Категорія: Новини спорту

Футзал

мін 1л 328 березня на майданчику зі штучним покриттям завершився чемпіонат району з футзалу серед команд першої ліги у якому взяли участь переможці зональних змагань. Результати матчів:

«Олімп» (Кульчиївці)- «Дністер» (Стара Ушиця) 6:5

«Дністер» (Стара Ушиця) -«Колос» (Слобідка Кульчиєвецька)- 3:5

«Колос» (Слобідка Кульчиєвецька)- «Олімп» (Кульчиївці) 7:4

У ключовій грі, яка вирішувала долю першого місця, «Колос» здобув перемогу над «Олімпом»та став чемпіоном району.Друге місце у Кульчиєвець, (далі…)

Волейбол

вол д224 березня у с.Кульчиївці проходили фінальні змагання районної Спартакіади школярів з волейболу серед дівчат. Перше місце посіла команда Староушицької СЗОШ 1-3 ст . Друге місце у волейболісток Кульчиєвецької ЗОШ 1-3 ст.,третє – Орининської ЗОШ 1-3 ст.   Кращим гравцем чемпіонату визнано Софію Пундик(Стара Ушиця), розігруючою– Ірину Буйневич  (Оринин), нападаючою- Галину Ковальчук (Кульчиївці).

Футзал-ветерани

+4516-19 березня у Житомирі проходив чемпіонат України з футзалу серед ветеранів віком старше 45 років. Команда нашого району «Фортуна»у групі здобула чотири перемоги над командами: ФК«Ічня» (Чернігівська обл.) 2:1, «Локомотив» (Лиман,Донецька обл.) 5:2,  ФК «Умань» (Умань) 5:1, «Авангард» (Новоград-Волинський) 4:2 та поступилась суперникам з U-45 (Южноукраїнськ) 0:6. У півфіналі «Фортуна» з рахунком  1:8 поступилась  житомирському «Поліссю». Гра за третє місце не проводилась, тому наші футзалісти разом з командою «Чорне море» (Одеса) розділили третє місце у чемпіонаті.

Завершився чемпіонат району з футзалу

DSCN483414 березня завершився чемпіонат району з футзалу серед команд вищої ліги. Результати матчів 3 туру  у групах:

«Октава» (Сл. Рихтівська) – «Олімпік-2» (Слобідка Гуменецька) 4:2

«Фортуна» (Довжок) – «Вітагро» (Залісся 1) 5:8

«Атланта» (Гаврилівці) – «Товтри» (Нігин) 3:0

«Левада» (Довжок) – «Олімпік» (ПАТ «Под.цемент») – 4:2

Турнірні таблиці (далі…)

Волейбол

вол шк ст ушЧемпіонами районної Спартакіади школярів з волейболу серед юнаків стала Команда Староушицької ЗОШ 1-3 ст . Друге місце у волейболістів Орининської ЗОШ 1-3 ст.,третє –Баговицької ЗОШ 1-3 ст..   Кращим гравцем чемпіонату визнано Юрія Побережнюка (Баговиця), розігруючим – Богдана Кравця  (Стара Ушиця), нападаючим- Максима Івасика (Оринин).

Пауерліфтинг

пауер ткачук (1)На   чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, що проходить у Данії,  у складі збірної України відзначилась вихованка тренера районної ДЮСШ відділу освіти Тетяни Мельник (Ахмамєтєвої) кандидат у майстри спорту Катерина Ткачук, яка у ваговій категорії 57 кілограм з результатом 330 кг. (115кг.- присідання, 77,5 кг.-жим лежачи, 135,5кг.-тяга станова) стала чемпіонкою Європи серед дівчат.

Настільний теніс

теніс обл.2місце11 березня у м. Хмельницький проходив особистий чемпіонат області з настільного тенісу. У складі збірної району відзначився вихованець тренера ДЮСШ відділу освіти Дмитра Сабадаша Богдан Шевчук, який у віковій категорії 2007 р.н. і молодше завоював срібну нагороду.

Футзал

футз ф4 березня у спортивному залі медичного училища розпочався чемпіонат району з футзалу серед команд вищої ліги. Результати матчів 1-2 турів у групах:

«Октава» (Сл. Рихтівська)- «Вітагро» (Залісся 1) 5:4

«Фортуна» (Довжок)- «Олімпік-2» (Сл. Гуменецька) 8:3

«Октава» (Сл. Рихтівська-«Фортуна» (Довжок) 2:5

«Олімпік-2» (Сл. Гуменецька)- «Вітагро» (Залісся 1) 2:8

«Атланта» (Гаврилівці)- «Левада» (Довжок) 4:0

«Товтри» (Нігин)- «Олімпік» (Сл. Гуменецька) 2:1 (далі…)

Волейбол

вол жЧемпіонат району з волейболу серед жінок, що проходив 4 березня у спортивному залі ПДАТУ. Він завершився впевненою перемогою  команди Баговиці, яка втретє поспіль стала чемпіоном.  Друге місце у волейболісток  Старої Ушиці, третє –Оринина. Кращим гравцем чемпіонату визнано Наталію Олійник (Оринин), розігруючою – Олену Очкур (Баговиця), нападаючою – Тетяну Григор єву (Стара Ушиця). Переможців та призерів нагороджено кубками і дипломами, а кращих гравців грамотами сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації.

Пауерліфтинг

пауерл25-28 лютого у Коломиї проходив чемпіонат України з пауерліфтингу. У складі збірної області відзначилась вихованка тренера районної ДЮСШ відділу освіти,  заслуженого тренера України Вадима Воронецького, Тетяна Шлопко, яка у ваговій категорії 52 кілограм  стала чемпіонкою України.

Сторінка 1 із 2412345...1020...Остання »