Категорія: Соціально-економічне становище в районі

Інформація про підсумки соціально-економічного розвитку Кам’янець Подільського району за 2017 рік

Протягом 2017 року зусилля управлінь та відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади були спрямовані на виконання вимог  законів України, актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України, забезпечення стабільного розвитку всіх галузей економіки та на покращення рівня життя населення району.

Найбільш актуальні для району питання аналізувалися на засіданнях колегії райдержадміністрації та відповідних нарадах. Проведено 12 засідань колегії райдержадміністрації, на яких розглянуто 38 питань. За підсумками розгляду прийнято 33 розпорядження, ухвалено 5 протокольних рішень, матеріали оприлюднені у засобах масової інформації. (далі…)

Соціально-економічне становище в районі

Промисловість

Промисловість за І квартал 2017

Робота промислових підприємств району за 2016 рік

Звіт

Програма

Інформація про підсумки соціально-економічного розвитку Кам’янець Подільського району 9 місяців 2016

В галузі промисловості

За 9 місяців 2016 року відзвітувало 23 промислових  підприємства  основного кола, з них 2 підприємства державної  форми власності.

Завдяки успішній роботі ПАТ «Подільський цемент», ДП «Нігинський кар’єр», ПАТ «Подільські Товтри», ПП «Квін Майстер», ДП «Лісове господарство», ПП «Резон Плюс», ТОВ «Будцемрем», ТзОВ «Подільська будівельна індустрія» обсяг реалізованої промислової продукції за 9 місяців 2016 року збільшився на 34,7% в порівнянні до 9 місяців 2015 року, і склав 2651960 тис. грн. (далі…)

Робота промислової галузі за І півріччя 2016 року

За підсумками роботи промислової галузі в І півріччі обсяг реалізації промислової продукції  збільшився на 789,6 млн.грн. (темп росту склав 176 %).

В І півріччі  2016 року відзвітувало 23 промислових  підприємства  основного кола, з них 2 підприємства державної  форми власності.

Збільшення відбулось за рахунок нарощування реалізації по ПАТ«Подільський цемент»,  ПАТ «Подільські Товтри», ,ПП «Квін Майстер», ДП «Лісове господарство», ТзОВ «Подільська будівельна індустрія», ТОВ «Будцемрем», Камянець-Подільська філія ПАТ «Райз» та ін.

Сторінка 1 із 3123