Храмові свята населених пунктів району

№ п/п Назва  населеного пункту Дата святкування храмового свята
- - -
1 смт. Стара Ушиця 21.05 (Апостола Івана Боголова)
2 с. Гораївка 08.11 (Дмитрія Солунського Великомученика)
3 с.Абрикосівка 22.05 (Святої Параскеви)
4 с.Корчівка 22.05 (Святої Параскеви)
5 с.Великозалісся 28.08 (Успіня Пресвятої Богородиці)
6 с.Киселівка 21.11 (святого Михайла)
7 с.Малозалісся Святої Трійці
8 с.Врублівці 14.10 (Покрова Пресвято Богородиці)
9 с. Станіславівка 21.09(Різдво Пресвятої Богородиці)
10 с.Яруга 27.09 (Чесного Хреста)
11 с.Голосків 21.09(Різдво Пресвятої Богородиці)
12 с.Пудлівці 27.10 (Святої Параскеви)
14 с.Гринчук 28.08 (Успіня пресвятої Богородиці)
15 с.Бабшин 21.11 (Архистратига Михаїла)
16 с.Малинівці 21.09 (Різдво Пресвятої Богородиці)
17 с.Грушка 28.08 (Успіня Святої Богородиці)
18 с.Каштанівка 21.11 (Святого Михаїла)
19 с.Рункошів 14.10 (Свято Покрова)
20 с.Гуменці (Вознесіння Господнє)
21 с.Вербка 08.11 (Дмитра)
22 с.Колубаївці 14.10 (Покрови Пресвятої Богородиці)
23 с.Лисогірка 09.08 (Пантелеймона)
24 с.Привороття Друге -
25 с.Слобідка-Гуменецька 25.06 (Іоанна Хрестителя)
26 с.Деревяне 19.12 (Святого Миколая)
27 с.Бровари 19.12 (Святого Миколая)
28 с.Гелетина 19.12 (Святого Миколая)
29 с.Привітне 19.12 (Святого Миколая)
30 с.Довжок 21.09 (Різдво Пресвятої Богородиці)
31 с.Нагоряни 14.10 (Покрова пресвятої Богородиці)
32 с. Думанів 14.10 (Покрова Пресвятої Богородиці)
33 с.Жванець Зелені свята
34 с.Брага 22.05 (Святого Миколая)
35 с.Завалля 22.05 (Святого Миколая)
36 с.Вітківці 27.09 (Чесного Хреста)
37 с.Кудринці -
38 с.Червона Діброва 22.05 (Святого Миколая)
39 с.Залісся-1 21.11 (Архістратига Михаїла)
40 с.Параївка 14.10 (Покрова Пресвятої богородиці)
41 с.Залісся Друге 19.05 (Святого Миколая)
42 с.Дубинка 19.05 (Святого Миколая)
43 с.Зіньківці 12.07 (Святих Петра і Павла)
44 с.Кадиївці 21.09 (Різдво Пресвятої Богородиці)
45 с.Суржа 21.09 (Різдво Пресвятої Богородиці)/14.10 (Покрова Пресвятої Богородиці)
46 с.Калачківці 21.09 (Друга Матір Божа)
47 с.Демшин 21.11 (Святого Михаїла)
48 с.Патринці 27.09 (Чесного Хреста)
49 с.Рогізна 09.10 (Івана Богослова)
50 с.Субіч 14.10 (Покрова Пресвятої Богородиці)
51 с.Камянка 14.10 (Покрова Пресвятої Богородиці)
52 с.Китайгород 08.01 (Різдво)
53 с.Вихватнівці 14.10 (Покрова Пресвятої Богородиці)
54 с.Ленівка 08.11 (Дмитрія Солунського Великомученика)
55 с.Княжпіль 10.11 (Святої Параскеви)
56 с.Колибаївка 24.11 (Святого Архистратига Михаїла)
57 с.Вільховець 21.09 (Різдво Пресвятої Богородиці)
58 с.Смотрич 27.09 (Чесного Хреста)
59 с.Червона Чагарівка 14.10 (Покрова Пресвятої Богородиці)
60 с.Колодіївка 04.11 (Казанської Божої Матері)
