Наші діти – майбутнє нашої держави!

DSCN7547Дитинство – найважливіший період у становленні особистості. У цей час людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до людей, розуміння їхніх потреб, інтересів, проблем та стану охорони дитинства залежить доля кожної дитини й розвиток суспільства в цілому. Саме тому увага високопосадовців нашої країни вже не перший рік сконцентрована на тому, як допомогти дітям, які мають право на особливий захист та допомогу.

Відтак, перший день літа знаменує відзначення такого чудового свята маленьких громадян, як Міжнародний день захисту дітей.

Вже котрий рік поспіль об’єднало це свято і жителів Кам’янеччини. 1 червня в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» на дітей-сиріт, дітей, які позбавлені батьківського піклування, DSCN7498учнів шкіл Кам’янець-Подільського району чекало неймовірне дійство: ігри, розваги, смачний попкорн, святковий концерт та відвідування кіносеансу в 3-D форматі в кінотеатрі «Дружба». Розважально-ігрова програма з конкурсами та призами подарувала дітлахам незабутні враження й позитивні емоції. Кожна дитина отримала солодкий подарунок від влади району та квитки на мультфільм від народного депутата України Володимира Мельниченка.

Також у рамках проведення Дня захисту дітей відбулось районне свято вшанування переможців Всеукраїнських, обласних олімпіад, конкурсів, яке має назву «Сузір’я талантів». У заході взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, голова районної ради Борис Бец, т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату адміністрації Маріанна Великохатько, начальник районного відділу освіти Олена Пронозюк.

DSCN7390Національна політика нашої держави направлена на підтримку талановитої молоді, адже саме вона сформує у майбутньому продуктивні сили України. Отож сьогодні під бурхливі оплески гостей РКЦіМ «Розмай» виходила на сцену за грамотами та грошовими преміями талановита молодь Кам’янеччини. Свої нагороди отримали призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика у 2016-2017 навчальному році, переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та інших різноманітних конкурсів МАН, завдяки яким Кам’янець-Подільський район посів у рейтингу друге місце в області, переможці та призери Всеукраїнських та обласних творчих конкурсів, юних танцюристів, співаків та художників, які DSCN7617своїми здібностями вивели наш район на перше місце рейтингу в області та друге місце участі району у Всеукраїнських масових заходах з художньо-естетичного напрямку.

Привітали та висловили щиру вдячність також учителям та науковим керівникам учнів, їх батькам, народному депутату України Володимиру Мельниченку, районній владі та депутатам Кам’янець-Подільської районної ради, які сприяли матеріальному заохоченню юних обдарувань, та усім тим, хто зробив перемогу можливою, кому не байдужий потенціал нашої юної генерації.

З нагоди гарної події – Дня захисту дітей – сьогодні вихованці зразкової хореографічної студії «Пірует» прозвітували про свою трирічну діяльність. Творчий звіт коллективу, в якому об’єднані мистецьким поривом понад 70 талановитих та DSCN7320наполегливих дітей — завжди найвідповідальніша подія в житті його учасників. Виступ маленьких артистів зібрав повну залу глядачів, серед яких батьки танцюристів та просто поціновувачі прекрасного дійства.

Глядачам презентували неперевершену танцювальну композицію «Вальс весняних квітів», яку виконали вихованці хореографічної  студії «Пірует». Також у їх виконанні на гостей свята чекали такі танці як «Подільська полька», «Веселі мишенята», «Тропічні пристрасті», «Купальська сюїта», «Смачного», італійський народний танець «Тарантела».

DSCN7431На звітному концерті колектив довів, що дійсно вартий почесного звання «Зразковий хореографічний колектив», яке цьогоріч здобули наші танцюристи.

День захисту дітей – хороша нагода додати радісних відчуттів у життя наймолодших українців. Ми маємо захистити дітей від життєвих незгод, страждань, хвороб і війн, створити всі умови, щоб вони виросли добрими, світлими, щирими і сердечними.

Ірина Єрменчук