У м. Кам’янці-Подільському стартував пілотний проект «Шлюб за добу»

Express marriage14 лютого в м. Кам’янець-Подільський офіційно стартував пілотний проект «Шлюб за добу». У презентації даного проекту взяли участь заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак та начальник управління надання адміністративних послуг райдержадміністрації Наталія Куц. В рамках проекту мешканці Хмельницької області мають можливість протягом однієї доби подати заяву – і стати чоловіком та дружиною.

«Шлюб за добу» стає ще ближчим до кожної пари, яка вирішила побратися і не бажає чекати. Пілотний проект Мін’юсту розширено ще на 8 міст. Тепер одружитися за новою швидкою й зручною процедурою можна у Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Миколаєві, Кам’янці-Подільському, Рівному, Житомирі та Харкові.

Стосовно м. Кам’янець-Подільський, втілюватиметься проект на базі 4 локацій: Зала Магдебурзького права (міська Ратуша), Галерея мистецтва (вул. П’ятницька,11), Галерея мистецтв (вул. Замкова,1), Стара фортеця (вул. Замкова, 1), Фронт – офіс (площа Польський ринок, 18).

Детальна інформація про те, як зареєструвати шлюб за добу, розміщена на офіційному веб-сайті Головного управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua).