Актуальні питання діяльності Центру

Ідеологія функціонування Центру надання адміністративних послуг при Кам’янець-Подільській районні державній адміністрації (ЦНАП), як форми надання адміністративних публічних послуг спрямована на створення умов за яких платники податків тобто мешканці району, могли б просто та у визначені терміни, без зайвих перешкод та корупційної складової, у комфортних умовах отримати всі необхідні публічні послуги в одному місці.

Найбільшу частку адміністративних послуг, які надаються через центр, займають послуги у сфері земельних відносин, оформлення паспортних документів та речових прав на нерухоме майно.

Станом на 21 серпня 2017року Центром надало послуг в загальній кількості – 11524, а саме:

-902 послуги Державної міграційної служби України;

-6553 послуг відділу у Кам’янець-Подільському районі міськрайонного управління у Кам’янець-Подільському районі та м. Кам’янець-Подільському Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області ;

-61 документдозвільного характеру;

-3223послуги з державноїреєстрації прав на нерухомемайно;

-785 послуг державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Децентралізація владних повноважень з надання адміністративних послуг забезпечила з початку 2017 року додаткові надходження до районного бюджету. Станом на 21.08.2017 центом надано адміністративних послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних-осіб підприємців в загальній сумі – 324,380 тис. гривень.