Послуги державної служби зайнятості учасникам АТО

1437367041_1682_ato_voennyie_pres_tsentr_ato_729x547_147342125024Державна служба зайнятості готова допомогти кожній людині. Сьогодні акцент у роботі Державної служби зайнятості спрямовано на профорієнтацію та  допомогу в працевлаштуванні військовослужбовців, які брали участь в АТО.

Сьогодні ми допомагаємо воїнам, які захищають Україну. Для Вас ми презентуємо послуги державної служби зайнятості та допомагаємо знайти роботу:

Соціальні послуги безробітним

Відповідно до Законів України «Про зайнятість населення» та «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» державна служба зайнятості надає соціальні послуги громадянам, які до неї звертаються з питань працевлаштування, в тому числі демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції.

ВИ можете БЕЗКОШТОВНО отримати соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням – допомогу в пошуку роботи, консультацію та іншу інформацію. Документи при цьому не потрібні.

ГАРЯЧА ЛІНІЯ державної служби зайнятості

0-800-50-50-60 (із стаціонарного телефону),  730 (з мобільного телефону)

Послуги, які Ви отримаєте при зверненні

до державної служби зайнятості:

ü   Інформаційні та консультаційні послуги пов′язані з працевлаштуванням;

ü   Індивідуальні профінформаційні та профконсультаційні послуги;

ü   Профдіагностичні консультації та психологічну підтримку;

ü   Участь у семінарах, ярмарках-вакансіях, зустрічах з роботодавцями.

ü   Професійну підготовку або перепідготовку, підвищення кваліфікації з урахуванням потреб підприємств, організацій та установ регіону;

ü   Пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі залучення до громадських або інших робіт тимчасового характеру.

Державні гарантії у сфері зайнятості населення

     Усі військовослужбовці, які повертаються до мирного життя, потребують підтримки для продовження повноцінного життя і, насамперед, у реалізації свого права робити те, що вміють, і отримувати за це гідну винагороду.

Звертаємо Вашу увагу!

Постановою Кабінету Міністрів України від 09.04.2014 № 111 «Питання грошового забезпечення військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період» встановлено, що військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період виплачується грошове забезпечення, з якого сплачується єдиний внесок, в тому числі на випадок безробіття.

Отже, період перебування на військовій службі під час мобілізації зараховується до Вашого страхового стажу, що дає Вам право на отримання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю при зверненні до державної служби зайнятості після проходження військової служби.

У центрах зайнятості Вам допоможуть:

  • знайти роботу – постійну або тимчасову;
  • підвищити кваліфікацію або отримати нову конкурентоспроможну на сучасному ринку праці професію;
  • отримати матеріальну підтримку шляхом участі в громадських роботах;
  • отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.»

ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ЗНАЙТИ РОБОТУ  (тимчасову або постійну), зверніться до будь-якого зручно розташованого до Вас центру зайнятості. Переліки регіональних та місцевих центрів зайнятості приведені в Дорожній карті для військовослужбовців та учасників АТО «Як знайти роботу».