Категорія: Промисловість

29-30 травня 2018 року в Києві відбудеться II щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва

Повідомляємо, що 29-30 травня 2018 року в Києві відбудеться II щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва. Організаторами форуму виступають ТПП України та Китайська асоціація розвитку підприємництва за кордоном (China Overseas Development Association).

 Головна мета заходу – презентація економічного потенціалу України китайському бізнесу, формування іміджу України як надійного торговельного партнера та сприяння вітчизняним компаніям у налагодженні ефективних зв’язків з Китаєм. (далі…)

6 червня 2018 року відбудеться українсько-узбецький економічний форум на тему: “Україна та Узбекистан: перспективи розвитку економічних відносин”

Планується проведення Першого Форуму регіонів Республіки Білорусь та України

За інформацією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у жовтні 2018 року у м. Гомель (Республіка Білорусь) планується проведення Першого Форуму регіонів Республіки Білорусь та України (далі – Форум). Проект Програми заходу додається.

Контактна особа у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України: Дика Я.В. тел. 044 278 66 18.

 Додаток: на 3 арк. в електронному вигляді.

Програма Гомель

 

Комплексний виставковий захід

Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація повідомляє, що з 3 по 5 квітня 2018 року у Міжнародному виставковому центрі, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро «Лівобережна», павільйон 3, вхід 3-С) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

X Міжнародну спеціалізовану виставку «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);

X Міжнародну спеціалізовану виставку “PlastExpoUA” (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і каучуку); (далі…)

Робота прозмислових підприємств за 2017 рік

В галузі промисловості

За 2017 рік відзвітувало 24 промислових  підприємства  основного кола, з них 2 підприємства державної  форми власності.

Завдяки успішній роботі ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Промтехнтранс», ТОВ «Подільська будівельна індустрія», ТОВ «Будцемрем»,  ДП «Нігинський кар’єр»,  ПАТ «Подільські Товтри»,  ПП «Квін Майстер», ПП «Резон Плюс», ПП «МІ-КАТЕКС», ПП «Крона МВД», Кам’янець-Подільська філія ПАТ «РАЙЗ-МАКСИМКО» обсяг реалізованої промислової продукції за 11 місяців 2017року збільшився на 3,7 % в порівнянні до 2016 року  і склав 4415,4 млн. грн.

За підсумками роботи промислових підприємств району у 2017році зросло виробництво комбікормів 215276,1 тис.тонн (784,2%), збірних елементів конструкцій для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю – 7,4 тис.м3 (123,3%),    ізольованої арматури – 22500 (195,5%). Видобуток глини – зріс на 13,2% і склав 256,6 тис.тонн  . (далі…)

«Інвестиційні можливості Хмельниччини»

Інформуємо, що Хмельницькою обласною державною адміністрацією в рамках Міжнародного форуму «Інвестиційні можливості Хмельниччини» заплановано проведення зустрічей Бізнес-клубу.

Метою заходу є презентація конкретних інвестиційних проектів,  промислових майданчиків, індустріальних парків, ідей розвитку бізнесу Кам’янець-Подільського району тощо.

З огляду на вищезазначене, просимо в термін до 13.02.2018 року надати до відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Кам’янець-Подільської райдержадміністрації в електронному вигляді

(e-mail: kprdaekonomika@ukr.net)  свої пропозиції та короткі описи ідей згідно форми, що додається. (далі…)

Промисловість

Промисловість за І квартал 2017

Робота промислових підприємств району за 2016 рік

Робота промислових підприємств Кам’янець-Подільського району

За підсумками роботи промислових підприємств Кам’янець-Подільського району за січень–жовтень 2016 року реалізовано виробленої продукції на суму 3526069,8 тис. грн. , що на 58,3 % більше за відповідний період минулого року (2227730,5 тис. грн.).

За січень-жовтень 2016 р. зросло виробництво продукції на наступних підприємствах:

ТОВ «Подільські товтри»;

ТзОВ «Подільська будівельна індустрія»; (далі…)

Сторінка 1 із 3123