Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

DSCN728731 травня відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, яке провів голова районної державної адміністрації Василь Сукач. Участь у засіданні взяли голова районної ради Борис Бец, т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько, заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій, голови селищної та сільських рад, представники ЗМІ.

На порядок денний винесли питання: «Про підсумки проведення опалювального періоду осінньо-зимового сезону 2016-2017 років, організацію підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років», «Про проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», «Про хід проведення комплексу весняно-польових робіт в районі».

DSCN7277Розглядаючи кожне питання, голова районної державної адміністрації Василь Сукач та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Зокрема, велику увагу було акцентовано на проведенні комплексу весняно-польових робіт в районі. Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Надія Сузанська розповіла, що на Кам’янеччині посівна кампанія – 2017 розпочалася  в ІІ декаді березня. Посів ранніх зернових та зернобобових проведено в оптимальні строки. Зразу ж по завершенню І етапу посівної,  в перших числах квітня місяця аграрії приступили до посіву пізніх культур. Однак, зниження температурного режиму повітря і ґрунту в другій половині квітня та в І декаді травня дещо сповільнили темпи посівної.

За оперативними даними площа посіву сільськогосподарських культур по всіх категоріях господарств в поточному році складає 74,7 тис. га. У зв’язку із зміною природно-кліматичних умов щорічно спостерігається тенденція до збільшення посівних площ соняшнику. В поточному році засіяно даною культурою 6,9 тис. га.

DSCN7289Надія Михайлівна додала, що важливим фактором впливу на терміни і якість проведення польових робіт є також стан готовності машинно-тракторного парку.

Згідно проведеного моніторингу в сільгосппідприємствах району  на проведенні комплексу весняно-польових робіт  було задіяно 263 трактори, 128 сівалок, 137 культиваторів, 80 дискових борін, 50 одиниць розкидачів мінеральних добрив та 65 оприскувачів. На жнивах поточного року працюватиме 132 зернозбиральні комбайни, в тому числі 67 власних комбайнів аграріїв району, 15 залучених та 50 комбайнів інвесторів, що орендують 37 % площ в районі.

Про підсумки проведення опалювального періоду осінньо-зимового сезону 2016-2017 років, організацію підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років проінформував начальник управління містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василь Григор’єв.

DSCN7297За його словами в осінньо-зимовий період роботи 2016-2017 років на території району працювало 5 комунальних підприємств із надання житлово-комунальних послуг. В опалювальний період 2016-2017 років у зв’язку із вчасно виконаними поточними ремонтними роботами водопровідно-насосних та каналізаційно-насосних станцій і трубопроводів водопостачання, профілактики насосного обладнання без перебоїв надавалися послуги по водопостачанню населенню.

З метою підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років плануються комплексна підготовка будинків до зими в кількості 47 одиниць, ремонт покрівель (3 одиниці), ремонт енергозабезпечення будинків (електрощитових) в кількості 10 одиниць, підготовка 9 свердловин комунальної власності, ремонт або заміна водопровідних мереж (2 км) та каналізаційних мереж (1 км).