«День безпеки» проведено гідно

IMG_7522На АЗС № 6116 фірми Shell ТОВ «Альянс-Холдинг», що знаходиться біля с. Довжок 16 травня  проведено «День безпеки».

Керував заходом  начальник мережі АЗС у місті Сергій Тарнавський.

З метою надання методичної та практичної допомоги керівництву заняття проводили начальник відділу з охорони праці по Західному напрямку компанії Роман Яцик.

В ході проведених заходів розглянуті та відпрацьована низка питань щодо безпеки діяльності функціонування АЗС та його персоналу, діям у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та вмілому реагуванню на них.

Майстер виробничого навчання НКП у м. Кам’янець-Подільському С. Небеснюк провів заняття з надання само і взаємодопомоги при травмуванні у різних ситуаціях.

IMG_7514Приїзд рятівників із СДПЧ №6 під керівництвом ст. л-та сл. ЦЗ В. Дуда, який провів заняття з правил користування первинними засобами пожежогасіння, розповів про обладнання спеціальної пожежно-рятувальної машини та очолив практичне гасіння умовного осередку пожежі усіма працівниками АЗС викликало неабиякий інтерес усіх присутніх.

Підбивши підсумки «Дня безпеки», керівник відмітив позитивні зрушення в колективі, вказав на недоліки та подякував усьому персоналу мережі АЗС за зрозуміле ставлення до виконання заходів безпеки на своїх робочих місцях.