Урочистості з нагоди Дня бухгалтера

DSCN871816 липня усі бухгалтери нашої країни відзначають своє професійне свято – свято людей, чітка і грамотна робота яких може бути запорукою успішної і налагодженої діяльності не тільки окремого підприємства, але і всієї економіки країни.

17 липня у сесійній залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня бухгалтера. Серед гостей було чимало бухгалтерів, зокрема працівників бюджетних закладів, установ і організацій Кам’янець-Подільського району.

Фінансистів району сьогодні привітали голова районної державної адміністрації Василь Сукач, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук, DSCN8678помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Ірина Камінська, начальник Кам’янець-Подільського управління Державної казначейської служби України Надія Попова, заступник начальника об’єднаної державної податкової інспекції Олександр Коваль.

Звертаючись до присутніх, Василь Олександрович зазначив, що від рівня професіоналізму та принциповості бухгалтера визначається соціально-економічний розвиток нашого краю та держави. Така професія вимагає чесності, сумлінності, відповідальності і справжньої відданості своїй справі. З нагоди професійного свята очільник райдержадміністрації побажав усім бухгалтерам гідної заробітної плати, міцного здоров’я, особистого щастя та задоволення від роботи.

DSCN8744Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм у цей день нагородили:

-Чорну Оксану Петрівну – бухгалтера по розрахунках з працівниками центру первинної медико-санітарної допомоги;

-Березовську Надію Петрівну – бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради;

DSCN8774-Сеник Юлію Олегівну  – головного бухгалтера Слобідко-Рихтівської сільської ради;

-Степаненко Марію Петрівну – головного бухгалтера ДП «Нігинський кар’єр»;

-Карташ Емілію Петрівну – головного бухгалтера СТОВ «Гарант».

Також приємний музичний сюрприз для гостей підготували працівники відділу культури та туризму райдержадміністрації.