Відбулося навчання для державних службовців з питань запобігання і протидії корупції

DSCN0366Районною державною адміністрацією проводиться активна робота щодо забезпечення реалізації на території району державної політики у галузі боротьби з корупцією, створення дієвих систем запобігання і протидії корупції, виявлення та подолання її соціальних передумов і наслідків, викриття корупційних діянь, обов’язкової відповідальності винних у їх вчинені.

Так, 13 вересня в приміщенні райдержадміністрації проходив семінар-навчання з питань запобігання і протидії корупції для державних службовців.  В ході проведення семінару-навчання з тематичними роз’ясненнями виступив завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації Ігор Фурман, DSCN0374який особливу увагу приділив питанням визначення поняття корупції, корупційного правопорушення, конфлікту інтересів, суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення та суб’єктів, які здійснюватимуть заходи щодо запобігання та протидії корупції. Він ознайомив присутніх із новаціями в законодавстві щодо боротьби з корупцією, з видами відповідальності за корупційні правопорушення, про відшкодування збитків, шкоди, завданих державі внаслідок корупційного правопорушення.

Також Ігор Фурман наголосив на відповідальність за надання завідомо недостовірних відомостей в декларації та за неподання або несвоєчасне подання е-декларації.