Дозвілля у с. Грушка стало ближчим

DSCN4058Культура – одне із найцікавіших і найдревніших явищ, яке тісно пов’язане із діяльністю людини. Кожен час ставить перед культурою свої локальні завдання. Однак, на будь-якому етапі суспільного розвитку необхідно, по-перше, робити все для збереження існуючих традицій і надбань, по-друге, приносити щось нове, свіже, неповторне. І в цьому чи не найважливіша роль сільської культури.

Однією із складових системи дозвілля молоді та культурного відпочинку населення у с. Грушка є будинок культури, який побудований ще у 1965 році. Проте, не так давно він потребував капітального ремонту. Завдяки сприянню народного депутата України Володимира Мельниченка, районної державної адміністрації та районної ради вдалося вирішити проблему. DSCN4088З державного фонду регіонального розвитку на ремонтні роботи було виділено 956, 2 тис. грн., 9,8 тис. грн. – з районного бюджету. Також за 70 тис. грн., які були виділені з місцевого бюджету, для закладу закупили стільці та гардини.

І ось 16 лютого відбулася довгоочікувана подія – відчинив після реконструкції для відвідувачів свої двері будинок культури. На урочистий захід завітали народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, голова районної ради Борис Бец, т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько, заступник голови районної ради Віктор Кривак, помічник народного депутата Володимира Мельниченка Сергій Тимчук та багато інших поважних гостей.

DSCN4187Звертаючись до присутніх, Василь Сукач зазначив, що матеріально-технічна база закладу культури має відповідати вимогам сьогодення. Наразі ми маємо затишну глядацьку залу, фойє, кімнати гурткової роботи з відповідним тех.обладнанням для дозвілля. Створено всі умови, щоб для жителів села проводились вечори відпочинку, театралізовані дійства, тематичні та святкові концерти, дискотеки.

Приємно також відзначити, що Володимир Мельниченко підготував для закладу в якості подарунку телевізор.

Хочеться сподіватися, що відтепер прекрасний зал Грушківського будинку культури завжди буде наповнений українською піснею, словом і танцем. Нехай тут завжди вирує творче життя, яке принесе внесок у культурну скарбницю нашої держави.

Ірина Єрменчук