-артилерійської батареї 80-ї штурмової бригади старший офіцер Руслан Матеюк.

Заступник директора районного центру зайнятості Андрій Боднар ознайомив учасників семінару з послугами, які надає служба зайнятості та інформаційно-агітаційними матеріалами щодо умов прийняття на військову службу за контрактом. (далі…)

Інформація про стан надання соціальних послуг незайнятому населенню Кам’янець – Подільським районним центром зайнятості за січень – травень 2018 року

У січні – травні 2018 року до районного центру зайнятості з метою  пошуку роботи звернулося 1358 незайнятих трудовою діяльністю осіб, у тому числі 523 особи з числа соціально-незахищених верств населення. З метою соціального захисту безробітних громадян району, які втратили роботу, проводилось часткове відшкодування втраченої ними заробітної плати, з початку року виплачено 8541,5 тис. гривень допомоги по безробіттю.

Станом на 1 червня 2018 року залишаються перебувати на обліку в центрі зайнятості 698 осіб із статусом безробітного, з них 50% становлять жінки, 35% – молодь у віці до 35 років. (далі…)

Співпраця з роботодавцями – основний пріоритет роботи служби зайнятості

Державна служба зайнятості є посередником на ринку праці між роботодавцем та пошукачами роботи. Співпраця з роботодавцями допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості безробітних.

Протягом січня-травня 2018 року послугами Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості скористалися 276 роботодавців.

З початку року до Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості подано 920 вакансій. (далі…)

Сторінка 1 із 2212345...1020...Остання »