Я – УКРАЇНЕЦЬ! І ЦИМ ПИШАЮСЬ!

TE4PBNDOQ8422 серпня у Довжоцькому НВК було проведено правовий Брейн – ринг, присвячений Дню Незалежності України, сектором з питань молоді та спорту Кам’янець – Подільської райдержадміністрації. Для проведення заходу було утворено журі у складі: перший заступник голови адміністрації Великохатько Маріанна Анатоліївна, начальник відділу освіти адміністрації Пронозюк Олена Вікторівна та методист суспільних дисциплін відділу освіти Дідик Юлія В’ячеславівна.

Метою проведення заходу було покращення рівня правових знань учнів, формування їх правової культури та національно – патріотичного виховання.

rRvXZhw7GLM

У Брейн – ринзі взяли участь три команди із числа учнів Орининськї ЗОШ І-ІІІ ст. (команда «Правознавці»), Мукшо – Китайгородської ЗОШ І-ІІІ ст. (команда «Феміда») та Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» (команда «Законотворці»). Кожна команда складалася з п’яти учасників.

За результатами проведення заходу переможцем була визначена команда «Законотворців», друге місце – у «Феміди» , третє – «Правознавців».

Переможців та призерів брейн – рингу буде нагороджено призами Кам’янець – Подільської райдержадміністрації 23 серпня на урочистостях з нагоди відзначення Дня Незалежності України.