Ефективні механізми участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики: сучасний стан та перспективи розвитку

image-0-02-05-de17dd050ed6c52ff8e1f05820ec89cb6cac5d908eaa9fd566ca97ff8e27c04e-VПроведення консультацій з громадськістю має сприяти налагодженню системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки, створенню умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень.

Отож, 20 квітня з ініціативи Громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації та за участю управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації з метою налагодження комунікації  з інститутами громадського суспільства Хмельницької області, обговорення ефективності роботи громадських рад  при місцевих державних адміністраціях, презентації Громадської ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації відбувся форум «Ефективні механізми участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики: сучасний стан та перспективи розвитку». У ньому взяли участь т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько та начальник відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Віктор Гнатюк.

Про основні засади ефективності роботи громадських рад при органах виконавчої влади: механізми співпраці присутнім розповів заступник голови Громадської ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації Сергій Ковальчук. Наступним на порядку денному заслухали доповідь голови комітету з питань регламенту, правової та правозахисної роботи Громадської ради у Хмельницькій облдержадміністрації Оксани Каденко про роботу громадських рад при органах виконавчої влади: основне призначення та напрямки роботи.

Також сьогодні учасників форуму ознайомили з механізмами участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики: засоби комунікації.