Дислокація навчальних закладів відділу освіти Кам’янець-Подільської райдержадміністраціїя

Тип закладу Повна
назва  закладу, індекс

Адреса

П.І.Б.
керівника закладу

Код, телефон, е-mail
Відділ
державної
адміністрації
Відділ
освіти Кам’янець-Подільської районної державної
адміністрації

32300 Хмельницька область

м. Кам’янець-Подільський

площа Вірменський ринок.6

Сушко Олександр Іванович

9-12-73

rayvno.kp.km@mail.ru


Загально-

освітні

школи,

гімназії

Гуменецький
навчально-виховний комплекс „загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів, гімназія”

32325 с.Гуменці, вул.. Шкільна, 1

Пазюк Ліна Олексіївна

7-59-18

7-57-43

gumenci.kp.km@mail.ru

Ліцеї Грушківський навчально-виховний комплекс
„загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів агротехнічний
ліцей” 32380 с. Грушка, вул.. Леніна, 46

Миколайчик Валентина Іванівна

9-83-40

grushka.kp.km@mail.ru

Колегіуми Довжоцький
навчально-виховний комплекс „загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів, колегіум”

32343 с. Довжок, вул.. Шкільна, 2

Мадич Галина Григорівна

9-10-70

dovzhok.kp.km@mail.ru

Спеціалізовані

Школи

Староушицька спеціалізована загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів, екологічного напрямку 32385 с. Стара Ушиця ,

вул.. Комсомольська, 9

Ковтун як Василь Сергійович

9-94-83

staraushytsya@mail.ru

НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ»
Баговицький
навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ  І-ІІІ ступенів –
дошкільний навчальний заклад”

32373 с.Баговиця,

вул.. Шкільна, 1

Арсенюк Микола Миколайович

7-07-34

bagovucya@mail.ru

Врубловецький навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ
І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32394 с. Врублівці,вул.. Шкільна, 9 Сеньків Микола Васильович

9-35-52
Китайгородський навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ
І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32392 с. Китайгород

вул.. Шевченка, 10

Волоховський Микола Миколайович

9-82-89

kytaygorod.kp.km@mail.ru

Колодіївський навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ
І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32398 с. Колодіївка,

вул.. Дністровська, 5

Боднар Тетяна Василівна

9-75-68

Kolodiivka.kp.km@mail.ru

Кульчиєвецький навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ
І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32354 с. Кульчиївці,

вул.. Першотравнева, 8

Ляльчук Ольга Яківна

9-41-17

kulchyivci.kp.km@mail.ru

Подільський
навчально-виховний комплекс “ЗНЗ  І-ІІІ
ступенів–дошкільний навчальний заклад”

32381 с. Подільське,вул.. Леніна, 8 Кривак Василь Мефодійович

7-98-05

podilske.kp.km@mail.ru

Слобідо-Рихтівський навчально-виховний комплекс „
ЗНЗ  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32360 с. Слобідка  Рихтівська,

вул. Леніна, 1

Данилюк
Володимир Вікторович

Профіль: Природничий

Поглиблене вивчення : біологія

9-85-98

Ryhtivsk.kp.km@mail.ru

с. Чорнокозинецький навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ
І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”.

с.Чорнокозинці,

вул.. Ленінської іскри, 1

Мартинюк Надія Францівна

9-49-36

chornocozynci@mail.ru


ЗНЗ-1-111 ст.
Завалецька
загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів

32337 с.Завалля, вул..Фрунзе, 3

Левицький Микола Володимировиx

9-86-88

Zavallya.kp.km@mail.ru
Заліська №1
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32334
с.Залісся-1, вул.. Спортивна, 1

Швець Микола Михайлович

9-26-45

zalissya1.kp.km@mail.ru,

Заліська №2
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32324
с.Залісся-2, вул. .Кармалюка, 5

Костецький Валентин Іванович

9-24-01

zalissya2.kp.km@mail.ru

Кадиєвецька
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

32345 с. Кадиївці, вул..Кірова, 1

Задорожна Олена Олександрівна

9-48-31

kadyivci.kp.km@mail.ru

Княжпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
32355 с. Княжпіль ,вул.. Шкільна, 1 Ляльчук
Микола Миколайович

Профіль: історичний

26495447

9-40-33

knyshpil.zosh@gmail.com

Ніжинська загальноосвітня школа    І-ІІІ ступенів

32320 с. Нігин, вул.. Пушкіна, 1

Пилипенко Тамара Павлівна

9-22-12
nigyn.kp.km@mail.ru
Орининська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

