Жителі району звернулися на прийом громадян голови районної державної адміністрації

DSC_0392Відповідно до графіка прийому громадян, 2 лютого, голова районної державної адміністрації Василь Сукач провів особистий прийом громадян.

Для оперативного вирішення піднятих питань та надання більш точної відповіді на прийом було запрошено начальника загального відділу райдержадміністрації Ірину Воронюк, завідувача юридичного сектору райдержадміністрації Наталю Ващук, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Петра Середу, в.о заступника начальника управління-начальника відділу організації виробництва та маркетингу с/г продукції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Романа Дідика, завідувача юридичного сектору відділу Держземагенства у Кам’янець-Подільскому районі Ганну Вишневську.

До Василя Олександровича заявники звернулись із питаннями різного характеру: ремонту доріг, оформлення документів на право оренди ставка, розпаювання радгоспу в селі Колодіївка, тощо. Основне питання стосувалося надання матеріальної допомоги учаснику АТО та допомога на дітей одиноким матерям.

З усіх питань, що порушувалися громадянами, голова районної державної адміністрації дав роз’яснення і доручив керівникам структурних підрозділів взяти їх під особистий контроль та про результати розгляду повідомити заявників.

Ю.Шаравара