До Дня захисту літніх людей

146597216815 червня рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19 грудня 2011 року відзначається День захисту літніх людей. Свято покликане висловити визнання особам старшого віку за їх внесок у розвиток людського потенціалу та економіки, звернути увагу суспільства на проблеми глобального постаріння населення.

Літні люди особливо потребують захисту. Вони часто зазнають дискримінації за віковою ознакою, нерідко опиняючись за межею бідності, у злиднях і не затребувані суспільством.

Сьогодні народний депутат України Володимир Мельниченко, перший заступник голови адміністрації Маріанна Великохатько, директор територіального центру соціального обслуговування Павло Довгопол завітали в стаціонарне відділення для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кам’янець-Подільської райдержадміністрації в с. Жванець. Високопосадовці поцікавились у медичного персоналу умовами проживання, лікування та харчування пацієнтів закладу.  Також для потреб 10 стареньких, які перебувають наразі у відділенні, Володимир Мельниченко підготував у подарунок мікрохвильову піч, а від районної влади пацієнти отримали набір посуду.

Те, як суспільство ставиться до своїх людей похилого віку, безпосередньо впливає на стабільність і процвітання всього соціуму. Шанобливе і соціально відповідальне ставлення до стареньких – запорука і гарантія благополуччя для тих, хто так чи інакше стане на їх місце в наступних роках.