Категорія: Соціальний захист населення

Відбулося засідання комісії

28 березня 2017 року відбулося засідання комісії при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації для надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення(поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях, як виняток.

Розглянуто: по субсидії – 22 сім’ї;

по державній соціальній допомозі – 0 сімей;

по внутрішньо переміщених особах – 1 сім’я.

Відбулося засідання комісії

21 березня 2017 року відбулося засідання комісії при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації для надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення(поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях, як виняток.

Розглянуто: по субсидії – 103 сімей;

по державній соціальній допомозі – 12 сім’ї;

по внутрішньо переміщених особах – 1 сімей.

Відбулося засідання комісії

14 березня 2017 року відбулося засідання комісії при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації для надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення(поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях, як виняток.

Розглянуто: по субсидії – 80 сімей;

по державній соціальній допомозі – 25 сім’ї;

по внутрішньо переміщених особах – 0 сімей.

Відбулося засідання комісії

07 березня 2017 року відбулося засідання комісії при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації для надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення(поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях, як виняток.

Розглянуто: по субсидії – 308 сімей;

по державній соціальній допомозі – 22 сім’ї;

по внутрішньо переміщених особах – 6 сімей.

Відбулося засідання комісії

28 лютого відбулося засідання комісії при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації для надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення(поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях, як виняток.

Розглянуто: по субсидії – 213 сімей

Відбулося засідання комісії

21 лютого 2017 року відбулося засідання комісії при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації для надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення(поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях, як виняток.

Розглянуто: по субсидії – 106 сімей;

по державній соціальній допомозі – 31 сім’я

по внутрішньо переміщених особах – 2 сім’ї.

Відбулося засідання комісії

14 лютого 2017 року відбулося засідання комісії при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації для надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення(поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях, як виняток.

Розглянуто: по субсидії – 102 сімей;

по державній соціальній допомозі – 36 сімей

по внутрішньо переміщених особах – 2 сім’ї.

Відбулось засідання комісії з питань погашення податкового боргу із застосуванням практики заслуховування керівників підприємств – боржників

DSCN38099 лютого в залі засідань райдержадміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Василя Сукача відбулось засідання комісії з питань погашення податкового боргу із застосуванням практики заслуховування керівників підприємств – боржників, комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення,пенсій та інших соціальних виплат) та комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення району. У засіданні взяли участь керівники підприємств,  фізичні особи – підприємці, які виплачували заробітну плату найманим працівникам в розмірах менше мінімального розміру встановленого законодавством. (далі…)

Паспорти програм управління соціального захисту населення

Відбулося засідання комісії

7 лютого відбулося засідання комісії при Кам’янець-Подільській райдержадміністрації для надання населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення(поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам враховуючи конкретні обставини, що склалися в сім’ях, як виняток.

Розглянуто: по субсидії – 134 сімей;

по державній соціальній допомозі – 39 сімей

по внутрішньо переміщених особах – 8 сім’ї.

Сторінка 1 із 1612345...10...Остання »