Категорія: Соціальний захист населення

Відбулося засідання комісії

14 серпня 2018 року відбулося засідання комісії при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації для надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення(поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях, як виняток. (далі…)

Тренінг для внутрішньо переміщених осіб та представників місцевих громад Хмельницької області

В рамках впровадження проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення України», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку, (реалізатор в області – ГО «Подільський центр «Гендерна рада») .

21-22 червня 2018 року буде проведено дводенний тренінг для внутрішньо переміщених осіб та представників місцевих громад Хмельницької області.

Для участі у тренінгу необхідно зв’язатись з Баєвою Тетяною Федорівною, 0673032022.

Про внесення змін до Положення про районну комісію по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Управління соціального захисту населення Кам’янець-Подільської райдержадміністрації повідомляє З 1 травня – нові правила призначення субсидій

27 квітня 2018 року уряд зробив важливий крок на шляху до монетизації субсидій. Передбачається, що вже в наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видаватись живими грошима, а це означає, що їх отримувачі можуть залишати собі зекономлені в результаті ощадливого споживання кошти. Таким чином монетизація стане додатковим стимулом для енергоефективності.

Однак перехід до монетизації можливий тільки в тому випадку, якщо система субсидій буде соціально справедливою – державну допомогу будуть отримувати ті, хто дійсно її потребує. (далі…)

Відбулося засідання комісії

3 травня 2018 року відбулося засідання комісії при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації для надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення(поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях, як виняток.

Розглянуто: по субсидії – 55 сімей;

по державній соціальній допомозі – 13 сім’ї з них 1 відмовлено в призначенні згідно рішення комісії;

по внутрішньо переміщених особах – 8 сімей.

 

Комісія

18 квітня 2018 року відбулося засідання комісії при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації для надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення(поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях, як виняток.

Розглянуто: по субсидії – 100 сім’ї;

по державній соціальній допомозі – 44 сім’ї з них 10 відмовлено в  призначенні згідно рішення комісії;

по внутрішньо переміщених особах – 2 сімей.

Працівники райдержадміністрації взяли участь у акції з благоустрою “За чисте довкілля”

DSCN4042Кожного року, навесні, проходить всеукраїнська акція з благоустрою “За чисте довкілля”, під час якої проводять заходи із висадження молодих дерев, кущів, квітників, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій.

Так, 4 квітня, працівники соціального захисту населення райдержадміністрації, управління надання адміністративних послуг, відділу культури, туризму, молоді та спорту, архівного відділу, територіального центру соціального обслуговування (далі…)

Відбулося засідання комісії

Без названия (4)3 квітня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Маріанни Великохатько відбулося засідання комісії при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації для надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення(поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях, як виняток.

У роботі комісії взяли участь начальник відділу грошових виплат та компенсацій Оксана Навроцька, начальник відділу державних соціальних інспекторів у справах сім’ї та по роботі з переселенцями Олена Павлюк. (далі…)

Засідання комісії

 DSCN367820 березня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Маріанни Великохатько відбулося засідання комісії для надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення (поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях, як виняток.

У роботі комісії взяли участь, начальник управління соціального захисту населення Петро Середа, начальник відділу грошових виплат та компенсацій Оксана Навроцька (далі…)

Відбулося засідання комісії

13 березня 2018 року відбулося засідання комісії при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації для надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення(поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях, як виняток.

Розглянуто:   по субсидії – 121 сім’ї;

по державній соціальній допомозі – 45 сім’ї;

по внутрішньо переміщених особах – 3 сімей.

 

Сторінка 1 із 2112345...1020...Остання »