День вишиванки

20170518_161047Символ душі України – мережана вишиванка, завжди була рідною і близькою для кожного патріота-українця.

З давніх часів українську господиню оцінювали по красі вишитих речей в  оселі, по яскравих барвах орнаменту на домотканих полотнах, подушках, скатертинах і найбільше по вишитих сорочках . Традиційно жодне весілля не обходилось без вишитих власноруч рушників – оберегу майбутньої сім’ї та родини. Такі рушники передавались із покоління  в покоління і на них відображались традиційні символи  України.

Різні орнаменти та кольорова гамма вишиванок говорить про багатогранність української душі, майстерність виконання яких захоплює подих, символізує гордість і силу українського народу. В якій би іншій країні не проживали українці, своїх традицій вони дотримуються і з гордістю на всі свята одягають вишиванку.

Традиційна вишиванка згуртувала всіх українців та дає наснаги у боротьбі за незалежність, особливо в час буремного неспокою на Сході.

День вишиванки – яскраве втілення українських традицій. Колектив управління фінансів в робочому настрої  та у вишиванках підтримують сьогоднішнє свято  та горді за нашу державу.

Слава Україні! Героям слава!