Літньому відпочинку дітей в оздоровчих таборах – увага всіх ланок цивільного захисту!

IMG_7590Літо, хоча й не дуже лагідне але в самому розпалі.

Батьки вже відправили своїх улюбленців на відпочинок хто до санаторіїв, хто до оздоровчих та пришкільних таборів, хто до бабусь і дідусів у село.

Попередити дітей про можливу небезпеку під час відпочинку повинні всі починаючи з батьків, які щоденно займаються вихованням своїх дітей, вихователі ДНЗ, вчителі шкіл, працівники інших структур та організацій що відповідають за безпеку дітей.

IMG_7574Спільно з особовим складом 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області працівники Навчально-консультаційного пункту у  місті Кам’янець-Подільський НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області  12 липня 2017 року прийняли участь у громадській акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» у санаторії «Лісова пісня», що знаходиться у с. Привороття Кам’янець-Подільського району.

Працівниками НКП були проведені заняття з керівництвом та персоналом санаторію щодо правил безпеки життєдіяльності у оздоровчих таборах.

IMG_7594Під час спілкування з дітьми велика увага була звернута на правила  поводження з вогнем, електроприладами, під час купання, подорожі за межами санаторію тощо.

Персоналу та відпочиваючим ще раз були доведені вимоги та правила евакуації з приміщень у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Рятувальники продемонстрували присутнім пожежно-технічне та аварійно-рятувальне оснащення спеціального автомобіля, засоби індивідуального захисту вогнеборців у дії.

IMG_7585Найбільше захоплення діти отримали під час гасіння умовної пожежі. Кожен бажаючий малюк мав змогу спробувати себе у ролі справжнього вогнеборця примірявши на себе бойовий одяг та надати допомогу рятувальникам здолати умовну пожежу.

Персонал оздоровчого закладу прийняв до уваги поради працівників ДСНС та запевнив їх у дотриманні всіх правил безпеки життєдіяльності.