Допомога постраждалим від наслідків аварії на ЧАЕС

За програмою „Щомісячна грошова допомога у зв’язку з обмеженням продуктів харчування місцевого виробництва та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, компенсацію одержують 21 громадян 1 категорії постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС та 104 – 2 категорії, станом на 1.12.2010 року по даній статті профінансовано та виплачено коштів на загальну суму 241,3 тис. грн., заборгованості немає.

ambien online pharmacy

   Станом на 1.12.2010р. на компенсаційні виплати за програмою „Компенсації сім’ям з дітьми та видатки на безоплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” профінансовано та виплачено коштів на суму 46,7 тис. грн.

ultram online no prescription

За програмою „Доплата за роботу на радіоактивно забруднених територіях, збереження заробітної плати при переведенні на нижче оплачувану роботу та у зв’язку з відселенням, виплати підвищених стипендій та надання додаткової відпустки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, на надання додаткової відпустки нараховано 5 ліквідаторам І категорії та 12 ліквідаторам ІІ категорії. Станом на 1.12.10р. профінансовано та виплачено компенсації на загальну суму 28,9 тис. грн., заборгованості немає.

phentermine online without prescription

„Компенсація за шкоду, заподіяну здоров’ю, та допомоги на оздоровлення, у випадку звільнення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Станом на 1.12.2010р. за цією програмою використано  11 тис. грн. Виплату проведено 21 ліквідатору І категорії на суму 2,3 тис. грн., 84 ліквідаторам ІІ категорії на суму 8,5 тис. грн.

buy ativan online no prescription

Для забезпечення санаторно-курортними путівками в 2010 році звернулося 73 чол.: І категорії – 7 чол.; ІІ та ІІІ категорії – 8 чол.;. діти шкільного віку  – 43 чол. та сім’ї з дітьми – 15 чол. Протягом 2010 року путівкою на санаторно – курортне лікування забезпечено 1 ліквідатора І категорії, 2 ліквідатора ІІ категорії та потерпілі діти – 4 чол.

buy tramadol no prescription

Безкоштовними лікарськими препаратами скористалося 178 чол. на суму 34,0 тис. грн., пільгою на безкоштовне зубопротезування скористалися 2 чол. на суму  1,5 тис. грн. Станом на 1.12.2010р. за зазначеною програмою „Пільгове медичне обслуговування громадян, постраждалих від аварії на ЧАЕС”, нараховано та виплачено  коштів на загальну суму 35,4 тис. грн., заборгованості немає.

xanax online no prescriptionadipex online pharmacy valium online without prescription
infolife отзывы франшиза капуста отзывы Франшиза инвитро отзывы infolife отзывы нэфис косметикс отзывы сотрудников Автотехклиника отзывы Бизнес Лайф отзывы Мир прекрасного отзывы Минерал Маркет отзывы uds game отзывы nutristrike отзывы setinbox отзывы talk fusion отзывы Тяньши отзывы uds game отзывы лоукостер Победа отзывы infolife отзывы Andrey Sokurec Travis Randolph Lee infolife отзывы франшиза капуста отзывы Франшиза инвитро отзывы infolife отзывы нэфис косметикс отзывы сотрудников Автотехклиника отзывы Бизнес Лайф отзывы Мир прекрасного отзывы Минерал Маркет отзывы uds game отзывы nutristrike отзывы setinbox отзывы talk fusion отзывы Тяньши отзывы uds game отзывы лоукостер Победа отзывы infolife отзывы Andrey Sokurec Travis Randolph Lee