32331 с. Оринин, вул.. Леніна, 5

Ковальчук Анатолій Павлович

7-91-48

orynin.kp.km@mail.ru

Приворотська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
32333 с. Привороття, вул. Леніна, 3 Соломон Людмила Сергіївна
9-25-36

Pryvorottya@mail.ru

Рогізнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
32397 с.Рогізна,  вул.. Леніна, 63

Гринчук Василь Васильович

9-36-45

Rogizna.kp.km@mail.ru

Сокольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

32377 с. Сокіл, вул.. Леніна, 1

Юрчик Дарія Михайлівна

9-51-33

sokil.kp.km@mail.ru

Ходоровецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
32361 с.Ходоровці, вул. Шкільна, 5 Шпетний Микола Іванович
9-58-51
Чабанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

32383 с. Чабанівка, вул.. Чапаєва, 3 Бабіна Марія Олексіївна

9-46-18

chabaniwka.kp.km@mail.ru

Орининська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів

32331с. Оринин, вул.. Леніна, 102

7-91-17


orinin_school@kp.rel.com

Боришковецький навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ
І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад

32353 с. Боришківці,

вул… Радгоспна, 9а

Барановський Володимир Євгенович

Великозаліснянська ЗОШ І-ІІ ступенів 32323 с.
Велике Залісся. вул.
Олійника,26 Валькова
Ніна Іванівна
Кам’янський  НВК “ЗНЗ І-ІІ ступенів – дошкільний
навчальний заклад”

ступенів
32319 с. Кам’янка,вул… Шкільна, 43 Шинкаренко Валерій Васильович

7-72-94
Княгининський навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ
І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32363 с. Княгинин,вул… Миру, 1

Гораш Ольга Миколаївна

9-58-33
Колибаївський навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ
І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32370 с. Колибаївка,вул… Шкільна, 1 Димчук
Лариса Антонівна, поглиблене

7-06-11

Kolybaivka.kp.km@mail.ru

Колубаївський навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ
І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32325 с.Колубаївці

вул…317-ї дивізії, 6

Соколик Василь Іванович

25834812

7-59-84

Ластовецький навчально-виховний комплекс      „ ЗНЗ
І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32364 с.Ластівці,ул… Кірова, 1

Каськов Олександр Васильович

Лісковецький навчально-виховний комплекс
ЗНЗ  І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32347 с. Лісківці, вул… Леніна, 3

Бандитська Світлана Миколаївна

9-56-19
Нагорянський навчально-виховний комплекс       „
ЗНЗ  І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32344 с.Нагоряни, вул. Тручка, 4

Буткевич Олександр Володимирович

9-29-42
Нефедівський навчально-виховний комплекс      „ ЗНЗ
І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32391 с. Нефедівці,ул… Миру, 171 Гарук Олег Петрович

9-57-27

nefedivci.kp.km@mail.ru

Підпилип’янський навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ
І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32330 с.Підпилип’я,

вул…40-річчя Перемоги, 20

СоломонМикола Михайлович

Ріпинецький
навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ  І-ІІ ступенів –
дошкільний навчальний заклад”

32332 с. Ріпиці. вул… Леніна, 46

Манько Лариса Олександрівна

9-80-17
Рихтівський навчально-виховний комплекс         „ ЗНЗ  І-ІІ
ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32346 с.Рихта вул… Макаренка, 5

Лук’янчук Микола Прокопович

9-55-10
Супруньковецький навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ
І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32350 с.Супруньківці,

вул…Центральна, 7

Хапко Людмила Іванівна

9-23-10
Цвікловецький навчально-виховний комплекс    „ ЗНЗ
І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32368  с. Цвіклівці,

вул… Валі Котика, 9

Ткачук Лариса Михайлівна

9-31-50
Шустовецький навчально-виховний комплекс     „ ЗНЗ
І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”

32335 с.Шустівці, Шкільна, 3

Гасюк Ірина Миколаївна

9-89-40
ЗНЗ-1-11
ст.
Абрикосівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
32351с.Абрикосівка,

вул. Шкільна, 1

Богач Леся Василівна

9-23-46
Великослобідська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  32375 с. Велика Слобода, вул…Шкільна, 5

Ломніцький Микола Михайлович

9-52-05
Вербицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 32326 с.
Вербка, вул… Шкільна, 1

Соколовська Тетяна Леонідівна,

9-33-74
Вихватновецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
32393 с.Вихватнівці,

вул…Пархоменка, 2

Мігунова Елла Геннадіївна

9-81-60
Гавриловецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
32367 с. Гаврилівні, вул… Шкільна, 2 Пакіж
Світлана Володимирівна
7-87-38
Гораївська
загальноосвітня школа   І-ІІ ступенів 32386 с. Гораївка,вул… Леніна, 49 Гакман Галина Степанівна
9-97-65
Демшинська
загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 32396 с. Демшин, вул… Леніна, 53

