Голова райдержадміністрації провів нараду з головами сільських та селищної рад

DSCN547011 квітня голова районної державної адміністрації Василь Сукач разом з т.в.о. першого заступника голови, керівником апарату райдержадміністрації Маріанною Великохатько, начальником управління фінансів Олександром Федиком провели нараду з головами сільських та селищної рад Кам’янець-Подільського району.

Під час засідання обговорили ряд важливих для району питань, серед яких питання перспективи об’єднання територіальних громад району.

Варто нагадати, що реформа місцевого самоврядування – одна із найважливіших, які повинна здійснити Україна для покращення життя свого населення та стійкого економічного зростання. Її ключовий елемент – об’єднання громад, а основна мета – забезпечити спроможність місцевого самоврядування самостійно, за рахунок власних ресурсів, вирішувати питання місцевого значення. DSCN5443Тож, наразі у Кам’янець-Подільському районі проводиться активна робота щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Докладні роз’яснення про фінансові переваги та особливості даних реформ присутнім надав Олександр Федик.

Не менш актуальним на нараді було питання щодо виділення коштів з районного бюджету на придбання лапароскопічної стійки для Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні. Проектом рішення сесії обласної ради «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» з обласного бюджету передбачена субвенція для Кам’янець-Подільського районного бюджету в сумі 1,3 млн.грн. для закупівлі даного медичного обладнання. Проте цих коштів недостатньо, оскільки апарат є досить дороговартісним.

DSCN5474Наступним на порядку денному стало обговорення організації та проведення поточного ремонту доріг місцевого значення та відшкодування перевізникам коштів за пільговий проїзд пасажирів певних категорій на території району.

Також сьогодні очільник райдержадміністрації Василь Олександрович наголосив запрошеним на необхідності надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань жителів Кам’янець-Подільського району.

На завершення, голова адміністрації додав, що всі питання, які обговорили на нараді, перебуватимуть на його особистому контролі.