61 с.Крушанівка 28.08 (Успіня Пресвятої Богородиці)
62 с.Кульчіївці 21.11 (Святого Михаїла)
63 с.Калиня 14.10 (Покрова Пресвятої Богородиці)
64 с.Суржинці
65 с.Фурманівка 14.11 (Косми і Дем’яна)
66 с.Ластівці 14.10 (Покрови Пресвятої Богородиці)
67 с.Збруч 22.05 (Святого Миколая)
68 с.Ісаківці 21.11 (Архістратига Михаїла)
69 с.Нефедівці 21.09 (Різдво пресвятої Богородиці)
70 с.Лучки -
71 с.Нігин 21.09 (Різдво Пресвятої Богородиці)
72 с. Сахкамінь 12.07 (Святих Петра і Павла)
73 с.Оринин 21.09 (Різдво Пресвятої Богородиці)
74 с.Ріпинці 14.10 (Покрова Пресвятої Богородиці)
75 с.Теклівка 19.12 (Святого Миколая)
76 с.Панівці 08.11 (Святого Дмитрія Солунського) 28.08 (Успіня Пресвятої Богородиці)
77 с.Зубрівка -
78 с.Цибулівка 21.11 (Архістратига Михаїла)
79 с.Підпилипя 21.11 (Архістратига Михаїла)
80 с.Подоляни 21.11 (Архістратига Михаїла)
81 с.Подільське 08.10 (Сергія Радонезького)
82 с.Привороття День Вознесіння Ісуса Христа
83 с.Адамівка 27.10 (Святої Параскеви)
84 с.Добровілля День Вознесіння Ісуса Христа
85 с.Кізя 27.10 (Святої Параскеви)
86 с.Руда 14.10 (Покрова Пресвятої Богородиці)
87 с.Гаврилівці 22.05 (Святого Миколая)
88 с.Цвіклівці 06.05 (Святого Георгія)
89 с.Рихта 14.11  (Святих Косьми і Даміана)
90 с.Лісківці 08.11 (Святого Дмитрія Солунського)
91 с.Слобідка-Кульчієвецька 09.08 (Святого Пантелеймона)
92 с.Жовтневе Святої Трійці
93 с.Боришківці -
94 с.Оленівка 08.11 (Святого Дмитрія)
95 с.Слобідка-Рихтівська 28.08 (Успіня Пресвятої Богородиці)
96 с.Мілівці Вознесіння господнє
97 с.Вільне 08.11 (Різдво Хрестителя Святого Іоанна)
98 с.Кізя-Кудринецька 12.07 (Святих Петра і Павла)
99 с.Сокіл 21.11 (Архістратига Михаїла)
100 с.Каветчина 21.11 (Архістратига Михаїла)
101 с.Межигір 21.11 (Архістратига Михаїла)
102 с.Слобідка Малиновецька 21.09 (Різдво Пресвятої Богородиці)
103 с.Супрунківці 14.09 (Воздвиження Всечесного Хреста)
104 с.Тернавка -
105 с.Устя 27.10 (Святої Параскеви)
106 с.Баговиця 21.09 (Пресвятої Богородиці)
107 с.Велика Слобідка 28.08 (Успіня пресвятої Богородиці)
108 с.Мала Слобідка 21.09 (Різдво Пресвятої Богородиці)
109 с.Тарасівка 13.10 (Святого Іоанна Богослова)
110 с.Шутнівці 09.10 (Святого Григорія)
111 с.Ходорівці 21.11 (Архістратига Михаїла)
112 с.Княгини 21.09 (Різдво пресвятої Богородиці)
113 с.Острівчани 14.10 (Покрова Пресвятої богородиці)
114 с.Чабанівка 19.12 (Святого Миколая)
115 с.Лисківці 28.08 (Святоуспенської Пресвятої Богородиці)
116 с.Гута Чугорська 14.10 (Покрова Пресвятої Богородиці)
117 с.Липи 21.09 (Різдво Пресвятої Богородиці)
118 с.Шустівці 21.09 (Різдво Пресвятої Богородиці)
119 с.Ніверка 14.11 (Святих Косьми і Даміана)
120 с.Нововолодимирівка -
121 с.Чорнокозинці 28.08 (Успіня Пресвятої Богородиці)