Категорія: Звернення громадян

Оголошення

24 листопада 2017 року о 10.00 в приміщенні районної державної адміністрації буде проводити особистий прийом громадян т.в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Гуменний Олег Вікторович.

Попередній запис громадян проводиться за тел.91279

Графік прийому громадян на IV квартал керівництвом райдержадміністрації

Довідка про розгляд звернень громадян, що надійшли до Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації за І півріччя 2017 року

Інформація Про підсумки роботи райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування району з розгляду звернень громадян у 2016 році та завдання щодо підвищення її ефективності у 2017 році

Інформація про роботу зі зверненнями громадян за 2016 рік

Протягом 2016 року до районної державної адміністрації надійшло 1127 письмових звернень громадян, на особистому прийомі побувало 153 громадянина. В зверненнях порушено 1280 питань.

На особистому прийомі у селищного голови Староушицької селищної ради побувало 300 громадян.

До виконкомів сільських рад надійшло 3458 письмових звернень, на особистих прийомах у сільських голів розглянуто 18765 звернень  громадян.

Всього по району розглянуто 24281 звернення, в яких порушено 27626 питань. (далі…)

ІНФОРМАЦІЯ «Про стан роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2016 року»

Прийом громадян

DSC_1052 (1)Відповідно до графіку, 16 серпня, головою райдержадміністрації Василем Сукачем проведено особистий прийом. Зі своїми питаннями до керівництва району звернулось 6 громадян. Серед звернень було одне колективне від жителів села Цибулівка Пановецької сільської ради. Всі питання порушені у зверненнях взято на особистий контроль голови адміністрації.

Законодавча база

Якісне та оперативне вирішення звернень жителів району

IMG_14181 березня в залі засідань райдержадміністрації відбувся особистий прийом громадян голови районної державної адміністрації Василя Сукача.

Для забезпечення оперативного прийняття рішень та надання кваліфікованих роз’яснень громадянам по порушених ними питаннях на прийом було запрошено керівника апарату райдержадміністрації Маріанну Великохатько, начальника загального відділу райдержадміністрації Ірину Воронюк, начальника управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення (далі…)

Про заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування

Сторінка 1 із 1612345...10...Остання »