Онуфран Ольга Григорівна

Думанівська
загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  32321 с. Думанів, вул… Леніна, 54а

Свідер Віталій Євгенович

9-21-17

Dumaniv@yandex.ru
Збручанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

32364 с. Збруч, вул… Івана Франка, 4 Шмалій Микола Опанасович

7-52-97
Калачковецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 32395 с.
Калачківці, вул..Суворова, 21

Рудоман Валерій Іванович

9-36-13
Крушанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 32390 с. Крушанівка, вул… Леніна, 31

Уманська Інна Василівна

7-80-11
Острівчанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 32362 с. Острів чани вул… Шкільна, 13

Дубіцький Григорій Маркович

9-58-30
Пановецька
загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  32376 с. Панівці, вул. Спортивна, 1 Митко
Володимир Володимирович

Поглиблене вивчення: українська мова

9-52-35
Сахкамінська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
32322 с. Сахкамінь, вул… Радянська, 14

Сосуна Василь Степанович

9-73-88
Сл. Кульчиєвецький навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ І
ступеня – дошкільний навчальний заклад”

32300  с.Сл. Кульчиєвецька,

вул.. Труда, 5
Когутовська Анжела Анатоліївна

Тарасівський навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ І
ступеня – дошкільний навчальний заклад”

32374 с.Тарасівка, вул.. Шкільна, 2 Гаджула Надія Олександрівна

Устянський
навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ І ступеня –
дошкільний навчальний заклад”

32372 с.Устя,вул.. Гагаріна, 8

Кузема Людмила Анатоліївна

9-53-77
Шутновецький навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ І
ступеня – дошкільний навчальний заклад”

32372 с. Шутнівці,вул.. Лісова, 1

Слюсар Наталія Миколаївна

Фурманівський навчально-виховний комплекс „ ЗНЗ І
ступеня – дошкільний навчальний заклад”

