Величаєм тебе, мамо, у святкову днину!

5255В 2017 році День матері в Україні припадає на 14 травня. Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят,тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. В Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці підготували та провели свято матері « Я пам’ятаю мамині пісні, вони як спалах в серці ожива…».  На свято запросили поетів-краєзнавців Наталію Мазур, Маргариту Камєнєву. У їхніх поезіях линули любов і повага вдячність матері за життя, за всі материнні старання. Слова пані Наталії та пані Маргарити стверджували,- давайте робити життя наших матусь прекрасним! Подарункові книги для бібліотекарів від поетес стали гарним доповненням до фонду бібліотеки. У цей день від усієї душі вітали дорогих матусь зі святом музичним вітанням Олег Швець, директор РДШМ, Василь Корба, викладач відділу народних інструментів по класу баян,Тетяна Наголюк, викладач по класу хорового співу та учні районної дитячої школи мистецтв. Станіслав Стояновський відомий Подільський фотохудожник, Заслужений діяч культури України презентував свої фото світлини «Мати – берегиня роду, домашнього вогнища». Усім присутнім матерям у залі подарували квіти.

Немає, друзі, нічого більшого на світі, як любов материнська. Вона ще не пізнана до кінця, хоч оспівана у сотнях, а може, й тисячах поетичних творів.