Оголошення

З 16 лютого 2015 року  районна державна адміністрація розпочала прийом документів щодо участі в Громадській раді.

Шановні члени районних громадських організацій!

Запрошуємо вас взяти участь в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Кам’янець-Подільській районній державній адміністрації, які відбудуться 20 березня 2015 року в приміщенні райдержадміністрації.

Початок зборів о 14.00 годині.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати документи згідно з наведеним нижче переліком.

Документи приймаються  до 10 березня 2015 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м.Кам’янець-Подільський, вул. Троїцька, 4, приміщення райдержадміністрації, 1-й поверх каб.№ 19, з 8.00 до 17.15 год.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ,

що подаються до ініціативної групи з підготовки установчих зборів
ІГС по обранню громадської ради при  Камянець-Подільській районній державній адміністрації

Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту ГС протягом останніх 2-х років.

  У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за номером телефону (03849)91167

Натиском на номери вказані нижче ви можете загрузити зразки необхідних документів (копії документів подавати в електронному та письмовому вигляді)

1234