Жителька с. Кам’янка відзначила свій 100-літній ювілей

DSC_07187 квітня директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Павло Довгопол та заступник голови районної ради Віктор Кривак завітали з приємною місією до жительки с. Кам’янка Варвари Безгін. Сьогодні Варварі Никифорівні виповнилося 100 років.

Все своє життя ювілярка працювала в колгоспі, з якого пішла на пенсію. Разом з чоловіком, учасником Великої Вітчизняної Війни, виховала сина. Наразі вона має внука та правнука.

Високопосадовці побажали Варварі Никифорівні турботи та любові від рідних та близьких людей, міцного здоров’я на довгі роки і досягнення нового життєвого рубежу. Також Павло Григорович додав, що іменинниця своїм прикладом показує, що необхідно хотіти жити, любити життя. У свою чергу він вручив квіти та подарунки ювілярці.

Розмова з Варварою Безгін про її життя показала, що старість – це не показник безпорадності, а якраз навпаки – те, що може людина поважного віку, не завжди здатний зробити більш молодший і мова зовсім не про сили та енергію, яка властива молоді, а про досвід і терпіння, наполегливість та здатність досягати поставлених завдань.