Місячник чистоти та благоустрою в Кам’янець-Подільському районі-2017

IMG_2912З метою поліпшення стану довкілля, благоустрою, озеленення, приведення в належний санітарний та естетичний стан, підготовки міста до Великодніх та травневих свят,та на виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України від 31березня 2010 року №777-р у березні – квітні 2017 року проводитиметься щорічна акції «За чисте довкілля» та день благоустрою територій населених пунктів.

Відповідно до розпорядження голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації від 21 березня 2017 року № 141/2017-р акція з благоустрою «За чисте довкілля» у районі триватиме з 21 березня по 08 травня 2017 року. День благоустрою територій населених пунктів відбудеться 08 квітня 2017 року.

Під час акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів відповідно до запланованих заходів будуть проводитися роботи по санітарному прибиранню території району, висадженню дерев, кущів, квітників на територіях парків, скверів та вздовж алей, благоустрою кладовищ, упорядкування братських могил та місць почесних поховань, ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих звалищ відходів у межах смуг вулиць та доріг населених пунктів, зонах відпочинку, на берегах водойм, річок, струмків.

У виконанні відповідних робіт будуть приймати участь селищні та сільські ради, керівники підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, заклади охорони здоров’я, освіти та культури.