До відома одержувачів пенсійних виплат!

ПФУКам’янець-Подільське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що з 1 травня  в зв’язку із зміною величини прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, відповідно до Закону України “Про державний бюджет України на 2017 рік» будуть проведені перерахунки пенсій.

З 1 травня 2017 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність становитеме 1312 грн.

Перерахунок пенсій буде проведений шляхом перерахунку мінімальних розмірів пенсій, надбавок, додаткових пенсій, підвищень, компенсаційних виплат та визначення права на щомісячну державну адресну допомогу з урахуванням індексації.

Звертаємо вашу увагу, що у разі,  коли розмір  пенсійних виплат не    досягає   в   інвалідів   (у   тому   числі дітей-інвалідів)  прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб,  які  втратили  працездатність,  та  в осіб, яким призначено пенсію у зв’язку з втратою годувальника, на одного непрацездатного члена  сім’ї  100  відсотків (1312 грн..),  на двох – 120 відсотків (1574,40 грн.), на трьох і більше   -  150  відсотків  прожиткового  мінімуму(1968 грн.),  встановленого законом  для  осіб,  які  втратили  працездатність,  таким  особам надається   щомісячна  державна  адресна  допомога  до  пенсії  та державної соціальної допомоги у сумі, що не вистачає до зазначених розмірів.

Мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35(25) років, а у жінок 30(20) років страхового стажу встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.

За наявності страхового стажу меншої тривалості,  пенсія за віком встановлюється в розмірі, пропорційному наявному страховому стажу, виходячи з мінімального розміру пенсії за віком, але не менше 949,00грн.

Для пенсіонерів, які працюють та проводять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, перерахунок пенсії у зв’язку із зміною величини прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність не проводиться.

Враховуючи зазначене, звертаємось до усіх одержувачів пенсійних виплат, якщо ви звільнились з роботи чи припинили підприємницьку діяльність, вам необхідно обов’язково звернутись до управління Пенсійного фонду та надати відповідні документи, щоб в подальшому уникнути переплат чи недоплат своїх пенсій.

Додаткову інформацію з питань пенсійного забезпечення Ви зможете отримати, звернувшись в Кам’янець-Подільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Хмельницької області за адресою: м.Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка,10 (приймальня для громадян, каб.№1).Контактні телефони: 3-34-76, 3-84-00, гаряча телефонна лінія – 3-38-94