У ветеранської організації – 30-річний ювілей

DSCN388814 лютого в РКЦіМ «Розмай» відбулося урочисте зібрання та святковий концерт, присвячені 30-й річниці з дня створення Кам’янець-Подільської районної організації ветеранів.

На урочистостях були присутні голова районної державної адміністрації Василь Сукач, голова районної ради Борис Бец, т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Сергій Тимчук, заступник голови Хмельницької обласної організації ветеранів України, генерал-майор у відставці Микола Столяр, голова Кам’янець-Подільської районної організації ветеранів Єдуард Кульчицький, керівники територіальних громад, голови сільських та селищної рад, представники управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації. 

Єдуард Кульчицький привітав ветеранів зі святом та ознайомив присутніх з історією створення та розвитку районної організації та її первинних осередків.

Високо оцінив бойовий і трудовий подвиг старшого покоління, яке сповна віддало себе служінню Батьківщині та стало прикладом для наслідування, голова райдержадміністрації Василь Олександрович. Він побажав ветеранам міцного здоров’я, довголіття, поваги з боку оточуючих та успіхів у подальшій роботі. Також очільник району нагородив Почесною Грамотою районної державної адміністрації за вагомий внесок у діяльність Кам’янець-Подільської районної ради організації ветеранів України:

-Ковальчука Василя Антоновича – ветерана органів виконавчої влади, голову Ластовецької первинної організації ветеранів з 2011 року;

DSCN3918-Козленка Святослава Анатолійовича – голову правління ПАТ «Подільський цемент»;

-Кшемінську Галину Михайлівну – ветерана педагогічної праці, голову ветеранської організації с. Супрунківці у 2001 році;

-Решетника Олександра Олександровича – ветерана органів місцевого самоврядування, голову ветеранської організації с. Ходорівці з 2005 року.

Глибоку шану до ветеранів висловили всі присутні теплими оплесками, квітами та подарунками. Урочисті заходи супроводжувалися концертом за участю аматорських художніх колективів району.