Виїзний прийом на Довжку

DSC_183919 вересня керівник апарату адміністрації Віктор Кривак проводив виїзний прийом громадян в с.Довжок. І хоча село вважається приміським, проблем як для сільського голови так і для місцевої громади вистачає, і спільними зусиллями вони поступово вирішуються. Однією з проблем, з якою зверталися місцеві жителі, була проведення робіт щодо освітлення вулиць в селі Довжок. Наразі це питання вирішено. Як і в будь-якому селі не лише нашого району, виникає багато скарг щодо ремонту доріг. На ці звернення сільський голова Руслан Рябий та його працівники теж реагують оперативно. За його словами цього року вдалося зробити поточний ремонт вулиці Першотравнева в с.Нагоряни на суму 100 тисяч гривень та планується виконати такі ж роботи по вулиці Котовського в с.Довжок. На це передбачено 140 тисяч гривень.

Єдине щодо стану доріг, то сільський голова нарікає на аварійний участок дороги по вулиці Смірнова довжиною 400 метрів. З цього приводу є багато звернень зі сторони громади щодо проведення ремонту на цьому участку, власником якої є «Кам’янець-Подільська філія ДЕД». Відповідно ремонт тут можна буде зробити за умови наявності коштів. Адже що стосується самої сільської ради, то на цьому участку ними зроблено освітлення вулиці, встановлено зупинку та на звернення людей продовжено маршрут. Також на численні звернення людей сільська рада активно займається питанням централізованого вивозу сміття. На сьогодні вже є домовленість з КП «Спецбудексплуатація» і вони обслуговуватимуть 200 дворів по вулиці Смірнова, 60 – по вулиці Котовського, 90 – по вулиці Гагаріна. Хоча при цьому слід додати, що дана сільська рада є чи не єдиною, яка має власне паспартизоване сміттєзвалище. Окрім цих та інших питань в селах сільської ради на сьогодні дуже гостро стоїть питання відлову бродячих собак. За словами сільського голови ця проблема з кожним роком набуває все більших обертів. Адже має бути створений певний механізм, при якому цю проблему можна вирішити.
Під час прийому також більшість питань стосувалося перерахунку пенсій, надбавок дітям-війни, вікової межі виходу на пенсію жінкам та порядку її нарахування в подальшому. Всі ці роз’яснення надавала заступник начальника управління, Головного управління Пенсійного фонду в м.Кам’янець-Поідьський та Кам’янець-Подільському районі Оксана Драбик. Завершуючи прийом сільський голова Руслан Рябий зауважив, що на сьогодні його основним завдання є зробити ремонт в сільській раді. «Цій будівлі вже 80 років», – зазначив Руслан Петрович, « хочеться зробити якісний нормальний ремонт з повною заміною вікон і дверей на металопластикові. Поки робили дороги в селі та освітлення коштів відповідно не було, але з часом ми зробили кошторис і плануємо до кінця цього року і початку наступного все зробити, включаючи амбулаторію, що знаходиться в з нами в одній будівлі. А то село приміське, а сільська рада без ремонту. Негарно виглядає».
І.Вареницька