Студентам про пошук роботи

08 семінар для студентів 12 05В рамках реалізації проекту «Розпочни кар’єру з професійного навчання!» нещодавно у Подільському  державному  аграрно-технічному університеті за сприяння Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості для студентів факультету ветеринарної медицини та технологій у тваринництві відбулися  семінари з техніки пошуку роботи на тему: «Сучасний підхід до пошуку роботи». У заходах взяло участь  50 студентів  третього та четвертого курсів навчального закладу.

Про те,  як підвищити власну мотивацію до професійного самовизначення і активного пошуку роботи, що таке успіх та як бути успішним, студентам розповіла фахівець районного  центру зайнятості Світлана Соболь.

Під час заняття студенти ознайомились з джерелами та методами пошуку роботи, з правилами поведінки на співбесіді, набули навички правильного написання резюме та відео резюме. Учасники брали активну участь в групових дискусіях, кожний мав можливість самопрезентувати себе, визначити та сформувати аспекти власної успішності та шляхи її досягнення.

До участі у семінарах долучився й викладач вишу професор, доктора с/г наук, заслужений працівник освіти України. Анатолій Тимофійович Цвігун.

В результаті навчання молодь, спираючись на власні знання та вміння, навчилися поліпшувати та обирати такі моделі поведінки і мислення, які дадуть їм можливість досягати успіхів у професійному та особистому житті