Громадська рада підводила підсумки

23 січня в приміщені райдержадміністрації відбулося підсумкове засідання громадської ради в її нинішньому складі, оскільки відповідно до типового положення «Про громадську раду при міністерстві,  іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній,  районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996, строк повноважень складу громадської ради становить два роки. Засіданя відбулося під головуваням голови громадської ради  Сергія Абросімова.

На порядку денному були  такі питання: діяльність комісій Громадської ради,  інформація про діяльність ради в цілому протягом  року та створення ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів.  Під час засідання було звернуто увагу на взаємодію з органами місцевого самоврядування та організацію спільних заходів.

Підводячи підсумки проведеної роботи Сергій Абросімов висловив окрему подяку членами комісії з екології та природовикористання Людмилі Любінській та Олександрі Кучинській за проробрену роботу у підготовці науково-публіцистичного матеріалу у вигляді брошури «Заповідними стежинами Подільських Товтр».

Протокол засідання громадської ради (скачати)

Протокол ініціативної групи (скачати)

 Т.Кондратюк