32354 с. Фурманівка,

вул..Першотравнева, 6

Василинчук Людмила Миколаївна

Вітковецька загальноосвітня школа І ступеня

32337 с. Вітківці,  вул.. Дружби народів, 2

Берлізова Марія Олександрівна

Кудринецька
загальноосвітня школа І ступеня

32338 с. Кудринці,

вул.. Косовського, 1

Макогнюк Марія Степанівна

Мі ловецька загальноосвітня школа І ступеня

32360 с. Мілівці,вул.. Шкільна, 11 Вакар Ганна Миколаївна

Пудловецька
загальноосвітня школа І ступеня

32342 с. Пудлівці,вул.. Шкільна, 4 Сторожук Алла Миколаївна


Дошкільні навчальні

заклади
Великослобідський дошкільний навчальний заклад
32375 с. Велика Слобода,

вул.. Піонерська,2

Сосніцька Валентина Іванівна

9-52-05
Абрикосівський дошкільний навчальний заклад

32351 с. Абрикосівка,

вул. Шкільна, 8

Петрик Галина Володимирівна

Вербецький
дошкільний навчальний заклад

32326 с. Вербка,вул.. Центральна, 10 Костюк Наталія Петрівна

Вихватнівецький дошкільний навчальний заклад

32393 с. Вихватнівці,

вул.. Пархоменка, 6

Королівська Антоніна Пилипівна

Гораївський
дошкільний навчальний заклад

32386с. Гораївка,вул.. Піонерська, 3

Бойко Галина Миколаївна

9-67-03
Голосківський дошкільний навчальний заклад

32340 с. Голосків,

вул.. Коцюбинського, 13

Лозняк Людмила Іванівна

9-27-82
Грушківський дошкільний навчальний заклад

32380 с. Грушка,вул.. Леніна, 39а

Чорпіта Валентина Іванівна

9-83-75
Гуменецький
дошкільний навчальний заклад

32325 с.Гуменці,

вул..Першотравнева, 34а

Пиж Лариса Іванівна

7-59-17
Гавриловецький дошкільний навчальний заклад

32367 с.Гаврилівці

вул.Центральна,3

Муляр Ірина Миколаївна

Дерев’янський дошкільний навчальний заклад

32356 с. Дерев’яни,

вул.. Шкільна, 3

Демчик Людмила Володимирівна

Довжоцький
дошкільний навчальний заклад

32343 с. Довжок, вул.. Смірнова,66

Желізник Людмила Францівна

7-46-61
Думанівський дошкільний навчальний заклад

32321 с.Думанів,

вул.. Котовського, 27

Фурман Світлана Іванівна

Жванецький
дошкільний навчальний заклад

32365 с.Жванець, вул.. Кільцева, 8 Даниленко Людмила Миколаївна

7-54-39
Завалецький
дошкільний навчальний заклад

32337 с. Завалля,

вул.. Тернопільська, 9

Онищук Галина Петрівна

Заліський
дошкільний навчальний заклад

32334 с. Залісся,вул.. Леніна, 14

Євстафієва Лідія Сергіївна

Заліський
дошкільний навчальний заклад

32324 с.Залісся-2

вул.. Богдана Хмельницького,90

Олійник Лариса Анатоліївна

9-24-47
Зіньковецький  дошкільний навчальний заклад

32300  с. Зіньківці Вул..Соборна,42

Богачик Олена Леонтіївна

Кадиєвецький дошкільний навчальний заклад

32345 с. Кадиївці,вул.. Кірова, 1

Середа Інна Миколаївна

9-48-31
Калачковецький дошкільний навчальний заклад

32395 с. Калачківці, вул.. Леніна,7 Буйняк
Наталія Миколаївна

Княжпільський дошкільний навчальний заклад

32355 с. Княжпіль,

вул.. Центральна, 29

Бабак Діна Анатоліївна

9-40-30
Крушанівський дошкільний навчальний заклад 32390 с.Крушанівка,вул.. Садова, 7 Кірпота Наталя Олександрівна
Нігинський дошкільний навчальний заклад

32320 с.Нігин, вул..Леніна, 38

Жовтонога Олена Миколаївна

9-21-12
Орининський дошкільний навчальний заклад

32331 с.Оринин,

вул..Шевченка, 42

Пясецька Людмила Олександрівна

7-91-60
Острівчанський дошкільний навчальний заклад

32362 с.Острівчани

вул..Шкільна,9

Зубрицька Леся Анатоліївна

Панотецький дошкільний навчальний заклад

32376 с.Панівці,вул.. Спортивна, 1 Окраїнець Тетяна Петрівна

Приворотський дошкільний навчальний заклад

32333 с. Привороття,

вул.. Леніна, 12

Благу ляк Наталія Петрівна

Пудловецький дошкільний навчальний заклад

32342 с. Пудлівці,

вул. Шкільна, 9

Ворон юк Алла Михайлівна

Рогізнянський дошкільний навчальний заклад

32397 с. Рогізна,вул.. Шевченка,6

Палилюлько Таміла Миколаївна

Рудський дошкільний навчальний заклад

32366с. Руда, вул.. Парижської комуни,8

Надюк Ганна Євгенівна

9-31-82
Сахкамінський дошкільний навчальний заклад

32322 с. Сахкамінь,вул.. Косіора,1 Трохимчук
Світлана Петрівна

9-73-31
Сокільський дошкільний навчальний заклад

32377 с. Сокіл, вул.. Першотравнева,20

Чухрай Галина Михайлівна

7-84-51
Староушицький дошкільний навчальний заклад

32385 с. Стара Ушиця

вул.. Ольги Кобилянської, 5

Ковтун як Євдокія Феодосіївна

9-95-34
Ходоровецький дошкільний навчальний заклад 32361 с. Ходорівці, вул.. Гагаріна, 59

Самарджієва Тетяна  Миколаївна

Чабанівський дошкільний навчальний заклад

32383 с. Чабанівка,

вул.. Шкільний переулок, 1

Чорненька Лідія Іванівна

Спецшколи –
інтернати (центри реабілітації)

Залісецька №2 школа-інтернат І-ІІ ступенів  32324 с.
Залісся-2, вул.. Шкільна, 1

Семенович Володимир Вікторович


Позашкільні заклади
Будинок школяра

323301 м.Кам’янець-Подільський

вул.Троїцька,2

Побережна Віталіса Антонівна

Спортивні
школи
Дитячо-юнацька спортивна школа  32354 с.Кульчиївці

вул. Петршотравнева,8

Ковальчук Олег  Станіславович

Методкабінети Методична робота

323301 м.Кам’янець-Подільський

Площа Вірменський ринок,6

Венерин Світлана Данилівна

2-53-35

9-14-63

kampod.rmk@mail.ru

Централізовані бухгалтерії Централізована бухгалтерія

323301 м.Кам’я нець-Подільський площа
Вірменський ринок,6

Вапняк Людмила Тадеушівна

9-13-51
Технагляд Група господарського обслуговування

323301 м.Кам’янець-Подільський

Площа Вірменський ринок,6

Михайліченко Микола Григорович

2-24-01