Голова райдержадміністрації прийняв участь в пленарному засіданні тридцять третьої позачергової сесії обласної ради шостого скликання

Изображение 010_(6)13 серпня голова районної державної адміністрації Василь Сукач прийняв участь в пленарному засіданні тридцять третьої позачергової сесії Хмельницької обласної ради шостого скликання.

До проекту порядку денного включені питання про утворення об’єднаних територіальних громад та призначення перших місцевих виборів депутатів відповідних сільських, селищних або міський рад і сільських, селищних або міських голів, згідно з документами, поданих до обласної ради.

Що стосується Кам’янець-Подільського району розглянуто проекти рішень:

1. Про утворення Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Гуменецької сільської ради об’єднаної територіальної громади та Гуменецького сільського голови.

2. Про утворення Китайгородської сільської об’єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Китайгородської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Китайгородського сільського голови.

3. Про утворення Колибаївської сільської об’єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Колибаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Колибаївського сільського голови.

Сесією обласної ради затверджено утворення Гуменецької, Китайгородської та Колибаївської сільської об’єднаної територіальної громади. Відповідно до прийнятих рішень у цих громадах на 25 жовтня призначено вибори депутатів місцевих рад.