Обласне керівництво допомагає вирішувати проблеми кам’янчан

DSCN400016 лютого з метою розгляду проблемних питань жителів Кам’янець-Подільського району т.в.о. заступника голови – керівника апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Юрій Бирка провів виїзний прийом громадян, щоб на місці ознайомитись з проблемами місцевих жителів та посприяти у їх якнайшвидшому вирішенні.

Також у засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Сукач, голова районної ради Борис Бец, т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько.

Під час прийому порушувалось питання щодо співфінансування з обласного бюджету кредиту по програмі «Власний дім» для будівництва житла. Жителька м. Кам’янець-Подільський звернулась із проханням допомоги у встановленні індивідуального газового лічильника. Сім’ї із с. Врублівці та с. Гута Чугорська цікавило питання надання матеріальної допомоги для хворих дітей.

В ході спілкування з жителями Кам’янеччини Юрій Ігорович зазначив, що приділяє велику увагу налагодженню діалогу між владою та кожним громадянином. Високопосадовець обговорив можливі шляхи вирішення болючих питань з керівництвом району. Він додав, що такі виїзні прийоми сприяють взаємодії з громадськістю, визначають найпроблемніші питання та надають можливість оперативно їх вирішувати.